Şimdi Ara

GTA4 Sistem Gereksinimleri | Bilgisayarım GTA4'ü Kaldırır Mı? (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.517
Cevap
7
Favori
93.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Size bir sorum olacak pek bilgi sahibi degilim bu yüzden yorumlarınız benim için degerlidir.

Masaüstü bilgisayarımın işletim sistemi 32 bit. steamdan h1z1 indirdim, kurdum ve güncelledim. play e basıyorum "playing" yazıyor ama oyuna girmiyor. neyse baya ugraştıktan sonra 32 degilde 64 bitte çalıştıgını ögrendim(sistem gereksinimlerine bakmamışım okadar debelenme boşaymış)

herneyse bilgisayarın özelliklerini yazayımda 64 bit e geçmem sizce mantıklı ve saglıklı olurmu.

intel i7 3770 3.40 ghz (8 çekirdekli sanırım)
    ram 2x kingston ram =4 gb
    ekran kartı gforce 630 -invidia
    ana kart asus.

yukarıdada belirttigim gibi çalışan adamım pek donanımsal bilgim yok bu yüzden uygun yorumlar yaparsanız sevinirim.

Not : bu arada ram i 8 Gb a yükseltmeyi düşünüyorum. direk 8 gb almayı yada yanına 4 gb eklemeyi hangisi saglıklı olursa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tüban -- 17 Haziran 2015; 14:55:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tüban

S.a arkadaşlar.

Size bir sorum olacak pek bilgi sahibi degilim bu yüzden yorumlarınız benim için degerlidir.

Masaüstü bilgisayarımın işletim sistemi 32 bit. steamdan h1z1 indirdim, kurdum ve güncelledim. play e basıyorum "playing" yazıyor ama oyuna girmiyor. neyse baya ugraştıktan sonra 32 degilde 64 bitte çalıştıgını ögrendim(sistem gereksinimlerine bakmamışım okadar debelenme boşaymış)

herneyse bilgisayarın özelliklerini yazayımda 64 bit e geçmem sizce mantıklı ve saglıklı olurmu.

intel i7 3770 3.40 ghz (8 çekirdekli sanırım)
    ram 2x kingston ram =4 gb
    ekran kartı gforce 630 -invidia
    ana kart asus.

yukarıdada belirttigim gibi çalışan adamım pek donanımsal bilgim yok bu yüzden uygun yorumlar yaparsanız sevinirim.

Not : bu arada ram i 8 Gb a yükseltmeyi düşünüyorum. direk 8 gb almayı yada yanına 4 gb eklemeyi hangisi saglıklı olursa.

H1Z1'i çok rahat açarsın sistemin gayet iyi. Ram ekleme konusuna gelinirse 8gb tabii ki daha iyi olur

• İşlemci : AMD Sempron(tm) 140 Processor 2.7GHz

Ekran Kartı : NVIDIA GeForce 9500 GT 2 GB

RAM : 2 GB

İşletim Sistemi : Windows 7 Ultimate 64 Bit

WWE 2K15 açarmı arkadaşlar ? Şimdiden sağolun. :)
  • Beyler
    Amd quad 9550 4 çekirdek 2.20GHz cpu
    2x2gb ddr2 800mhz ram
    1 gb hd6850 sapphire gpu

Sisteme sahibim, orjinal gta V aldım, oynuyorum ancak hem çok fazla problem var hemde görüntü tatmin etmiyor
    Catalyst 15.6 beta driver kurdum en son

Eğer yazılımsal olarak daha fazla şey yapabileceksem tavsiyelerinizi almak isterim, bilgisyara 3 gün önce format attım, yani makinayı ağırlaştıracak pek bişey olduğunu sanmıyorum, win 7 64 bit ultimate kurulu
    Dediğim gibi yazılımsal olarak başka yapabileceğim bişey varsa tavsiyede bulunun lütfen
    Ama eğer artık yeni donanım parçası gerekebiliyorsa zaten alabileceğim birtek ekran kartı kaldı, ancak bu sisteme hd6850 den daha iyi bir kart takarsam, verdiğim paraya değecek daha iyi bir verim alabilirmiyim emin değilim

Yani komple yeni bir pc mi lazım yoksa ekran kartı vs ile durumu 1-2 yıl daha kurtarabilirmiyim sizlere soruyorum, ram daha yükseltemiyorum çünkü, anakartta 2 slot var ve dolu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darksahon -- 27 Haziran 2015; 23:41:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Selâmün aleyküm beyler lenovo g510 , Intel Core i7-4700MQ,8 GB ram ,ekran bellegi 2gb grafik tipi AMD Radeon R7 M265,İŞLEMCİ HIZI 3.40 GHz YAZILIM Windows 8.1 64 bit sabit disk 1 tb GTA V acarmı acarsa hangi özelliklerde acar hayrlı ramzanlar .
  • quote:

