Şimdi Ara

GTA4 Sistem Gereksinimleri | Bilgisayarım GTA4'ü Kaldırır Mı? (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.517
Cevap
7
Favori
93.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rallier_61

quote:

Orijinalden alıntı: Leroyy

quote:

Samsung 2233sn (5ms) monitör
    W7x64 ultimate o.s.
    Intel C2duo E8400 3.0ghz@3.60ghz(O.C. voltajsız) CPU
    Asus P5Q SE- intel p45 chip setli board
    Kingston 2x2GB extreme ddr2 800mhz kit ramlar
    Seagate 32mb/500gb sata disk
    Gigabyte odin 470 psu
    His hd5850 turbo icooler 1gb/256bit ekran kartı
    Custom ATX kasa(Çin malından bozma,sonradan havalandırma ve boyama çalışması yapılmış); işlemci-ekran kartı-psu fanları hariç 4x8cm fan içeren..

nasıl?

High ayarlarda 2x af de oynarsın, fazlası kasar.

cpu kaynaklı mı?
    metro2033ü full çözünürlük ve ayarlarda gayet iyi oynuyorum ama..

evet oyun 4 çekirdek isterim diye tutturan bir oyun, benim i3 ü 4 ghz e getirdim hala da fulle yakın kullanır mı bir oyun cpu yu, şaşırdım ben de.

Zaten oyun öyle birşey ki, işlemcin i5 ten aşağı oldu mu ekran kartına verilen oc u hissetmiyor, hep bir darboğaz söz konusu.

• quote:

evet oyun 4 çekirdek isterim diye tutturan bir oyun, benim i3 ü 4 ghz e getirdim hala da fulle yakın kullanır mı bir oyun cpu yu, şaşırdım ben de.

Zaten oyun öyle birşey ki, işlemcin i5 ten aşağı oldu mu ekran kartına verilen oc u hissetmiyor, hep bir darboğaz söz konusu.

9800üm bu oyun esnasında yanmıştı; ruslar yapmış
    eski işlemcim de q8300 2.5ghzdi ama bu daha iyi performans verdi..çarpanı 7.5ti diğerinin,bunun 9;hız aşırtmaya daha tepkili bir de ön belleği 2mb daha fazla ,onun için takas ettim

• quote:

quote:

9800üm bu oyun esnasında yanmıştı; ruslar yapmış
    eski işlemcim de q8300 2.5ghzdi ama bu daha iyi performans verdi..çarpanı 7.5ti diğerinin,bunun 9;hız aşırtmaya daha tepkili bir de ön belleği 2mb daha fazla ,onun için takas ettim

Benim bildiğim de zaten Q8 serisi overclocka karşı pek de olumlu tepki göstermemesiydi. Q6600 bu konuda çok başarılı bildiğim kadarıyla.

Ama dediğim gibi oyun ilk çıktıgında sadece işlemciyi kullanıyordu ekran kartı ısınmıyordu bile , sonradan düzeltmeye başladılar patchler ile bu sefer yükü paylaştırmayı denediler ama bana göre ekran kartını hala gereğinden daha az kullanıyor.

• benim sistem önceden ;q8300 2.5ghz@2.87ghz,asus p5p41c(g41 lanet c.set),2x2ghz 1333ddr3@1.5ghz,his hd 5850 1/256 turbo iken 3dmark 06da 15800 puan alıyordu..
    şimdi de yukarıda yazdığım speclerde 17700 alıyor?? ilginç
    qx.... veya q6600 denemem lazım p45 canavarında
  • i5 2500k + noctua nh-d14
    8gb (2x4gb) cl7 1600mhz ram
    6950 2gb toxic
    80gb intel ssd
    msi z68 gd80g3
    cooler master 912 haf plus
    win7 64 bit

nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonsuzuncu

i5 2500k + noctua nh-d14
    8gb (2x4gb) cl7 1600mhz ram
    6950 2gb toxic
    80gb intel ssd
    msi z68 gd80g3
    cooler master 912 haf plus
    win7 64 bit

nasıl ?

i7 965 ten aşağısı oynatmaz.

Şaka yapıyorum tabii, ulta ayarlarda oynarsınız, fakat mp için kesin konuşamıyorum, AA dan özellikle feragat edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan.

quote:

Orijinalden alıntı: xandoru

Selamlar kolay gelsin.

e8400 referans olarak arattım çıkmadı öyle bir işlemci konunuzda :) Benim şu an imzamda bulunan sistemi 2.El alışveriş'ten takasa gönderdim, Kargo elimde olunca

INTEL CORE 2 DUO E8400 işlemci,
    ASUS P5B lgA 775 anakart,
    2GB (1GB*2) KINGSTON DDR2 800MHZ ram,
    AXLE marka 1 gb 9500 GT PCI - E Ekran kartlı bir sistem elimde olacak.

