Şimdi Ara

GTA V Sorunlar & Hatalar İçin Yardımlaşma Konusu [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
686
Cevap
15
Favori
78.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    8970m var bilgisayar oyunda hariciyi çalıştırmasına rağmen oyun içinde onboard ekran kartı gözüküyor bir türlü çözemedim delirecem bende
  • Beyler ani fps düşmesi yaşıyorum ya geldiği ayarlarda oynuyorum oyunu 65-45 arasi gidip geliyor fakat hızlı falan gittim diyelim veya patlama oldu aniden 20ye 15'e düşüp yine 60 a geliyor bu da ani takılmalara neden oluyor bunun bi çözümü yok mu acaba ?

Sistem Özelliklerim :
    Anakart : MSI 970A-G46
    Ekran Kartı : ASUS GTX 660
    İşlemci : AMD FX-8320 3.5Ghz.
    Ram : GSKILL 4GB RipjawsX DDR3 1600MHz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GTA V Sorunlar & Hatalar İçin Yardımlaşma Konusu [ANA KONU]

ya bu hataya ne demeli?
  • Bütün updateler tamam. Oyuna girince onboard ekran kartını görüyor dolayısı ile oynayamadım. MSI GX70 3BE 81-tr kullanıyorum. Amd grafik-performans ayarlarıda tamam, yüksek performansta. Oyuna girince harici çalışıyor (kırmızı yanıyor) ama oyun içinde onboard ekran kartı kullanılıyor ne yaptıysam halledemedim. Bilenler lütfen yardım etsin deli olacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarknessTiger

Beyler ani fps düşmesi yaşıyorum ya geldiği ayarlarda oynuyorum oyunu 65-45 arasi gidip geliyor fakat hızlı falan gittim diyelim veya patlama oldu aniden 20ye 15'e düşüp yine 60 a geliyor bu da ani takılmalara neden oluyor bunun bi çözümü yok mu acaba ?

Sistem Özelliklerim :
    Anakart : MSI 970A-G46
    Ekran Kartı : ASUS GTX 660
    İşlemci : AMD FX-8320 3.5Ghz.
    Ram : GSKILL 4GB RipjawsX DDR3 1600MHz

İşlemci sebebi ile olabileceğini düşünüyorum hocam. İntel tabanlı işlemci ile daha kötü ekran kartı ile dediğiniz olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MrPinkFloyd kullanıcısına yanıt
    dns ayarını 8.8.8.8 8.8.4.4 yap
  • MrPinkFloyd kullanıcısına yanıt
    aynı sıkıntı bendede var ya dns ayarları 8.8.8.8 8.8.4.4 tü ama yinede girmiyo hep bu hatayı aldım
  • GTA V Launcher yaklaşık 40GB indirmişti pcyi yeniden başlatmam gerekti başlattım ama şimdi GTA V launcher e giremiyorum.GTA V afişi çıkıp gidiyor tepkisizlik oluyor.İndirdiğim kadarını yedekleyip tekrar silip yüklesem kaldığım yerden devam edermi?Yardımlarınızı bekliyorum
  • yav oyunu cdli aldık bide 5 gb update çıkardılar başımıza inse sorun yokta connection lost diyor indirmiyor ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cross1963

yav oyunu cdli aldık bide 5 gb update çıkardılar başımıza inse sorun yokta connection lost diyor indirmiyor ...

Sorma kardeşim aynı dertten muzdaribiz. Yapacak bir şey yok şuan full açık bırakıcaz pc'yi, sabaha kadar indirecek umarım.
  • Adamlar optimize sorunsuz oyun çıkaracağız dedi sorunsuz oyun çıkaracağız demedi o kadar para sayıp aldık oyun açılmıyor herkeste farklı farklı hatalar başlarım böyle işe... Bu oyun yüzünden temiz format atayım dedim GPT hatası verdi oyunların yedeği dahil ne var ne yok her şeyim silindi Allah'ın belası firma
  • captanico kullanıcısına yanıt
    İşe yaramıyor bu hocam
  • darko17 kullanıcısına yanıt
    Bende onboard ile intronun yarısına kadar geliyor sonra aynı hata ile kapanıyor. 7670m ile hiç açılmıyor. Switchable kartlarla ilgili bir sorunu var oyunun. Umarım çözerler
  • http://youtu.be/Za9aTeCZwtw İşinize yarayabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 gün boşa gitti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Social Club failed to initialize.Error code: 1005. ... hatası alıyorum çözümü bilen varmı? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batu06_

Social Club failed to initialize.Error code: 1005. ... hatası alıyorum çözümü bilen varmı? Teşekkürler.

Aynı sorun bendede var bir çözüm bulabildiniz mi?
  • rgsc her açtıgımda çalışmayı durdurdu diyerek kapanıyor yok mu bi çözümü daha oyuna giremedim
  • arkadaşlar ben oyunu kutulu satın aldım. Kodu social cluba girdim. pre-orderdan dolayı bonusları gösterdi tamam dedim. Oyun listeme eklenmedi. Çözümü nedir? iyi çalışmalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unshaken Darkness

Arabayla hızlı giderken textureler ve objeler çok geç yükleniyor sizdede öyle mi?

çözümü buldun mu kanki
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.