Şimdi Ara

GTA V Sorunlar & Hatalar İçin Yardımlaşma Konusu [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
687
Cevap
15
Favori
78.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yardım edin 1.5 gündür alıyorum multide ...
    GTA V Sorunlar & Hatalar İçin Yardımlaşma Konusu [ANA KONU]
  • furkovic kullanıcısına yanıt
    Yalan söyleme dün oynuyoduk la
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAVIC

bu sorunun çözümü nedir ? kutulu versiyon bu hatanın sebebi ne olabilir dosya kontrolü yaptım windows yeni kullanıcı ile denedim hiç bir şekilde resimdeki sorun çözülmüyor yardım !!!
    GTA V Sorunlar & Hatalar İçin Yardımlaşma Konusu [ANA KONU]

aga bışuna uğraşma 26 saat yapmaya çalıştım (steamde oyunu oynadığım süre. halbüki hiç oynamadım) olmuyo aga olmuyo lanet olası yapamıyosun hiç bi cevapda yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maskeli Bilo

Yalan söyleme dün oynuyoduk la

Sen kimdin hacı dün işte saat 10 gibi filan bu problemi verdi yaklaşık 1,5 gün olmuş ....
  • Steam unlink olayını çözebilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: loftuk

quote:

Orijinalden alıntı: Nemfomani

arkadaşlar ben oyunu kutulu aldım kurdum. 7. dvd bittikten sonra tekrar 1.dvd takmamı istedi. Onu taktıktan sonrada vcredist, social club, dx vs. kurdu. Bunlarda bitip kurulum tamamlandıktan sonra oyunu açmayı denedim. Fakat oyunun resmi çıkıp 2 saniye sonra kayboldu ve social club vs. hiçbirşey açılmadı. Dün gece saatlerine kadar uğraştım bir çözüm bulamadım. Sonra dedim acaba rockstar siteden keyi girip aktivasyonu yaptıktan sonra mı düzelir acaba diye bir bakmak istedim. Aktivasyon kodunu girdim yaklaşık 170 mb boyutunda bir dosya indirdi. Onu açtım repair ve uninstall seçenekleri vardı repair yaptım fakat oyun yine hiçbir tepki vermedi 3 saniye gta resminden başka. Lütfen bu konuyu çözebilen arkadaş varsa yardımcı olursa sevirim.
    Ek olarak Windows yönetici ismini değiştirmeyle bir alakası var mı acaba gerçi Türkçe karakter değil yönetici ismim. Şuanda iş yerinde olduğumdan dolayı bakamıyorum.Ayrıca çift ekran kartım yok 1 ekran kartı kullanıyorum sistemde. Bunu da dipnot olarak geçmek istedim. Yardımcı olabilirseniz çok makbule geçer

Kardeşim bende de aynı sorun var, hatanın şeklini değiştirebiliyorum sadece. Sendeki GTAVlauncher.exe dosyasının boyutu kaç mb? 19 küsür mb ise açılıp tepki vermeme sorunu odur.
    valla hiç bilmiyorum hocam eve gidince bakacağım kaç mb olduğuna. sen nasıl çözdün?

• Singlede karekterler arası para taşıma varmı ya..bide multide araba yarışlarında boost diye bişe var omu hangi tuşla kullanıyoz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: loftuk

quote:

arkadaşlar ben oyunu kutulu aldım kurdum. 7. dvd bittikten sonra tekrar 1.dvd takmamı istedi. Onu taktıktan sonrada vcredist, social club, dx vs. kurdu. Bunlarda bitip kurulum tamamlandıktan sonra oyunu açmayı denedim. Fakat oyunun resmi çıkıp 2 saniye sonra kayboldu ve social club vs. hiçbirşey açılmadı. Dün gece saatlerine kadar uğraştım bir çözüm bulamadım. Sonra dedim acaba rockstar siteden keyi girip aktivasyonu yaptıktan sonra mı düzelir acaba diye bir bakmak istedim. Aktivasyon kodunu girdim yaklaşık 170 mb boyutunda bir dosya indirdi. Onu açtım repair ve uninstall seçenekleri vardı repair yaptım fakat oyun yine hiçbir tepki vermedi 3 saniye gta resminden başka. Lütfen bu konuyu çözebilen arkadaş varsa yardımcı olursa sevirim.
    Ek olarak Windows yönetici ismini değiştirmeyle bir alakası var mı acaba gerçi Türkçe karakter değil yönetici ismim. Şuanda iş yerinde olduğumdan dolayı bakamıyorum.Ayrıca çift ekran kartım yok 1 ekran kartı kullanıyorum sistemde. Bunu da dipnot olarak geçmek istedim. Yardımcı olabilirseniz çok makbule geçer

Kardeşim bende de aynı sorun var, hatanın şeklini değiştirebiliyorum sadece. Sendeki GTAVlauncher.exe dosyasının boyutu kaç mb? 19 küsür mb ise açılıp tepki vermeme sorunu odur.
    valla hiç bilmiyorum hocam eve gidince bakacağım kaç mb olduğuna. sen nasıl çözdün?

Çözemedim henüz, ama sıkıntı o dosyadan kaynaklı. Onu 12 mb lik torrent dosyasıyla değiştirdiğimde açılıyor ve hata değişiyor.