XP SP3 olarak kullanmayı düşünüyorum destekliyorsa yoksa Windows 7
    Halihazırda elimdeki 300 w Termaltake purepower güç kaynağı ile Samsung syncmaster 19 '' ekranda

Hangi çözünürlüklerde nasıl çalışır acaba oyun... Oyunun çok meraklısı olduğumdan değil, Laptop'a kurduğumda LenovoSL510 C2d 2.1 Ghz 3 gb ram intel GMA 4500HD128 MB 7 - 8 FPS almıyordum en düşük ayarlarda :)

as sağol,

işlemcin iyi , ram yeterli sayılır ama sınırda , ekran kartın oyun için zayıf , lowda bile kasma yapıcaktır , 13-14 fps alabilirsin orta bir çözünürlük ve low ayarlarda , yeni bir ekran kartı + yeni psu + 2gb daha ram iyi oynatır bu oyunu

Cevap için teşekkürler, İkinci el olarak nasıl bir ekran kartı tavsiye edersiniz, sonuçta ben bir alışveriş yaptım ama kargo Bayram tatilinden sonra gelecek. (teslim de etmedi arkadaş PTT'ye henüz. Bir değişiklik daha yapmak için şansımız olabilir. Nasıl bir PSU ve Ekran kartı tavsiye edersiniz bütçemizi zorlamadan? (AXLE marka 1 gb 9500 GT PCI - E'ı iade ederim farkını düşer arkadaş kabul ederse)

• quote:

quote:

quote:

Selamlar kolay gelsin.

e8400 referans olarak arattım çıkmadı öyle bir işlemci konunuzda :) Benim şu an imzamda bulunan sistemi 2.El alışveriş'ten takasa gönderdim, Kargo elimde olunca

Halihazırda elimdeki 300 w Termaltake purepower güç kaynağı ile Samsung syncmaster 19 '' ekranda

Hangi çözünürlüklerde nasıl çalışır acaba oyun... Oyunun çok meraklısı olduğumdan değil, Laptop'a kurduğumda LenovoSL510 C2d 2.1 Ghz 3 gb ram intel GMA 4500HD128 MB 7 - 8 FPS almıyordum en düşük ayarlarda :)

as sağol,

işlemcin iyi , ram yeterli sayılır ama sınırda , ekran kartın oyun için zayıf , lowda bile kasma yapıcaktır , 13-14 fps alabilirsin orta bir çözünürlük ve low ayarlarda , yeni bir ekran kartı + yeni psu + 2gb daha ram iyi oynatır bu oyunu

Cevap için teşekkürler, İkinci el olarak nasıl bir ekran kartı tavsiye edersiniz, sonuçta ben bir alışveriş yaptım ama kargo Bayram tatilinden sonra gelecek. (teslim de etmedi arkadaş PTT'ye henüz. Bir değişiklik daha yapmak için şansımız olabilir. Nasıl bir PSU ve Ekran kartı tavsiye edersiniz bütçemizi zorlamadan? (AXLE marka 1 gb 9500 GT PCI - E'ı iade ederim farkını düşer arkadaş kabul ederse)

PSU 500W , 550W , 600W gibi bir şey olabilir , markası çok önemli değil ama thermaltake , cooler master , high power gibi markalar iyidir

ekran kartı amd ati öneririm , mesela ATi HD4870 , HD4890 , hatta 5000 serisi var , HD5850 falan olabilir

bunlar pahalı derseniz serinin ufakları HD4830 ve HD4850 olucaktı , nvidia istersen de GTX serisi var onlardan uygun fiyatlı araştırabilirsin

ben HD4870 ile full ayarda oynadım bitirdim mesela akıcı şekilde..

• quote:

quote:

quote:

quote:

Selamlar kolay gelsin.

as sağol,

PSU 500W , 550W , 600W gibi bir şey olabilir , markası çok önemli değil ama thermaltake , cooler master , high power gibi markalar iyidir

ekran kartı amd ati öneririm , mesela ATi HD4870 , HD4890 , hatta 5000 serisi var , HD5850 falan olabilir

bunlar pahalı derseniz serinin ufakları HD4830 ve HD4850 olucaktı , nvidia istersen de GTX serisi var onlardan uygun fiyatlı araştırabilirsin

ben HD4870 ile full ayarda oynadım bitirdim mesela akıcı şekilde..

Tekrar teşekkürler bu yazdıklarınızı araştırıp ne gibi masraf çıkacak bir hesap kitap yapacağım.. Daha dengeli bir sistem olacağı kesin.

