Şimdi Ara

GTA V - Milyarder Olma Rehberi (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
384
Cevap
81
Favori
163.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya arkadaslar bir sorum olcak. Ilk assasin gorevinden once tum parami BETe yatirdim. %50de tikandi kaldi. 3-4 gorev yaptim hala agni. %75e cikar diye bekleyeyim mi yoksa satayim mi %50de?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polyash

Ya arkadaslar bir sorum olcak. Ilk assasin gorevinden once tum parami BETe yatirdim. %50de tikandi kaldi. 3-4 gorev yaptim hala agni. %75e cikar diye bekleyeyim mi yoksa satayim mi %50de?

Araya haftasonu mu girdi? Telefondan kontrol et.

• quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

quote:

Orijinalden alıntı: Polyash

Ya arkadaslar bir sorum olcak. Ilk assasin gorevinden once tum parami BETe yatirdim. %50de tikandi kaldi. 3-4 gorev yaptim hala agni. %75e cikar diye bekleyeyim mi yoksa satayim mi %50de?

Araya haftasonu mu girdi? Telefondan kontrol et.

Evet haftasonuna denk geldigi icin sabitlenmis ama borsa acilinca 2 puan dusus yasamis?

• quote:

Orijinalden alıntı: merakli oyuncu

48 saat demiştiniz kaç gün oldu hala -%53'de?
    Bu arada deb de %80 artmadı :( %40'ın üzerine çıkmadı geri azalmaya başladı %30'da sattım?

2 kere denememe rağmen bende de aynı durum var. Konuda yazan rakamların hiçbiri tutmuyor. İlk ve ikinci görevi 2 şer kere denedim. Senin dediğin değerlerin aynını aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdo4

quote:

Orijinalden alıntı: merakli oyuncu

48 saat demiştiniz kaç gün oldu hala -%53'de?
    Bu arada deb de %80 artmadı :( %40'ın üzerine çıkmadı geri azalmaya başladı %30'da sattım?

2 kere denememe rağmen bende de aynı durum var. Konuda yazan rakamların hiçbiri tutmuyor. İlk ve ikinci görevi 2 şer kere denedim. Senin dediğin değerlerin aynını aldım.

Arkadaşlar bu rehberi eski jenerasyon için hazırlamıştım. Üzerinden bir yıldan fazlası geçti ve oyuna sayısız update geldi. Hisse için artacak veya azalacak diyorsam öyledir çünkü oyun içinde Lester böyle diyor ancak oranlarını R* değiştirmiş olabilir.

• İlk sayfaya not düşersen iyi olur hocam.
  • HajHaj kullanıcısına yanıt
    Hocam şu çoklu suikast görevinde deb e yatırım yaptım şuan % 35de, ancak redwood inanılmaz düşük ve satın aldığımda hep düşüyor.. Oyun süresiyle 2 3 gün bekledim ama dipte yatay çizgi hiç yükselmedi.. Sırf bu yüzden yatırım da yapamıyorum göreve devam da edemiyorum.. Yardım edermisin lütfen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sedat. kullanıcısına yanıt
    Beklediğin süre haftasonuna denk gelmedi değil mi?

• quote:

Beklediğin süre haftasonuna denk gelmedi değil mi?

Valla hatirladiğim kadariyla haftasonuna denk gelmedi.. Az sonra bi daha bakicam bu sefer daha fazla zaman geçiricem.. Birde şunu sormak istiyorum.. Ben zaman geçsin diye arka arkaya yataga yatip kalkiyorum, her yattiğimda da save aliyorum.. Acaba zamani hizli ileri almanin bi yöntemi varmidir ?

Birde şimdi aklima geldi onuda sorayim.. Cuma gününe denk geldiyse borsa haliyle pazartesi işleme alinacak ya, Ben kaç gün bekleyeyim ve % orani nerde yaziyor borsa ekraninda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 30 Mayıs 2015; 1:11:11 >
  • Sedat. kullanıcısına yanıt
    Başka şekilde zamanı ileri alamazsın. Eğer PC'de oynuyorsan mod vardır belki ama işe yarar mı bilmem.

