Şimdi Ara

GTA V Sorunlar & Hatalar İçin Yardımlaşma Konusu [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
686
Cevap
15
Favori
78.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu açmaya çalıştığımda social club açılıyor dönmeye başlıyor sonra dönen şey kaybolup social club beyaz oluyor. Nvidia yı devre dışı bırakmak işe yaramadı. Varmı bir fikri olan ?
  • Launcher çalışmayı durdurdu hatasını nasıl çözebiliriz arkadaşlar lütfen yardım edin.
  • HeroTürk kullanıcısına yanıt
    Hocam dediklerinizi aynen bende yaptım şimdi bu ekranda kaldım code 2 hatası daha social cluba giremedim @HeroTürk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djkika -- 15 Nisan 2015; 20:20:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

quote:

Orijinalden alıntı: version53

Launcher hatasına çözğm bulun b*kunızu yiyeyim

GTA V Social Club Launcher Hatasının Geçici Çözümü

yok hocam olmuyor. kafam allak bullak oldu, 40 saate yakındır uğraşıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: hsyndkmc

quote:

Orijinalden alıntı: nightawolf7

quote:

Orijinalden alıntı: hsyndkmc

Merhaba, oyun için gerekli kurulum işlemlerini yaparken Social Club problemini aşmak için adımlardan biri de yüksek performanslı ekran kartını devre dışı bırakmaktı. Bununla birlikte diğer adımları gerçekleştirince Launcher'ın çalışmaması, güncellemelerin inmemesi, Loading ekranının takılı kalmasıyla ilgili her şey sorunsuz devam etti.

Ancak, NVidia ekran kartımı devre dışı bıraktıktan sonra oyun sadece normal olarak Onboard ekran kartı üzerinden açılıyor. NVidia Denetim Masası'ndan GTA5.exeyi seçip yüksek performanslı ekran kartı ile çalıştırmayı denedim olmadı, oyun açıkken aygıt yöneticisinden tekrar ekran kartını aktifleştirdim yine olmadı. NVidia ekran kartı devredeyken oyunu başlatamıyorum.

Bu probleme yönelik bir bilgisi olan arkadaş var mıdır ?

Oyun tam açılırken nvidia katımı aktive ediyorum aygıt yöneticisinden bende çalışıyor ama saçma sapan firmalar sorunsuz oyun yaparken rockstarın launcher hatası ve diger hatalar rockstarın rezilligidir benim gözümde.Oyuna girmek uğraştıgımız şeylere bak

Allah razı olsun kardeşim. Öyle denedim canavar gibi çalıştı. Ancak 190 Lira harcayıp orjinal satın aldığımız üstüne üstlük şu oyun için 19 ay bekledikten sonra şu problemler tam bir hayalkırıklığından başka bir şey değil. Oyunda daha düzeltilmesi gereken çok fazla nokta var.

Çözüm önerin için çok teşekkür ederim.

işine yaramasına sevindim sırf bu yüzden gta 6 duyruldugunda piyasada hangi konsol varsa onu alacam.Konsolda oynayacam hem 19 ay bekledik hemde sorundan geçilmiyor

• MSAA açınca sağ alt tarafta grafik hatası oluyor nedenini bilen var mı?
    İ7 4770,Asus R9 280x,8gb 2400Mhz.
  • GTA V Sorunlar & Hatalar İçin Yardımlaşma Konusu [ANA KONU]

burada tam olarak ne diyor arkadaşlar? ben anlayamadım..
  • Gt 755m sli
    i7 4710mq oyunu optimize ayarlar ile oynadığımda sabit 60fps hatta 60 65 arası alıyorum fakat 2 3 saniyelik fps 20 30 lara düşüyo sonra tekrar 60 mışlara çıkıyo.Bu başkalarındada varmış sanırım internetten baktığım kadarı ile çözümü ne olabilir?experience ile herseyi en düşüge getirdigimde fps gidiyo 80lere falan anlık düşme olmuyo.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kutulu olarak aldım oyunu sabahtan beri uğraşıyorum lütfen bir yardım edin :(

55GB boyutundaki oyunu ilk DVD ile kurdum. sonra 5GB Update yaptım etti 60GB.