• Tekrar Merhaba, 8800 Gt / 9800 Gt için ne diyorsunuz? Bu kartlar şu anda Opsiyonlarım arasına girdi. ?
  • quote:

Tekrar Merhaba, 8800 Gt / 9800 Gt için ne diyorsunuz? Bu kartlar şu anda Opsiyonlarım arasına girdi. ?

işlemci için i3 540 ya da amd athlon x3

ekran kartı olarak gts 450 ya da amd 5750.
  • sistemim
    intel core i3
    hız 2.0
    ram 2 gb
    ekran kartı 1 gb intel hd grafik kard

edit: batman arkham asylum mediumda akıcı bir şekilde oynuyorum

sizce sistemim modern warfare 3 için yeterlimi
  • Casper kasa
    core 2 duo e4300 1.80
    2 gb ram
    msı n1996 anakart
    7100 gs ekran kartı.

Geçenlerde 2.el ekran kartı aldım 4-5 aylık cd si yoktu. interteten indirildi. Pc bir açıldı bir açılmadı. Tekrar iade ettim forumdan bir arkadaşa sağolsun yardımcı da oldu. Niye anlamadım. power mı yetersiz geldi anlamadım 400 wat yazıyorda. Hd4670 alayım diyorum..Öyle çok ayarlara gerek yok. Ne dersiniz.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakkin

Casper kasa
    core 2 duo e4300 1.80
    2 gb ram
    msı n1996 anakart
    7100 gs ekran kartı.

Geçenlerde 2.el ekran kartı aldım 4-5 aylık cd si yoktu. interteten indirildi. Pc bir açıldı bir açılmadı. Tekrar iade ettim forumdan bir arkadaşa sağolsun yardımcı da oldu. Niye anlamadım. power mı yetersiz geldi anlamadım 400 wat yazıyorda. Hd4670 alayım diyorum..Öyle çok ayarlara gerek yok. Ne dersiniz.?

PSU yetersiz geliyor olabilir. PSU'nuzun markası dandik Çin PSU'larından ise açmıyor. Ayrıca HD4670 alacağınıza çıtanızı yükseltin HD4850 falan alın. İşlemcide çok kötü. Bence komple sistem toplayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: I AM REVENGE

sistemim
    intel core i3
    hız 2.0
    ram 2 gb
    ekran kartı 1 gb intel hd grafik kard

edit: batman arkham asylum mediumda akıcı bir şekilde oynuyorum

sizce sistemim modern warfare 3 için yeterlimi

MW3 çok fazla sistem gereksinimi olmadığı söylenen bir oyun, hep birlikte göreceğiz.
  • benim pc pentium dual core e6600 3.06

4gb 800 mhz ram

inno3d nvıdıa geforce 210 1gb 128bit

320gb hafıza (GTA4'Ü donmadan açarmı şimdiden teşekkür ederim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi g-force210 -- 11 Aralık 2011; 13:42:07 >
  • Bende samsung r522 var

İşlemci Tipi Intel Core 2 Duo

İşlemci Türü Core 2 Duo P8700 2.53 Ghz - 3 Mb

Bellek 4096 Mb

Bellek Türü DDR II 800

Maksimum Bellek 4096 Mb

Sabit Disk 320 Gb

Disk Dönüş Hızı 5400 Rpm

Ekran Boyutu 15.6"

Ekran Çözünürlüğü 1366 x 768

Ekran Türü WXGA

Ekran Kartı Türü Paylaşımsız

Ekran Kartı ATI Mobility Radeon HD 4650 - 1 Gb - DDR3

sistem bu patch 1,4 e kadar atıyorum ustune better cıty textures ama enb aşamasında sorun yaşıyorum sıstemım yeter lımı acaba?
  • intel core duo 2 quad cpu Q6600 @2.40 GHZ (4 çekirdekli )
    RAM 4GB DDR3 1333 MHZ
    EKRAN KARTI 9600GT 1GB 256 bit HD
    HARDDISK 1 TB

benim bilgisayarım bu oyunu oynarmı ?
  • İntel core i5 750 @2.66ghz işlemci
    RAM 4GB DDR3 1333 MHZ
    EKRAN KARTI HD5770 1GB 128 BİT

arkadaşlar oyunu hangi ayarlarda oynayabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: m@vibereli

İntel core i5 750 @2.66ghz işlemci
    RAM 4GB DDR3 1333 MHZ
    EKRAN KARTI HD5770 1GB 128 BİT

arkadaşlar oyunu hangi ayarlarda oynayabilirim ?

High ayarlarda oynayabilirsiniz.

1 den 100 e kadar olan değerlerin ilk 2 sini 30 da bırakmanız, Vehicle yazanı da fullemeniz size iyi bir oyun deneyimi sunacaktır.

AF 2X olsun yeterli.
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.