Şimdi Ara

GTA V Borsadan güzel paralar kazanmanın yolu :) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
140
Cevap
30
Favori
154.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyuna yeniden başladım. saydiginiz 5 markaya yüklü miktarda yatirim yapacağım umarım faydası olur. baska onerisi olan var mi?
  • Bu uçak işi sıkıntılı.
  • Lester in suikast görevleri hikaye modu bitince mi açılıyor? 53. Göreve geldim açılmadı hala.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeCroMaN

Sırf bunun için %40 da bırakıp baştan başlayabilirim. Çok geç farkettim.

Alıntıları Göster
    Borsa girmeme

Banka arabası çalmak daha kolay
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanyildiran

Borsa girmeme

Banka arabası çalmak daha kolay

kardeşim ondan çok bahseden oldu da pek bir şey anlamadım biraz anlatır mısın nasıl yapıyoruz ? bi de kaç para kazanırız?
  • Borsa olayini cozdum dsukken al yukselince sat mantigiyla bi kac gun takip edin hiseleri lcn den bide ben ilk bilmiyodum benim gibi bilmeyen kisilere anlatayim en basit telefodan nete girin usteki 3 u boume tikliycaksiniz ustunde dolar isareti var lcn ye gelin oradanda markets e basin firmalar orda ordan sonrasi belli/zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 27alperen27 -- 17 Haziran 2014; 16:09:30 >
  • serkancr kullanıcısına yanıt
    Banka arabasi calma isi haritada gezerken sinyal geliyo mavi yardim isteyen adamlar cogunlukla oluyoya hani onun gibi cikiyo zirhli bi kamyon beyaz ustu yesil yazilar oluyo/ o arac o arac hareket hali nde ise iyi sikistir oyle saldir soforu indirmeye calis oldur eger arac kitlkiysede camlarina sik lastik eri filanda patklat icindekiler olure arka kapiyi tara kirilicak icinde biraz para oluyo youtubeda adama 50 bin $ geldi bana daha en fazkla 10 bin geldi bi/karakterde soyiunca o karakterde 3-4 gun gelmiyo sonra tekrar geliyo o gorev boyle yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: 27alperen27

Banka arabasi calma isi haritada gezerken sinyal geliyo mavi yardim isteyen adamlar cogunlukla oluyoya hani onun gibi cikiyo zirhli bi kamyon beyaz ustu yesil yazilar oluyo/ o arac o arac hareket hali nde ise iyi sikistir oyle saldir soforu indirmeye calis oldur eger arac kitlkiysede camlarina sik lastik eri filanda patklat icindekiler olure arka kapiyi tara kirilicak icinde biraz para oluyo youtubeda adama 50 bin $ geldi bana daha en fazkla 10 bin geldi bi/karakterde soyiunca o karakterde 3-4 gun gelmiyo sonra tekrar geliyo o gorev boyle yani
    Onlinede banka Arabası soyma varmı
  • alexi7 kullanıcısına yanıt
    Var.
  • bkaakco kullanıcısına yanıt
    Peki onu nasıl denk getirip yakalayabiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexi7

Peki onu nasıl denk getirip yakalayabiliriz
    Yakın olunca sol üstte yazı çıkar ve radarda görünür. Tesadüf çıkıyor.
  • Lanet olasıca şu pc ye bir çıksada ben de bu zevki tatsam. Güzel görünüyor borsa işi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEKİN 1881

Lanet olasıca şu pc ye bir çıksada ben de bu zevki tatsam. Güzel görünüyor borsa işi.
    yazıdaki 5 markaya yatırım yapan oldu mu ? oyun sonunda değerleri ne kadar yükseliyor ? Bir de golf sahası almak için başka hangi yollardan para kazanabiliriz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeCroMaN

Sırf bunun için %40 da bırakıp baştan başlayabilirim. Çok geç farkettim.

Alıntıları Göster
    ARkadaşlar merhaba,

altın soyma görevini yaptıktan sonra paralar gelmedi. Hatta bir çok soygun görevinden sonra para gelmedi. Nasıl alıyoruz bu paraları?

