Şimdi Ara

GTA V Sorunlar & Hatalar İçin Yardımlaşma Konusu [ANA KONU] (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
686
Cevap
15
Favori
78.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende yurtta kalıyorum, aynı hata yüzünden online'a giremiyroum(Steam)

eskiden steam vs. yasaklıydı yasağı kaldırdılar steam falan açılıyor p2p yasaklı değil ama online yine açılmıyor.

Mobil internetle,vpn ile veya başka bir internet ile girince problem olmuyor ama bunlar da masraflı. VPN desen p2p için premium isteyecek premium alsan bile lag olacak.

mobil interneti neredeyse içiyor oyun.

başka bir internet desem her zaman bulunmuyor bulunsa bile yine pahalıya geliyor.

bu internetle online'a girmem ne kadar mümkün ?

• 8.8.8.8 8.8.4.4 yaptım olmustu ben ...
  • furkovic kullanıcısına yanıt
    Yurdun filtre sistemi dns ye müdahale ettirmiyor ama kendileri zaten dns yi değiştirmişler.
  • Merhaba, Offline story modunda, bölüm veya karakter farketmiyor, kafasına göre herhangi bir araca (görev yaparken mesela, polisten kaçarken arabaya binmeniz lazım arabaya eli atıyrsun çat oyun duruyor, yada küçük deniz altı görevinde, denizaltıyı suya bırakıyosun, üstüne çıkıp tam bineceksin çat oyundan atıyor, gbi gibi) binerken çat diye oyun durduruldu hatası veriyor. update 5 yüklü durumda son driverlar falanda yüklü ve bir türlü çözemedim bunu ayar gayar, nekadar kurcaladıysam olmadı, varmıdır benim gibi sorun yaşayan, sorunu çözebilen?
  • Arkadaşlar oyunu steam üzerinden aldım. Launcherdan oyunu açıyorum intro sesi gelmeye başladığı an çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. Benzer sorunu yaşayıp da çözebilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar michael'i çinliler kaçırdıktan sonra bir yerde bir tane Franklin görevi kalıyor, o göreve gittiğimde this mission is distrupted diyor, kaç kere denedim kafayı yiyeceğim artık. Ne yapmam gerekiyor biliyor musunuz?

• 1. dvd yi takiyom media player istiyo oda bende yuklu win 8 orjinal degil nolur yardim edin

• benimde oyundayken gta 5 çalışmayı durdurdu diyor 20 dk oynayamıyorum oyunu belli bir süreden sonra oyundan atıyor hep anı hata grafik ayarlarından mı acaba sistemim imzadaki gibi bilen var mı arkadşlar

GTA V Sorunlar & Hatalar İçin Yardımlaşma Konusu [ANA KONU]
  • intel i5-4200m, ndvia gt 740m 2gb ekran kartı 6 gb ram donanımlı Lenova Z510'a sahibim. Oyunum orjinal. Oynarken aralıklarla kasma yapıyor. Çözümü bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nataraj marble -- 9 Mayıs 2015; 20:35:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nataraj marble

intel i5-4200m, ndvia gt 740m 2gb ekran kartı 2 gb ram donanımlı Lenova Z510'a sahibim. Oyunum orjinal. Oynarken aralıklarla kasma yapıyor. Çözümü bilen var mı?

2 gb ram çok yetersiz en az 6gb olması rahatlatır oyunu

• quote:

Orijinalden alıntı: umutyldz

quote:

intel i5-4200m, ndvia gt 740m 2gb ekran kartı 2 gb ram donanımlı Lenova Z510'a sahibim. Oyunum orjinal. Oynarken aralıklarla kasma yapıyor. Çözümü bilen var mı?

yanlış yazmışım hocam ram 6 gb:D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: umutyldz

quote:

yanlış yazmışım hocam ram 6 gb:D

bilgisayarınızın ısınma sorunu da olabilir bende de takılıyordu oyun açıp fanı temizledim ve termal macunu değiştirdim şimdi kaymak gibi oldu oyun :)

• Arkadaslar merhaba.
    Arac kullanirken sola saha dondugumde kamera beni takip etmiyor.
    Hemen aracin arkasini gostermiyor sabit kaliyor. Yanini goruyorum.
    Bu sorunu yasayan var mi?

• gta 5 i dışarıdan cd olarak mı almak mantıklı yoksa steamden mi, çünkü aylar önce 12 tl ye gta 4 aldım ne multi ne single player oynayamadım 170 küsür lira az para değil, steamden gta serisi almak sakat iş gibi, ne kadar nette baktıysamda uğraştıysamda gta 4 ü çalıştıramadım
  • Arkadaşlar GTA 5'te silahla sıkarken silah takılıp kendi kendine sıkmaya başlıyor bu sorunu çözemedim. Takılırken garip bir tuş sesi geliyor yardım bekliyorum.

• Bu Hatayı Alıyorum Yardımlarınızı Bekliyorum
    GTA V Sorunlar & Hatalar İçin Yardımlaşma Konusu [ANA KONU]
  • Cd olarak 14 dwd Gta 5 oyununu aldım .. Kurdum bilgisayara cracki hallettim.Oyunu açıyorum en baştaki çince yazılar geçiyor tam ilk başta resimler gelip yüklemeye başlarken durduruldu hatası verdi.. Eror no falan yok. Oyun direk hata verip kapanıyor.. İnternette araştırdım fakat sorunu çözemedim..

Yardımcı olabilecek varmı ?

• GEN-Z-LİB hatası alanlar x64a.rpf adlı dosyayı silsinler ve gta 5'i açmaya çalışsınlar.44Mb'lık dosya tekrardan indikten sonra oyun hatasız bir şekilde açılacaktır
  • KacaKTV kullanıcısına yanıt
    Bende de playgta5.exe hatasi veriyor ilk sayfadaki launger hatasinin cozumu ile ayni mi yoksa baska bir cozumu var midir ??

• MOVISTAR kullanıcısına yanıt
    Ekran kartı modeliniz nedir hocam ?
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.