Şimdi Ara

GTA V - Milyarder Olma Rehberi (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
383
Cevap
81
Favori
164.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: purpleandbeyond

quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

quote:

Assasins 2 görevinde redwooda yatirim yaptım 48 saat geçti ama hicbir değişiklik yok ?

Yanlış anlaşılma olmuş. DEB'den para kazandıktan 48 saat sonra RED'e yatırım yapman gerekiyor; görevden sonra değil.

görevi yapmadan deb hissesi yükselmez ki, görevden önce 30 milyonu debe bastım. görevden sonra 45 milyon oldu. 45 m olduktan sonra çektim hisseleri ve redwooda bastım. 48 saat bekledim hatta daha fazla.

Hocam biraz daha bekleyin %250 den fazla bi artış olacak. Ben o artıştan sonra paraları çektim ps yi kapattım şimdi açtığımda paraları çekilmemiş gösteriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: manufaruk

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

quote:

Assasins 2 görevinde redwooda yatirim yaptım 48 saat geçti ama hicbir değişiklik yok ?

Yanlış anlaşılma olmuş. DEB'den para kazandıktan 48 saat sonra RED'e yatırım yapman gerekiyor; görevden sonra değil.

görevi yapmadan deb hissesi yükselmez ki, görevden önce 30 milyonu debe bastım. görevden sonra 45 milyon oldu. 45 m olduktan sonra çektim hisseleri ve redwooda bastım. 48 saat bekledim hatta daha fazla.

Hocam biraz daha bekleyin %250 den fazla bi artış olacak. Ben o artıştan sonra paraları çektim ps yi kapattım şimdi açtığımda paraları çekilmemiş gösteriyor.

Aynı şekilde bende yaptım ama redwooda bastığım parayı geri alamadım

• Bu arada oyunda haftasonlarında borsa kapalı oluyor. Eğer süre haftasonuna denk gelirse bekleme süresini uzatın. Konuda daha önce yazmıştım, hatırlatmakta fayda var.

• bu borsa işini illaha bu görevlerdemi yapcaz yoksa istediğimiz zamanda oluyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: emsalsiz-67

bu borsa işini illaha bu görevlerdemi yapcaz yoksa istediğimiz zamanda oluyormu

İstediğin zaman borsada alım-satım yapabilirsin. Bu görevlerlede kazancın kesindir o yüzden böyle bir rehber var.

• HajHaj kullanıcısına yanıt
    peki ben bu borsa mantığını anlamadım bi anlatırmısın yani nasıl olur ne yapılır gta 5 i yeni aldım daha yeniyim
  • emsalsiz-67 E kullanıcısına yanıt
    İlk sayfaları okuyun lütfen daha önceden çokça konuşuldu bunlar.

borsayı nasıl takip edicem peki normal zamanda oynarken misal borsa oynucam hangisinin ne zaman düşeceğini ne zaman yükseleceğini nasıl bilcem
  • quote:

Orijinalden alıntı: emsalsiz-67

borsayı nasıl takip edicem peki normal zamanda oynarken misal borsa oynucam hangisinin ne zaman düşeceğini ne zaman yükseleceğini nasıl bilcem

İngilizce iyi biliyorsan görevlerdeki konuşmaları yakından takip ederek az çok anlayabilirsin. Bunun dışında oyundaki borsa tamamen rastgele.

• Dostum merhaba hepsini okudum ben şimdi bütün görevleri yaptım %78.9 dayıö hikaye bitti sanırım daha görev yok borsada kime yatırım yapayım şimdi ve %100 nasıl bitirebilirim oyunu.

Hocam dediğin 15 dakika gerçek zamanlı 15 dakikamı yoksa oyundamı 15 dakika ?

• Online'a Heists görevleri geldi. Onları yaparak hızlı para kazanabilirsin. Son görev The Pacific Standard Job 1.250.000 Dolar getiriyor. Tabi bu parayı 4'e bölüyorsunuz. Diğer ekip üyelerine dağıtarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 28 Mart 2015; 18:50:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omer_Faruk.

Hocam dediğin 15 dakika gerçek zamanlı 15 dakikamı yoksa oyundamı 15 dakika ?

Gerçek zamanlı 15 dakika. Oyun süresi olanları belirtmiştim.

