Şimdi Ara

gtx 1070 ti monitör önrerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yakın zaman içerisinde mevcut sistemimdeki ekran kartını yeniledim ve 1070 ti aldım (zotac mini) Sistemim biraz eski i7 3770 işlemci ve h77 d3h anakart üzerinde 2x 8gb 1600mhz hyperx ddr3 ram var. Yavaş yavaş her ay 1 2 parça ekleyerek upgrade edeceğim sistemimi.
    Şimdilik bu sistem için monitörümü güncelleyerek devam etmek istiyorum ama bir türlü karar veremedim. Bütçem 3000 ila cok zorlama ile 4000 tl arası ve mutlaka g-sync ve minumum 144hz lik bir şey düşünüyorum.Karar veremediğim nokta ise 2k 144hz lik bir monitörmü yoksa fullhd 240 hzlıik bişeymi almak 2kda kartın zorlandığını belirtmiş bazı arkadaşlar.
    Öyle çok çok yeni her çıkan oynu oynarım kafasında bir oyuncu değilim ağırlıklı olarak lol oynuyorum hatta (bu ara pubg sardım gerçi)ama bazen böyle yeni çıkan cinematic oyunları acıp ambiyansıyla akıcı bir biçimde ve görsel olarakta tatminkar bir biçimde oynamak istiyorum adam gibi kasmadan. bunun dısında espor oyunlarındada performanslı bir monitör istiyorum.
    Dip not : arada sırada yayın açan biriyim monitörün bir artısı eksisi olurmu 2 k renderlarken felan

Almayı düşündüğüm monitörler ise şunlar

1 - Acer Predator XB271HUAbmiprz 27
    2 - Dell S2716DG 27
    3 - Hp Z4d33aa Omen 27

4 - Asus pg258q 25 (sanırım full hd monitörlerin kralı)

sizinde önerileriniz varsa açığım tabiki ilk önceliğim fiyat performans yada benzer bir sistem kullanan arkadaş varsa 2k kullanıcısı performans olarak

şimdiden teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qfest -- 4 Ocak 2019; 22:11:12 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.