Şimdi Ara

gtx 1050 ti için yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kolay gelsin arkadaşlar burda yeniyim :) Zotac GTX1050 Ti OC EDITION GDDR5 4GB almak istiyorum soru su sistemime bu kart nasıl olur yada başka model alınırmı sorun çıkarmı uyumsuzluk olurmu ZOTAC marka nasıldır monitörüm samsung syncmaster s22b150 full hd 1080 p sadece vga girişli suanki ekran kartimda yaklaşık 3 aydır hdmi to vga kullaniyorum hicbir sorun çıkmadı surekli kullanıyorum monitör alma fikrim zaten yok şuan bu kart vatanda 800 tl hepsiburada gibi diğer alışveriş sitelerinden 1200 tl bandında cevaplarınızi bekliyorum
    http://www.vatanbilgisayar.com/zotac-gtx1050-ti-oc-edition-gddr5-4gb-128bit-nvidia-geforce-dx11-2-ekran-karti.html
    https://www.hepsiburada.com/zotac-nvidia-geforce-gtx-1050ti-4gb-128bit-gddr5-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-zt-p10510b-10l-pm-HB000002GO22

Sistemim şu

Asus p8h61-m lx3 plus r2.0 anakart
    İ5 3570 işlemci
    1tb hdd
    6gb ddr3 ram
    500 watt high power +80 plus power var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OĞUZ_33_ -- 3 Şubat 2018; 12:48:45 >

• 1050ti ı sıfır almayın 1100 tl edecek bir kart degil 2.el garantili ürünlerden ucuza almaya bak

sistemine 8 gb ram al ddr3 12 gb ram yap güncel oyunlar için artık ram şart
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    hocam şuan vatanda 800 tl zotacın var marka bu işlerde ne kadar önemli olur + 5 yıl garanti veriyor yani bu gidişle ekran kartı fiyatları daha da artacak gibi duruyor 2. el e pek güvenmiyorum bi kere darbe yedim çünkü
  • yanlız vatandaki ürünün stogu yok o fiyattan alamıyorsunuz bitmiş o ürün yeni ürün gelince fiyatıda katlarlar
    anladım hocam peki bu markanın 2. eli nasıldır zotac marka iyimidir
  • zotac kullanmadım suan asus rog strix 1050ti kullanıyorum en iyisi diyebilirim sogutma olarak ama 1050ti aşırı ısınan bir kart degil en ucuz 2.el hangi ürünü bulursan al geç bide ram almayı unutma güncel oyunlar için raminiz yetersiz
  • hocam şuan msi r7 250 var ekran kartı almadan da satmak istemiyorum malum piyasa çok dalgalanıyor ekran kartsız da kalabilirim sonrada dediğiniz gibi ram alacam sıkıntı çıkarır
  • oynadıgınız oyunlara baglı bir durum sistem güzel bi ram bir 1050ti tamam bi 1.5 2 sene daha götürür

yanlız güncel oyunlar için kullandıgınız ekran kartı yetersiz
    aynen bu ekran kartını biligisayarımda ekran kartı olmadığı için almıştım maşallah iyi götürdü beni fiyatına göre performansı güzeldi ama şuanlık iyi bi kart değil
  • size güzel bir tavsiye olucagını düsünüyorum

eger sıfır 1050ti alıcak paranız varsa 1200 tl filan

bu paraya çok iyi bir sekilde degerlendirip pc nici ayaga kaldırabiliriz

öncelikle yapılıcaklar

2.el 750 800 e garantili 1050ti almak

sonra kalan 400 tl yede

250 tl sine 120 gb ssd

kalan 150 tl sinede 2.el 8gb ddr3 ram alıp pc nizi güzel bir oyun pc sine çevirebilirsiniz

tabi ekran kartı ve 2 gb raminizi satarsanız elinize biraz daha para geçer
  • Evet hocam ram ve ektan kartini geçici kullanmak icin almıştım satacam onlari ssd nin artısi cok olacaktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pm olarak cevapladım. Tekrar pm üzerinden yardım edebilirim isterseniz
  • Zotac 760 amp (1 sene) , 1050 ti (4 ay) kullanmıştım ve herhangi bir problemle karşılaşmadım.
  • asko56 güzel tavsiyeleri vermiş zaten

gtx 1050 ti yi 2. elde garantili olarak (sıfırından daha uyguna) bulabilirsiniz

SSD takviyesi çok güzel olur

ram takviyeside gerekli tabi, ddr3 olunca ucuza bulmakta mümkün

arkadaşta 1050 ti yi aktif dönüştürücü ile kullanıyor, sıkıntı yaşamadı. çevirici aktif olsun sıkıntı çıkmaz

• Texassm0ke kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam suan 2. Elde bakmaya başladım sürekli araştırıyorum ssd ve ram takviyesini hiç düşünmemiştim ama bunlarda önemli olan parcalar hız artışı cok olacaktır işlemciyi 5 ay once aldım k modeli değil ama uzun vadede götürecektir ekran kartının da cok aciliyeti yok ama uygun fiyatlı bulursam alırım

• quote:

Orijinalden alıntı: OĞUZ_33_

Aynen hocam suan 2. Elde bakmaya başladım sürekli araştırıyorum ssd ve ram takviyesini hiç düşünmemiştim ama bunlarda önemli olan parcalar hız artışı cok olacaktır işlemciyi 5 ay once aldım k modeli değil ama uzun vadede götürecektir ekran kartının da cok aciliyeti yok ama uygun fiyatlı bulursam alırım

kesinlikle benim sattığım gtx 1050 ti ilanıma bakmayı unutmayın. (ne kadar akıllıyım )

belki technosisteme bakabilirsiniz, orda uygun fiyatlar var. tabi güvenilir mi size kalmış.

Cok emek vermissiniz ilan için hocam bu arada hayırlı satışlar ama sizin icin demiyorum normalde 2. El satışlarida yükseldi garantili bulmak en mantıklisi ama onlarinda fiyatları yuksek sahibindende sifira yakin fiyatli satanlar fazla

• quote:

Cok emek vermissiniz ilan için hocam bu arada hayırlı satışlar ama sizin icin demiyorum normalde 2. El satışlarida yükseldi garantili bulmak en mantıklisi ama onlarinda fiyatları yuksek sahibindende sifira yakin fiyatli satanlar fazla

teşekkür ederim, ekran kartını belki vatanda ucuza zotac yakalarsınız, geçen 706 tl ye düşmüştü. ara sıra göz atın derim.

Şuan çift fanlı zotac bekliyorum zaten hocam nasıl bi karttır sorun uyumsuzluk cikarirmi 5 yil garanti vermis teknik servisi nasıldır bilginiz varsa

• quote:

Şuan çift fanlı zotac bekliyorum zaten hocam nasıl bi karttır sorun uyumsuzluk cikarirmi 5 yil garanti vermis teknik servisi nasıldır bilginiz varsa

çift fanlısı stokta yok diyordu, o tür ürünlerde stok gelmeyebilir, ama mağazada bulunan olarak duranlar gelebiliyor, servis hakkında bilgim yok. ama 5 yıl gayet güzel bir süre

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.