Şimdi Ara

gta vice city bitiren varmı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gta vicecityde almadıgım mekan kalmadı halen oyun bıtmedı gorevde yok

• O mekanların görevlerini yapacaksın.Sonra gizli paketleri bulacaksın.Yarışları bitirip çılgın atlayacaksın.Ben bitirdim.Beni sıkıyor artık Gta:Vice City.En iyisi sen PC'ye Gta:San Andreas çıkmasını bekle.
  • bende bitirdim:))
  • bende %56 da finito credits cikti ağnnd(and(ve))oyun bittey
  • puju diye bi kadın varyaa işite onun oyuncak uçak görevinde kaldım
  • oyunu bittirince oyun dewam ediyor salak salak dolasiyorsun gorew kalmayinca
  • oyun bittiği pek belli olmyork jos un didiği gibi asalak gibi dolaşıyon walla
  • ,

doğru
  • seni zenci herif arıyo belli bir para toplaman lazım o parayı topladığın zmn aricak şimdi tam miktarını hatırlamıorum baya oldu ondan sonra adamın yanına gidiosun işte son görev o ondan sonra bitiyo bittiği zaman malikande korumaların fln oluo tişörtünün üstünde vicecity i satın aldım fln yazıo demekki arkadaşlar bitirememiş
  • ha bitmiş ha bitmemiş bi fark yok boşver sen dolaşmana bak
  • bende bitirdimm
  • bitmiyo ki oyun
  • Bitti. Hemde aylar yıllar oldu bea.
  • oyun çıkalı aylar oldu hala oyunu bitirememişsin be arkadaş sana ne diyim artık
  • bende bitirdim.
  • bende bitirdim ..
  • kesin sushine auto daki görevleri bitirmemişsindir.(ben de onları unutmuştum bitirememiştim sonradan farkettim ve bitirdim)
  • olm warya sizler bırakın olm vice cty yi san andereas mnyk oyun olm lanhiç baymıyo lan çok zevkli lann mnyk mnyk mütişş inanılmaz mükemmel
  • bitirdim şimdi arkadaşlarla multi kapışıyoz
  • çıktığı hafta bitirmiştim yaklaşık 2 sene oluyor çok da basittir bir iki görev dışında. oyun bitince de büyük ihtimalle 3 gün içinde silersiniz...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.