Şimdi Ara

GTA V online arkadaşı arıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba.Konuyu buraya açtım bir ana konunun altına mı yazmalıydım bilmiyorum ama cumartesi günü gta5imi alıyorum ve online için acayip hevesliyim :) ps3te yeniyim neredeyse V online için ps3 aldım diyebilirim.Online da yalnız kalmak istemiyorum forumdan seviyeli uzun süre online keyifli vakit geçirebiliceğim kafa dengi birini bulursam online'da akarız :) yaşım 21 yılların gta oyuncusuyum ama dediğim gibi joystick'e biraz yabancıyım onun dışında her türlü maharetim var Dediğim gibi yaşıma uygun kafa dengi online arkadaşı ya da arkadaşları aranıyor :)

• Beni ekleyebilirsiniz isterseniz Psn:BerkayRose1
  • Tamamdır dostum oyunu ve mikrofonu cumartesi alıcam inşallah o zaman ekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay41

Tamamdır dostum oyunu ve mikrofonu cumartesi alıcam inşallah o zaman ekliyorum
    Gta 5 Yarın elime ulaşıcak (22.02.14 Cumartesi) :) bugün de samsung hm1500 alıyorum tanıdık bi telefoncudan geliş fiyatına :) online için herşey hazır sayılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kubilay41 -- 21 Şubat 2014; 11:21:57 >
  • quote:

Gta 5 Yarın elime ulaşıcak (22.02.14 Cumartesi) :) bugün de samsung hm1500 alıyorum tanıdık bi telefoncudan geliş fiyatına :) online için herşey hazır sayılır

Alıntıları Göster
    şimdiden hayırlı uğurlu olsun iyi oyunlar.
  • Teşekkürler Anıl
  • quote:

Teşekkürler Anıl
    Gta 5 şu an elimde 8gblik güncellemesini yüklüyor :) :) PSN:PoisonTR ekleyin kulaklıkta var :)
  • quote:

Gta 5 şu an elimde 8gblik güncellemesini yüklüyor :) :) PSN:PoisonTR ekleyin kulaklıkta var :)

Alıntıları Göster
    LeventAAB ekleyebilirsiniz.8gblik güncelleme ne zaman çıktı? Yoksa yenimi indirdiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: leventlert

LeventAAB ekleyebilirsiniz.8gblik güncelleme ne zaman çıktı? Yoksa yenimi indirdiniz

Güncelleme değil o, kurulum. Her PS3 oyunu bir miktar kurulum yapar.

8.5 GB'lık kurulum 15-20 dakikada tamamlanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: I-C-O

quote:

Orijinalden alıntı: leventlert

Güncelleme değil o, kurulum. Her PS3 oyunu bir miktar kurulum yapar.

8.5 GB'lık kurulum 15-20 dakikada tamamlanır.

Alıntıları Göster
    PSN = QEX85

ekleyin gençler

• quote:

Orijinalden alıntı: azt06

PSN = QEX85

ekleyin gençler
    Hayırlı olsun :) bu arada mikrofon olarak ne tercih ettiniz ? Bende almak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykut_celebi

Hayırlı olsun :) bu arada mikrofon olarak ne tercih ettiniz ? Bende almak istiyorum.

Alıntıları Göster
    Samsung Hm1500 aldım fiyatı 60 tl civarı ama ben tanıdıktan aldım jabra bt2010-bt2035-bt2045 vs bulursanız daha ucuza onları alabilirsiniz
  • quote:

Samsung Hm1500 aldım fiyatı 60 tl civarı ama ben tanıdıktan aldım jabra bt2010-bt2035-bt2045 vs bulursanız daha ucuza onları alabilirsiniz

Alıntıları Göster
    ekleyebilirsiniz hocam kulaklık yok yalnız psn : mkarakus367 bu gta online oynadığım hesabım ana hesabım da şu : Dark_Passenger47 ikisini de ekle istersen denk gelirse oynarız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark_Passenger47 -- 24 Şubat 2014; 0:02:06 >
  • Diop. kullanıcısına yanıt
    Bende arkadaş ariyorum gta online ye 28 nevelim beni ekleyebilirsin eklersen sevinirim kimse yok beni ekleyen tek başıma canım sıkılıyor eklersen çok sevinirim
  • Kubilay41 K kullanıcısına yanıt
    Beni ekleyebilirsin gorkem1846 bende arkadaş arıyorum eklersen sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gorkem1846

Bende arkadaş ariyorum gta online ye 28 nevelim beni ekleyebilirsin eklersen sevinirim kimse yok beni ekleyen tek başıma canım sıkılıyor eklersen çok sevinirim

Kulaklik var mi
  • GTA 5 PS3 ana konusuna bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yo_Sun

GTA 5 PS3 ana konusuna bakın.
    Bende bulamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrix506

Bende bulamıyorum

Hocam skype varsa takim kuruyorum su anda bir kisi buldum skypeta konudarak oynuyoruz gelmek ister misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mesaopp

quote:

Orijinalden alıntı: matrix506

Bende bulamıyorum

Hocam skype varsa takim kuruyorum su anda bir kisi buldum skypeta konudarak oynuyoruz gelmek ister misiniz

Alıntıları Göster
    Beni ekleyebilirsiniz
    PSN: Tylause
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.