• quote:

Başka şekilde zamanı ileri alamazsın. Eğer PC'de oynuyorsan mod vardır belki ama işe yarar mı bilmem.

Sorunu çözdüm, Ve bende beklediğimden daha fazla kazanç sağladim galiba.. Çoklu suikast bende cuma akşamina denk gelmiş.. Suikasti yaptim haftasonunun geçmesini bekledim, Sali günü yükselişe geçti yavaş yavaş, her yatip kalktiğimda borsayi takip ettim çarşamba perşemde dahil, Perşembe akşama doğru borsada %324 kâr'i gördüğüm gibi sattim fazlasina riske giremedim düşer müşer falan dedim şimdi yat kalklara yazik.. Belki 15 defa yat kalk yapmişimdir..

Yalniz şunuda farkettim bence ana sayfaya ekle bunu isteyen denesin, Ben redwood'dan parayi çeker çekmez Deb'de durumlar ne diye bakayim dedim Süper bi yükseliş meydana geliyodu, yani para yatirmadim ama yatirsaydim ve tahmin ediyorum 1-2 günde onu bekleseydim maksimum kazancim şuan daha 2. suikastte olmama rağmen '' Tahmin ediyorum '' 600.000.000 $'dan falan fazla olurdu herhalde belki daha fazla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 30 Mayıs 2015; 5:49:20 >

• RWC(Redwood)'ye yatırım yaltın ama artması zarar var %40 civarında ne yapmam lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belki başkasının işine yarar 09.09.2015 tarihi itibari ile güncel % ler.

Suikast 1: Hotel Assassination
    %40

Suikast 2: Multiple Target Assassination
    %30 %35

Suikast 3: The Vice Assassination

%30

Suikast 4: Bus Assassination
    %100

Suikast 5: Construction Assassination
    %51

Defalarca save alıp denedim bu yüzdelerden sonra düşüşe geçiyor.Oyun başında fastfood çulara para yatırmayın %50 civarı %30-%40 değer kaybetmiş oluyorlar.Bu yüzdeleri gördükten sonra satın almaya başlaya bilirsiniz.Mülk satın almanın kısa vadede hiç bir gelir mantığı yok.Onun yerine 5m ve üstü paranız varsa uçak şirketlerini avlamaya çıkabilirsiniz.Takribi 4-5 uçak ve 24 saatlik bir süre sonunda rakip firma %6-%10 arası değer kazanıyor.Görevleri konsolda yaptığımda 2 milyara yakın para vardı pc de modlar ile oynarım diye sona sakladım ama Rockstar ayar çekmiş yüzdelere.

• beyler hiçbir update i yapmayın çünkü rockstar hem kazançları düşürmüş hem de borsada tüm hesapları birbirine karıştırmış yani debonaire hissesine tıkladığınızda sizi goldcoast a yönlendiriyor ve bir çok hisse yok
  • Yalnız borsada kağıdı pahalıyken almak saçma değil mi? Kağıdın değeri düşünce ucuza kapatırsın zamanla yükselir. Bu oyunda farklı mı işliyor olay?
  • Merhaba arkadaşlar bende Playstation4 var ve gta5 almak istiyorum ikinci el ama şimdi ben oyunu aldığımda oyundaki görevleri tekrar yapabilir miyim? Yani aldığım kişi oyundaki görevleri yaptıysa ben yine yapabilir miyim? Yoksa sıfır almak zorunda mıyım?

• xxanonimxxx X kullanıcısına yanıt
    Tekrar yapabilirsiniz.Diğer kullanicinin yaptigi gorevler kendi ps4 une kaydediliyor.

• Gta 5 ps3 te oynuyorum bi gö rev var uçak görev var gıcık oldum michael ın haraket yap diyo olmuyo sinir oldum ama süper oyun bitirdikten sonra online oynucam

• Hocam bu lesterin ilk suikast gorevini yapmadan blitz play diye soygun gorevi var o acilmiyormus.Gorevi yaparsam borsadan faydalanamicam sizde boyle birsey olmusmuydu?

• mach2 kullanıcısına yanıt
    İlk görevi yapman gerekiyor oyunun devamı için. Diğerlerini sona bırak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HajHaj -- 4 Mart 2016; 22:05:29 >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.