Şimdi Ara

GTA4 Sistem Gereksinimleri | Bilgisayarım GTA4'ü Kaldırır Mı? (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.517
Cevap
7
Favori
93.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • i5 2.4o ghz islemci 3 gb dd3 ram ATI 565o HD 1 gb ekran karti 32o gb harddisk nasil sistemim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0DECB8E5A -- 19 Mayıs 2011; 13:41:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurkαn

i5 2.4o ghz islemci 3 gb dd3 ram ATI 565o HD 1 gb ekran karti 32o gb harddisk nasil sistemim?

sistem güzel de işlemcinizin modeli nedir? 2.40ghz gta4 için biraz düşük sayılır çünkü

quote:

Orijinalden alıntı: dqn

quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan.

quote:

Merhabalar sistemim şöyle

Kingston ddr2 4gb ram 800mhz

ATI HD2400(değişecek yakın zmanda)

Intel Core 2 Duo E4700 2,60 ghz

Sizce nasıl?

ekran kartınız çok zayıf , işlemciniz de zayıf , ram iyi sadece , oyunu bu şekilde oynayamazsınız maalesef

Düşük çözünürlükte dirt2 tdu2 gta4 gibi oyunları çalıştırdım oynadım.Anakartım asusP5G41 sizce yeni alacağım işlemci bu anakarta uyar mı?

Bu işlerde yeniyim henüz pek bir şey bilmiyorum.Kendi çapımda bir şeyler yapmak istiyorum.

Teşekkürler.

anakartınız soket 775 yapısında , soket 775'e uygun işlemci seçmeniz gerekiyor

sadece bu linkteki işlemciler uyar anakartınıza :http://www.exa.com.tr/kategori/islemciler-340/?ParentID=315&prctype=atleast&prc=0&prcmu=&bid=0&f3=Intel+Socket+775#urunFiltresi

E7500 işinizi görebilir rahatlıkla , iyi işlemcidir fakat E serisi bitti sayılır , onun yerine i serisine uygun bir anakart ve i serisi işlemci seçimi biraz daha mantıklı olabilir uzun vadede

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhabalar sistemim şöyle

Kingston ddr2 4gb ram 800mhz

ATI HD2400(değişecek yakın zmanda)

Intel Core 2 Duo E4700 2,60 ghz

Sizce nasıl?

ekran kartınız çok zayıf , işlemciniz de zayıf , ram iyi sadece , oyunu bu şekilde oynayamazsınız maalesef

Düşük çözünürlükte dirt2 tdu2 gta4 gibi oyunları çalıştırdım oynadım.Anakartım asusP5G41 sizce yeni alacağım işlemci bu anakarta uyar mı?

Bu işlerde yeniyim henüz pek bir şey bilmiyorum.Kendi çapımda bir şeyler yapmak istiyorum.

Teşekkürler.

anakartınız soket 775 yapısında , soket 775'e uygun işlemci seçmeniz gerekiyor

sadece bu linkteki işlemciler uyar anakartınıza :http://www.exa.com.tr/kategori/islemciler-340/?ParentID=315&prctype=atleast&prc=0&prcmu=&bid=0&f3=Intel+Socket+775#urunFiltresi

E7500 işinizi görebilir rahatlıkla , iyi işlemcidir fakat E serisi bitti sayılır , onun yerine i serisine uygun bir anakart ve i serisi işlemci seçimi biraz daha mantıklı olabilir uzun vadede

Sağolun.1 sene daha bu masaüstünü kullanayım seneye komple değiştireyim.Çünkü sırf işlemci değiştirsem içim rahat etmez.O zamana kadarda daha çok bilgi sahibi olurum

Birde geçen ay asus laptop almış babam 4gbddr3 ram, atı 6370m 1gb ekran kartı, 500gb hdd ve i5 işlemci var ekran kartı için giriş seviyesi diyorlar kafam karıştı sizce nasıl?

• ekran kartı orta seviye , laptop için normal yani , belki gta4 ü çalıştırır ama low da ancak akıcı olarak oynayabilirsiniz 6370 ile
  • amd athlon x2 250 3.0 ghz

2gb ddr3 ram

ati hd5770

çözünürlük 1920x1080

bu sistemle gta4ü kasmadan oynayabilir miyim ?
  • quote:

quote:

i5 2.4o ghz islemci 3 gb dd3 ram ATI 565o HD 1 gb ekran karti 32o gb harddisk nasil sistemim?

