Şimdi Ara

GTA V'in Yeni Nesil Sürümünden Detaylar (Söylenti) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaş GTA 5 i Watch Dogsla bir tutanlara kıl oluyorum. Watch Dogs gerçekten çok basit bir oyun ps4 de oynuyorum. Eski nesil GTA 5 ile bile kıyaslamam özellikle arabaları gerçekten çok kötü. Hikayesi çok sıkıcı bir hal alıyor. Oyun sürekli kendini tekrar ediyor. Online ı kasmaktan bugdan geçilmiyor. 50 MBps internet ile bile sonuç aynı. Yeni nesil GTA 5 i merakla bekliyorum. Üniversite sınavı senemde az da olsa zevk alabileceğim bir etkinlik olacak benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

watchdogs varken gta 5 in işi zor olacak

• Sürüş dinamiklerini geliştirsinler başka bir şey istemem.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

ne yazıcağımı bile bilmiyorum

• Fazla zorlamaları gereksiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

pc yede miyeni nesil olacak?

Eski nesil gibi olcak olsa çoktan oynuyoduk

• yazılanlar mantıklı, yeni nesil daha güçlü
  • PC sürümündeki optimizasyonu iyi olsun başka bir şey istemiyoruz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kayakuk

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: [__Zahid__]<br><br>watchdogs varken gta 5 in işi zor olacak</blockquote><br><br>ne yazıcağımı bile bilmiyorum

dalga geçmişe benziyor zaten.

• quote:

Hahahahahaha... Her konuyu trollüyosunuz bıkmadınız mı? O değil de gerçekten de grafiksel olarak (özellikle pc de) oyunun baya gelişeceği belli. Zaten Ps4 trailerında gösterilen Gta 5 eski nesil konsollardaki Gta 5 e göre bambaşkaydı. Yeni radyo istanyonları falan da cabası. Son yılların en büyük efsanesi geliyor beyler demedi demeyin, çıkması için sabısızlanıyorum.

• valla artık şu saatden sonra pc ye çıksada satın almam oynamam lan oyun çıkalı 1 yıl oldu bitiren bitirdi modlar çıktı hepsi oynandı oyunda açıkcası her b*k yapıldı biz daha bekliyoruz

• Infamous kalitesine ulaşmışlar nerdeyse. Doğrudur Rockstar'dan beklerim.

• GTA4 bile icheancer 3.0 ile suan muazzam oldu oyunu zevkle oynuyorum çekiyor beni kendine pc de watch dogs ta yüklü o da cok zevkli kovalamacalar polisten kaçmalar gta 4 e nazaran araç fizikleri daha arcade olduğu icin cok daha zevkli silahlı çatışmalar Guzel cevreyi kendi çıkarımıza kullanmak Guzel ama dunyası cok ôlü gibi bı canlılık yok gibi dün gta 4 te yeni bulduğum islikla taksi çağırma özelliğini şans eseri tabi 10 defa falan yaptım okadar hoşuma gittiki yeni nesil bu olmalı sadece grafik bı yere kadar oynamak icin hiç yeterli bı kriter olamaz bı oyunu grafik önemli olan zevk almak oyundan suan watch dogs yağmur anında gta 4 ten biraz daha iyi görünüyor ikiside modlu oyunların ama gta 4 bı baska dediğim gibi icine çekiyor cok atraksiyon var oyunda WD daha sığ yeni nesil de araç kullanımı daha kolay olacaktır daha dogrusu gta 4 cok abartı biraz daha gerçekçi olacaktır gta5 hasar modellemesi iyi olur umarım ama şimdiki nesilden cevre zaten muazzam ilk defa bı gta oyununu orjinal almak icin sabırsızlaniyorum.

• Çıkış tarihi açılandı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Grand Theft Auto V arrives for PlayStation 4 and Xbox One on November 18th, PC version coming January 27, 2015. Exclusive content details athttp://rsg.ms/3d087ff

https://www.facebook.com/rockstargames?fref=nf

• PS için mod yapıldımı bilmiyorum, yapılamaz diye biliyorum eğer varsa bilgisizliğimdendir. Ama oyun bi pc'ye çıksın " Ben daha mod görmemişim" diyeceğine eminim :))
    quote:

Orijinalden alıntı: RoyBatty

valla artık şu saatden sonra pc ye çıksada satın almam oynamam lan oyun çıkalı 1 yıl oldu bitiren bitirdi modlar çıktı hepsi oynandı oyunda açıkcası her b*k yapıldı biz daha bekliyoruz

• Mekanikleride azcık iyi yapsalar yav.Araba mekaniklerini kast etmiyorum, şu etrafa verdiğimiz zarar (Mesela cam kırma.)
  • Arkadaslar lütfen biraz akıllı olalım.adamlar dahada şu gta5 den para kazanmak için makyajlayip önümüze koyuyor.şu an yeni nesil rdr çıkmasİ gerekiyordu.şu gta 5 eskisede rdr 2 yi cikaricaklar zamandan ve paradan kazaniyorlar para-lel bunlar :)
  • Oyun çıksın da bir özellikler olmasa da olur fazladan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

GTA V daha özgür bir oynanış sunuyor, ikisi de farklı türde oyunlar benzer tarafları açık dünya olmaları sadece, GTA V'in konsollardaki satış rakamları ortada hocam, PC için de alacak çok kişi var. Yeni nesilde grafikler biraz daha iyi olacak, trafik yoğunluğuna önem vermeleri de iyi olmuş, ben asıl GTA V için PC'de yapılan modları bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 13 Eylül 2014; 8:32:20 >
  • bu siteninde üyeleri tam keklenmelik he adam 2 troll yapıyor konuyu sapıttırıyosunuz

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.