• arkadaşlar geçici çözümü deneyin çalışıyor nasıl yapılacağını videoya çektim video nvidia ekran kartı içindir.

https://youtu.be/W6J7w781_kk

https://www.youtube.com/watch?v=W6J7w781_kk&feature=youtu.be

• Arkadaşlar başka bir pcden rgsc hesabıma girip indirsem 60gb' tı sonra kendi pc me manuel olarak atsam tekrar download yapar mı yoksa direk indirmiş mi kabul eder ?
  • Steamde launcherın açılmama sorununa driverı disable etmek dışında bir çözüm var mı
  • oyunu notebookta 1366*768 çözünürlükte açıyorum altyazılar ekranın tabanına yapışık gibi duruyor. ps de daha yukarda duruyordu bunun bir ayarı var mı?
  • Q6600 2.40 Ghz
    Amd HD6570 2 Gb
    6 GB DDR2 Ram

low-medium oynayabilir miyim? Ona göre oyunu yarın alacağım bilgilendirirseniz çok makbule geçer.

Referans olsun diye oynadıgım oyunları yazayım:

Şu oyunları 3 gb ram ile oynamıştım

Gta 4 low
    Crysis 1-2 medium
    Battlefield 3 Multi Player High
    Nfs Hot pursit high
    pes 13 14 high
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilion@

Nvidia önerilen ayarlar kullan deyince oyunda işlemiyor ve en düşük çözünürlüğe geçiyor illa oyun içi grafikleri tek tek yapmam gerekiyor Laptop kullanıyorum başka bu sorunu yaşayan var mı?

Ayni sorun bende de mevcut, ayarlari tek tek yaptim 40fps aliyorum mutluyum

• quote:

Orijinalden alıntı: Emirhan Terzi

Q6600 2.40 Ghz
    Amd HD6570 2 Gb
    6 GB DDR2 Ram

low-medium oynayabilir miyim? Ona göre oyunu yarın alacağım bilgilendirirseniz çok makbule geçer.

Gta 4 low
    Crysis 1-2 medium
    Nfs Hot pursit high
    pes 13 14 high

Gta 5te kullandigim ayarlarin hepsini, gta 4de kullaniyordum, gta 5te 40fps aliyorum gta 4de 37fps :D

• quote:

Orijinalden alıntı: asdemre

quote:

Orijinalden alıntı: Emirhan Terzi

Q6600 2.40 Ghz
    Amd HD6570 2 Gb
    6 GB DDR2 Ram

Gta 4 low
    Crysis 1-2 medium
    Nfs Hot pursit high
    pes 13 14 high

Gta 5te kullandigim ayarlarin hepsini, gta 4de kullaniyordum, gta 5te 40fps aliyorum gta 4de 37fps :D

Yani ben medium kasmadan oynayabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightawolf7

quote:

Orijinalden alıntı: hsyndkmc

Merhaba, oyun için gerekli kurulum işlemlerini yaparken Social Club problemini aşmak için adımlardan biri de yüksek performanslı ekran kartını devre dışı bırakmaktı. Bununla birlikte diğer adımları gerçekleştirince Launcher'ın çalışmaması, güncellemelerin inmemesi, Loading ekranının takılı kalmasıyla ilgili her şey sorunsuz devam etti.

Ancak, NVidia ekran kartımı devre dışı bıraktıktan sonra oyun sadece normal olarak Onboard ekran kartı üzerinden açılıyor. NVidia Denetim Masası'ndan GTA5.exeyi seçip yüksek performanslı ekran kartı ile çalıştırmayı denedim olmadı, oyun açıkken aygıt yöneticisinden tekrar ekran kartını aktifleştirdim yine olmadı. NVidia ekran kartı devredeyken oyunu başlatamıyorum.

Bu probleme yönelik bir bilgisi olan arkadaş var mıdır ?

Oyun tam açılırken nvidia katımı aktive ediyorum aygıt yöneticisinden bende çalışıyor ama saçma sapan firmalar sorunsuz oyun yaparken rockstarın launcher hatası ve diger hatalar rockstarın rezilligidir benim gözümde.Oyuna girmek uğraştıgımız şeylere bak

Allah razı olsun kardeşim. Öyle denedim canavar gibi çalıştı. Ancak 190 Lira harcayıp orjinal satın aldığımız üstüne üstlük şu oyun için 19 ay bekledikten sonra şu problemler tam bir hayalkırıklığından başka bir şey değil. Oyunda daha düzeltilmesi gereken çok fazla nokta var.

Çözüm önerin için çok teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: DarknessTiger

Beyler ani fps düşmesi yaşıyorum ya geldiği ayarlarda oynuyorum oyunu 65-45 arasi gidip geliyor fakat hızlı falan gittim diyelim veya patlama oldu aniden 20ye 15'e düşüp yine 60 a geliyor bu da ani takılmalara neden oluyor bunun bi çözümü yok mu acaba ?

Sistem Özelliklerim :
    Anakart : MSI 970A-G46
    Ekran Kartı : ASUS GTX 660
    İşlemci : AMD FX-8320 3.5Ghz.
    Ram : GSKILL 4GB RipjawsX DDR3 1600MHz

aynı şekil bendede oluyor büyük ihtimal ram dan kaynaklanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarknessTiger

Beyler ani fps düşmesi yaşıyorum ya geldiği ayarlarda oynuyorum oyunu 65-45 arasi gidip geliyor fakat hızlı falan gittim diyelim veya patlama oldu aniden 20ye 15'e düşüp yine 60 a geliyor bu da ani takılmalara neden oluyor bunun bi çözümü yok mu acaba ?

Sistem Özelliklerim :
    Anakart : MSI 970A-G46
    Ekran Kartı : ASUS GTX 660
    İşlemci : AMD FX-8320 3.5Ghz.
    Ram : GSKILL 4GB RipjawsX DDR3 1600MHz

Ram az olduğu için oluyor. 4gb daha ram alırsanız pc rahatlayacaktir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: version53

Launcher hatasına çözğm bulun b*kunızu yiyeyim

GTA V Social Club Launcher Hatasının Geçici Çözümü

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.