sistem güzel de işlemcinizin modeli nedir? 2.40ghz gta4 için biraz düşük sayılır çünkü

dostum islemcim boleymis bi siteden baktim da laptopumun ozelliklerine

İşlemci --> Intel Core i5
    İşlemci Türü --> Intel
    İşlemci Modeli --> 450M
    İşlemci Hızı --> 2.4 Ghz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0DECB8E5A -- 29 Mayıs 2011; 17:09:27 >
  • microsoft windows XP Professional versiyon 2002 service pack 3
    Bilgisayar:
    AMD Athlon(tm) II X4 630 Processor
    2,81 ghz ,3,25 gb RAM

bağdaştırıcı türü Nvidia GeForce 9600 GSO 512
    DAC türü: integrated RAMDAC
    Bellek boyutu:1024 mb
  • quote:

quote:

quote:

dostum islemcim boleymis bi siteden baktim da laptopumun ozelliklerine

İşlemci --> Intel Core i5
    İşlemci Türü --> Intel
    İşlemci Modeli --> 450M
    İşlemci Hızı --> 2.4 Ghz

dediğim gibi yüksek bir çözünürlükte medium ayarlarda donma olmadan oynayabilirsin diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: mesberado

microsoft windows XP Professional versiyon 2002 service pack 3
    Bilgisayar:
    AMD Athlon(tm) II X4 630 Processor
    2,81 ghz ,3,25 gb RAM

bağdaştırıcı türü Nvidia GeForce 9600 GSO 512
    DAC türü: integrated RAMDAC
    Bellek boyutu:1024 mb

işlemciniz ve ram iniz yeterli fakat ekran kartınız zayıf kalıyor , low ayarlarda bile yavaşlık yaratabilir , nvidianın yeni GTX serisinden bir model veya ati HD4870 , HD4890 , HD5000 serisinden iyi bir model bakabilirsiniz değiştirmek istiyorsanız
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaelone

amd athlon x2 250 3.0 ghz

2gb ddr3 ram

ati hd5770

çözünürlük 1920x1080

bu sistemle gta4ü kasmadan oynayabilir miyim ?

medium ayarlarda ve 1920x1080 çözünürlükte kasmadan oynayabilirsiniz ama 1 veya 2gb daha ram almanızı tavsiye ederim çünkü 2gb tam sınırda
  • benim sistem gta eflc için ansı amd phenom x3 2.30 ghz 4gb ddr3 ram ati radeon 465 1gb 128 bit ekran kartı windows vista home basic işlemci ve ekran kartına oc yapsam nasıl performans alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgs4ever

benim sistem gta eflc için ansı amd phenom x3 2.30 ghz 4gb ddr3 ram ati radeon 465 1gb 128 bit ekran kartı windows vista home basic işlemci ve ekran kartına oc yapsam nasıl performans alırım.

ram yeterli fakat işlemci ve ekran kartı zayıf kalıyor , düşük ayarlarda bile donma yaşarsın , overclock da pek fayda etmeyecktir
  • hiç umut yok mu? işlemci ve ekran kartını değiştirsem hangi modelleri önerirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgs4ever

hiç umut yok mu? işlemci ve ekran kartını değiştirsem hangi modelleri önerirsiniz.

ekran kartı için nvidianın GTX serisinden bir model veya ati HD4870 , HD4890 , HD5000 serisinden iyi bir model bakabilirsiniz , hatta daha iyi olsun diyosanız HD6000 serisi de var

işlemci de i5 , i7 veya amd nin phenom serisinden yüksek saat hızlarına sahip modellere bakabilirsiniz
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lev Tolstoy -- 24 Haziran 2011; 22:11:51 >
  • Intel® Core™2 Duo Processor E6600
    2Gb Ram
    Powercolor HD 6850 ekran kartı
    Mercury PI945Z Anakart
    500 W psu
  • quote:

Orijinalden alıntı: aktiveking

Intel® Core™2 Duo Processor E6600
    2Gb Ram
    Powercolor HD 6850 ekran kartı
    Mercury PI945Z Anakart
    500 W psu

Ram arttırırsanız daha iyi olabilir , ekran kartı gayet iyi fakat işlemci bu sisteme yakışmamış , i serisi bir şey daha iyi olabilir (veya amd phenom serisinden bir model)
  • Intel Core 2 Duo E7500 2.7 GHz , Geforce 9500 gt 1 gb 128 bit , 2 gb ram Telden yaziyorum.Fazla ayrintili yazamadim.Degerlendlrebilir misiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Ufuk -- 3 Temmuz 2011; 16:45:43 >
  • benim laptop özellikleri:
    intel pentium p6200 2.13GHz işlemci
    intel HD Graphics 731 mb paylşlan video belleği
    2GB DDR3 ram
    320 GB sata hdd
    Windows 7 starter
    bu sistemi yorumlarsananz sevinirim birde windows 7 yerine windows xp kursam oyun vb. performanslarda artış görürmüyüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pasalitaner -- 7 Temmuz 2011; 16:58:17 >
  •  GTA4 Sistem Gereksinimleri | Bilgisayarım GTA4'ü Kaldırır Mı?
     GTA4 Sistem Gereksinimleri | Bilgisayarım GTA4'ü Kaldırır Mı?

Sistemim hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rexludus -- 8 Temmuz 2011; 0:03:08 >

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.