Orijinalden alıntı: exkarebur

Selâmün aleyküm beyler lenovo g510 , Intel Core i7-4700MQ,8 GB ram ,ekran bellegi 2gb grafik tipi AMD Radeon R7 M265,İŞLEMCİ HIZI 3.40 GHz YAZILIM Windows 8.1 64 bit sabit disk 1 tb GTA V acarmı acarsa hangi özelliklerde acar hayrlı ramzanlar .

kardeşim

bilgisayarın kesinlikle Gta V açar ve bana kalırsa medium-high ayarda gayet akıcı oynarsın, zaten oyunda low ayar yok, medium-high da gta 4 kalitesinden biraz yüksek bir ayardır

ama sen amd ekran kartı kullanıyorsun, amd nin sitesinden 15.4.1 update indir, gta V için amd nin çıkarttığı update dir ve onu yüklemezsen birtakım sorunlar yaşayabilirsin
  • Darksahon D kullanıcısına yanıt
    kardeşim öncellikle cevapın için teşşkürler oyunu yükledim ama kasma yapıyor tüm ayarlar mediumda hatta dahada düşüuk oyun içinde antutu benchmark test yaptım ve 20-30 fps arasında 30 dan yukarı cıkmıyor daha sonra oynu kuramadan öncehttp://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/latest-catalyst-windows-beta.aspx böyle bir güncelmme yaptım 1 -2 tane yeni özellik geldi senın dedin uptadede yapyımmı yada kasma neden oluyor şimdiden teşşkrüler iyi günler :)
  • exkarebur E kullanıcısına yanıt
    daha yeni olduğundan, gta 5 için önce senin linkini verdiğin 15.6 update yüklemiştim ancak hiçbir faydası yok malesef ve sanırsam batman arkham knight için çıkartılmış bir update o

http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/AMD-Catalyst-15.4.1-Beta.aspx

bunu yükle, faydası olmazsa zaten yazılımsal olarak yapılabilecek pek fazla birşey kaldığını düşünmüyorum, belki en fazla format atarsın makinayı rahatlatır öyle oynamaya çalışırsın, ben hem format atmıştım üstünede bunu yükledim, gta 4 ayarında görüntü kalitesiyle 21-30 fps arasında oynuyorum

dostum dedını yaptım yükledim kasma biraz gecti ama halen var bu sistemde meduımda bile acması gerekmezmi onu anlamadım ben ??
    valla bencede kasmaması lazımdı ama anladığım kadarıyla dizüstü kullanıyorsun, belki onunda etkisi olabilir, bu saatten sorada yapaca pek fazla birşey olduğunuda sanmıyorum, oyunda şehir içinde biraz kasma yapar artık..
    bu arada oyun orjinalmi k o r s a n mı?
    evet dizüstü kulannıyorum oyun korsan :D :D
  • bilgissayar sistemimi nerden görebilirim?
  • işletim sistemi:Windows 8.1 Single Language 64 bit
    işlemci:Intel(R) Core(TM) i7-3632QM CPU @ 2.20 GHZ (8 CPUs)
    Ram:7.8
    Lolü ve diğer oyunları en iyi görüntülerde kasmadan oynayabilirmiyim?
    valla kardeşim bendeki oyun orjnal, son update leri falan herşeyi tamam olduğu için senin sistemine nazaran daha geride bir sistemim olmasına rağmen, tatmin edici bir şekilde oynuyorum o yüzden pek birşeyde diyemiyorum artık :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darksahon -- 5 Temmuz 2015; 3:01:00 >
  • Scippo S kullanıcısına yanıt
    lol oynarsında diğer oyunların ne olduğuna göre değişir, birde ekran kartın yok o bilgilerde onuda yazarsan daha isabetli değerlendiririz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darksahon

lol oynarsında diğer oyunların ne olduğuna göre değişir, birde ekran kartın yok o bilgilerde onuda yazarsan daha isabetli değerlendiririz

Lolu en yuksek ayarlarda oynamaktan bahsediyorum. Su anda default ta, team fighta girdigimiz zaman 5v5 herkes herseyini attigi anda disconnect oluyorum nerdeyse kasmaktan gozukmuyo bisey. İnternetten mi bu? Bir de ekran kartini nereden gorebilirim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    tamam kardeşim ilgilendigin için teşşkürler :D iyi oyunlar :D :)
  • İntel dual core 2.20ghz
    3gb ram ddr3 1gb kingstone 2gb corsair
    asus gt430

sistem %20 o.c lu %22 de psu yetmiyor
  • Scippo S kullanıcısına yanıt
    olay tamamen senin internetinle alakalı dostum, yoksa lol basit oyundur, fazla sistem istemez
  • İntel Pentium Dual-Core 3.0 Ghz
    2 GB Ram 1333 Mhz
    AMD Raedon HD 5450 1 GB 64 bit
    Asrock G41M-VS3

sistem bu,4 gb ram alıp bi de 2 gb 128 bit ekran kartı alsam gta 5'i lowda oynayabilir miyim?
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.