Şimdi Ara

GTA V çalışmayı durdurdu (geçici çözüm bulundu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
4
Favori
44.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar gta yı yüklerken çalışmayı durdurdu hatası aldım biri yardım etsin lütfen

Beyler nvidia ile girmenin yöntemini buldum fix gelene kadar idare edin. Aygıt yöneticisinden nvidia'yı devre dışı bırakın. Launcheri çalıştırın ve bırakın intel ile oyuna girsin. Menüye geldiğinizde ctrl+alt+delete ile bakın burası önemli normal değil böyle gta'yı sonlandırın. Social club ekranı sanki üyelik girişi yapmamışınız gibi önünüzde duruyor olucak. Hemen aygıt yöneticisinden nvidia'yı tekrar etkinleştirin ve launcherda RETRY'e basın. Hop nvidia ile oyundasınız. Görüntü ayarlarını istediğiniz gibi ayarlayın çünkü intelden dolayı düşüğe geçmiş olacaklar. Ve oynayın :) Fakat her gireceğinizde tekrarlamanız lazım.

kingasas arkadaşımızdan alıntıdır aynı şekilde bende girmiştim ben yazmadan saolsun arkadaşımız yazmış tşk edeiyorum sorunu çözmeye çalışan herkeze

BlogKaan arkadaşımız çözüm için video hazırlamış kendisine teşekkür ederim.

GTA V Çözüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gio44 -- 17 Nisan 2015; 11:59:29 >

• Gio44 G kullanıcısına yanıt
    aynen arkadaşlar biri yardım etsin
  • Bendede ayni problem var...Bende işe yaramasada yeni admin hesabı açıp ya da virüs programını kapatıp hatayı çözen insanlar var resmi forumda..

https://support.rockstargames.com/hc/communities/public/questions/203449047-GTA-V-Launcher-has-stopped-working
  • aynı hatayı ben de alıyorum
  • bendede olmadı ya ne yapabiliriz acaba yav pff arkadaş hiç bir aksiliği sektirmiyorum hepsi başıma geliyor ya
  • Bende de var hata, var mı çözüm.
  • kimsede gelişme yokmu yav
  • Ulan sicacam ha ayni hata

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • parayı verdik erkeden oynıyamıyoruz anasını satıyım
  • ya bu rockstar ın forumundan bişeyler bulunabilir belki ingilizcesi olan varsa oraya baksın
  • Steam'ı kapatıp tekrar açın.

edit: social'da id pw'ye kadar götürdü bu yöntem, sonrası yine çalışmayı durdurma hatası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çelik. -- 14 Nisan 2015; 3:25:33 >
  • Social Club key alanlar şuan oyunda :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AtiMX4

Social Club key alanlar şuan oyunda :)

social club key aldım ve oyunda değilim download ekranına bile gelemiyorum o işi napacaz.
  • bir sorun launcherin çalışmasını durdurmuş hayır ne olduğuda belli değil arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mab4ever

quote:

Orijinalden alıntı: AtiMX4

Social Club key alanlar şuan oyunda :)

social club key aldım ve oyunda değilim download ekranına bile gelemiyorum o işi napacaz.

aynısı bendede var
  • çalışmayı durdurdu hatası alıyorum bende
  • """""""""""Launcher Çalışmayı durdurdu hatası alanlar grafik sürücüsünü silip denesin"""""""""2 saat denedik sonun da bulduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Goju -- 14 Nisan 2015; 4:13:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goju

"""""""""""Çalışmayı durdurdu hatası alanlar grafik sürücüsünü silip denesin"""""""""2 saat denedik sonun da bulduk

deniyorum hemen
  • quote:

"""""""""""Launcher Çalışmayı durdurdu hatası alanlar grafik sürücüsünü silip denesin"""""""""2 saat denedik sonun da bulduk

Grafik sürücüsünü silersek nasıl açıcak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertguz

quote:

"""""""""""Çalışmayı durdurdu hatası alanlar grafik sürücüsünü silip denesin"""""""""2 saat denedik sonun da bulduk

deniyorum hemen

Sildim denededim olmadı eski sürümü yükledim yine olmadı
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.