• 48 saat demiştiniz kaç gün oldu hala -%53'de?
    Bu arada deb de %80 artmadı :( %40'ın üzerine çıkmadı geri azalmaya başladı %30'da sattım?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: merakli oyuncu

48 saat demiştiniz kaç gün oldu hala -%53'de?
    Bu arada deb de %80 artmadı :( %40'ın üzerine çıkmadı geri azalmaya başladı %30'da sattım?

Süreleri geçirdikten sonra düşmeye başlamış olabilir.

Daha öncede bu rehberi uygulamıştım şuandada uyguluyorum 4. görevdeyim hep söylenilen rakamları yakaladım.Hatta bezen %2-3 arttı bazen garanti olsun diye %2-3 erken sattığım oldu.

Birde tüm hikayeden sonra yapın eğer öyle yapmadıysanız ve para biriktiripte girin işe manyka bir parayla çıkarsınız ha online varken o kadar uğraşmaya değermi dersiniz bilemem ama ben nedense oflıne ı daha çok seviyorum (mikrofonlu kulaklık ve samii arkadaş olduktan sonra online daha zevkli olabilir tabi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SıradanÇinkoKarbonPil -- 14 Nisan 2015; 17:13:49 >

• Tekrar rehbere uygun bitirdim şuanki para durumum;

Biraz para harcamışım galiba hatta biraz değil baya tank falan almıştım önceden ilk bitirdiğimde her birinde 2 milyar yapabilmiştim

GTA V - Milyarder Olma Rehberi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SıradanÇinkoKarbonPil -- 14 Nisan 2015; 19:08:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SıradanÇinkoKarbonPil

quote:

Daha öncede bu rehberi uygulamıştım şuandada uyguluyorum 4. görevdeyim hep söylenilen rakamları yakaladım.Hatta bezen %2-3 arttı bazen garanti olsun diye %2-3 erken sattığım oldu.

Birde tüm hikayeden sonra yapın eğer öyle yapmadıysanız ve para biriktiripte girin işe manyka bir parayla çıkarsınız ha online varken o kadar uğraşmaya değermi dersiniz bilemem ama ben nedense oflıne ı daha çok seviyorum (mikrofonlu kulaklık ve samii arkadaş olduktan sonra online daha zevkli olabilir tabi)

Tam zamanını denk getiremiyorum işte tam olarak ne kadar süre geçmeli ve borsaya örneğin 48 saat boyunca aralıksız mı bakmalıyım?
    Biraz kafa karıştırıcı sorular, ama ne yapayım?
    Bu arada ilk suikast görevini yapmak zorunlu mu? Çünkü ilk suikast görevini yapana kadar başka görev gelmemişti bana

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet ilk suikast görevini yapmalisin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SıradanÇinkoKarbonPil

quote:

Tam zamanını denk getiremiyorum işte tam olarak ne kadar süre geçmeli ve borsaya örneğin 48 saat boyunca aralıksız mı bakmalıyım?
    Biraz kafa karıştırıcı sorular, ama ne yapayım?
    Bu arada ilk suikast görevini yapmak zorunlu mu? Çünkü ilk suikast görevini yapana kadar başka görev gelmemişti bana

Kesin olarak bilmiyorum ama bendede görevler bitmişti artık ilk suikast görevini yapmak zorunda kalmıştım.Sanırım ilkini yapmamız lazım ama yine ertele baya :D Diğer 4 ünde sorun yok hikayeden sonra yapılabiliyor.

Zaman konusuna gelince herzaman bakmana gerek yok 48 saat sonra diyorsa tam öl bir kaç kere veya uyu.Ama her uyandığında da bak ki borsaya iş garanti olsun.
    Telefondanda saati ve güne bakarsın.Zaten maksimum yüzdelerinide yazmış o yüzdeye geldiğinde satarsın sık sık bak öyle oyuna dalıp zamanı geçirme olur ozaman kolay iş.

• Ana hikayenin ilerleyebilmesi için ilk suikast görevinin yapılması gerek. Diğerlerini oyunun sonunda yapabilirsiniz.

Hisse senetlerinde yazıldığı gibi bir artış olmadı diyenler illaki bir yeri gözden kaçırıyordur. Birkaç kere konuya yazmıştım, tekrar yazayım: Hafta sonlarında borsada hareket olmuyor buna da dikkat edin.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.