Ondan sonra ayrı bir update penceresi açıldı ve tekrar 5GB indirdi bitti kapandı tekrar bir update penceresi açıldı ve şimdi 2.10GB indiriyor. arkadaşlar neden oluyor bu steam üzerinden almadım ? yardım edin lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AreYouReady2Die

Arkadaşlar kutulu olarak aldım oyunu sabahtan beri uğraşıyorum lütfen bir yardım edin :(

55GB boyutundaki oyunu ilk DVD ile kurdum. sonra 5GB Update yaptım etti 60GB.

Ondan sonra ayrı bir update penceresi açıldı ve tekrar 5GB indirdi bitti kapandı tekrar bir update penceresi açıldı ve şimdi 2.10GB indiriyor. arkadaşlar neden oluyor bu steam üzerinden almadım ? yardım edin lütfen.

Bende Konya da dvd li alan birini bulsam da ondan kursam diyordum.
    Oyunu dijital olarak aldım. 24 saate yakın bir sürede indi.
    Tam indirmemiş.
    Bozuk bir yada birkaç dosya var.
    Err_gen_zlib2 hatası alıyorum.
    Ddd

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun çoğu yüklenmişti, 50 gb kadar. Bilgisayara baktığımda bu hatayı gördüm. Bir türlü düzeltemedim.

GTA V Sorunlar & Hatalar İçin Yardımlaşma Konusu [ANA KONU]
  • Bu amd beta driver kurmadan önce, önceki driverı silmek gerekiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: strato026

Bu amd beta driver kurmadan önce, önceki driverı silmek gerekiyor mu?

Hayir direkt indirip kurun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağ altta oluşan piksellenmenin çözümü var mı msaa kapatmaktan başka?
  • arkadaşlar oyuna girdikten bir süre sonra grafik ayarına göre (düşükteyse daha uzun süre dayanıyor) çalışmayı durdurdu hatasıyla oyun kapanıyor(launcher hatası değil). bütün checksum numaralarını karşılaştırdım hepsi doğru. ve oyundan attıktan sonra social club da "hesabın kapatıldı çünkü başka bir yerden giriş yapıldı" mesajını görüyorum. 4-5 kere şifreyi değiştirdim, mail adresini değiştirdim. başka biri giriyor mu bilmiyorum ama kapanma sorununun süresi grafik ayarına göre değişiyor. hangisiyle ilgili olduğunu çözemedim. (amd r7 265 8GB ram ve amd FX 8320 kullanıyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarncekara -- 16 Nisan 2015; 1:02:55 >
  • Beyler merhaba Gta v online da bir sıkıntı yaşıyorum,
    Oyuna giriyorum.( launcher hatasini aygit yöneticisindeki devredışı bırak yolu ile geçiyorum. Oyun açılıyor. Sonra Online mod a geçiyorum ve arkadaşımın serverina katıl diyorum ancak sag altta loading yazıyor dönüp duruyor derken takılıyor ve görev sonlandir geliyo.

Varmı emsal bir sorun yaşıyan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teterboro

GTA V Sorunlar & Hatalar İçin Yardımlaşma Konusu [ANA KONU]

burada tam olarak ne diyor arkadaşlar? ben anlayamadım..

aga ben dede aynısı oldu dns yi 8888 yap
  • dns yi 8888 yapmayı deneyin.. yönetici olarak çalıştırın.. kullanıcı isminiz türkçe karakter içermicek ç ğ gibi.. bunların 3 ünüde yapınca bir sorun kalmıyor
  • Sean john kullanıcısına yanıt
    Hepsini de yaptım sorun devam ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar playstoredan aldım oyunu idm ile indirip kurdum hata vermedi masaüstü simgesine tıklıyorum gta 5 resmi çıkıyor ama kapandıktan sonra hiç birşey başlamıyor online ı geçtim para verip aldığım oyunu offline bile oynıyamıyorum bunun çözümü nedir ?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.