Oyunun görevlerini bitirdim (Trevor,Micheal ve Franklin hikaye görevlerini) bittikten sonra 10 m verdi sadece :S bunla fazla bişi alınmaz ki :S

• quote:

Orijinalden alıntı: bloodrap

ARkadaşlar merhaba,

altın soyma görevini yaptıktan sonra paralar gelmedi. Hatta bir çok soygun görevinden sonra para gelmedi. Nasıl alıyoruz bu paraları?

Oyunun görevlerini bitirdim (Trevor,Micheal ve Franklin hikaye görevlerini) bittikten sonra 10 m verdi sadece :S bunla fazla bişi alınmaz ki :S

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar PC için verilecek olan 1.2 M $ bonus parayı hemen borsaya yatırıp belli bir süre sonra iyi getirisi olabilecek bir kağıt veya yöntem var mı acaba ? Sizce oyuna yeni başladığımızda o parayı nasıl değerlendirmeliyiz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: HeroTürk

Arkadaşlar PC için verilecek olan 1.2 M $ bonus parayı hemen borsaya yatırıp belli bir süre sonra iyi getirisi olabilecek bir kağıt veya yöntem var mı acaba ? Sizce oyuna yeni başladığımızda o parayı nasıl değerlendirmeliyiz ?

bende bu sorunun cevabını merak ediyorum. hemen ev-araba almaktansa o parayı borsada katlamak daha mantıklı geliyor
  • HeroTürk kullanıcısına yanıt
    Bunlar en iyileriydi PS3 te, PC de değişiklik olacağını sanmıyorum.

1.AuguryInsurance (ne kadar araç havaya uçurursanız o kadar kâr getiriyor fakat ölmemek, yakalanmamak lazım yıkımdan sonra ve gün geçirmek lazım artışın olması için)
    2.Herhangi bir fast food zinciri CluckinBell, TacoBomb, BurgerShot, Up-n-Atom, en düşük olandan alın,
    3. MazeBank
    4. Bilkinton
    5. FlyUS

Borsa sadece görev yaptıkça ilerliyor (tekrar edilebilenler sayılmıyor) Aldığınız kağıtları gün aşırı takip edin derim, hatta görevlerden önce oyunu kaydedin bir kere mutlaka bazı görevlerin anlamsızca etkisi olabiliyor. Şu sosyal medya cihazı da iyi getiriyor diyorlar her yerde reklamı olan ama bir yerde onun görevi var Micheal ve LEster'ın dahil olduğu, oradan sonra çakılıyor dikkat derim.

Ön sipariş bonusu, sonda gelen para ve şu tarikat görevi (garip isimli olan...)ni bitirip Lester'ın görevlerine başlanmalı maksimum kazanç için. Çok rahat milyar dolarla çıkarsınız. Ana soygun görevlerinde benim gibi cimrilik yapıp, ucuz elemanlara görev vermeyin pişman olursunuz....
    Bazı yan görevler yeni soyguncular çıkarıyor piyasaya iyi/kötü. Eski oyunlardan tanıdık bir yüzde var aralarında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 10 Mart 2015; 16:02:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Bunlar en iyileriydi PS3 te, PC de değişiklik olacağını sanmıyorum.

1.AuguryInsurance (ne kadar araç havaya uçurursanız o kadar kâr getiriyor fakat ölmemek, yakalanmamak lazım yıkımdan sonra ve gün geçirmek lazım artışın olması için)
    2.Herhangi bir fast food zinciri CluckinBell, TacoBomb, BurgerShot, Up-n-Atom, en düşük olandan alın,
    3. MazeBank
    4. Bilkinton
    5. FlyUS

Borsa sadece görev yaptıkça ilerliyor (tekrar edilebilenler sayılmıyor) Aldığınız kağıtları gün aşırı takip edin derim, hatta görevlerden önce oyunu kaydedin bir kere mutlaka bazı görevlerin anlamsızca etkisi olabiliyor. Şu sosyal medya cihazı da iyi getiriyor diyorlar her yerde reklamı olan ama bir yerde onun görevi var Micheal ve LEster'ın dahil olduğu, oradan sonra çakılıyor dikkat derim.

Ön sipariş bonusu, sonda gelen para ve şu tarikat görevi (garip isimli olan...)ni bitirip Lester'ın görevlerine başlanmalı maksimum kazanç için. Çok rahat milyar dolarla çıkarsınız. Ana soygun görevlerinde benim gibi cimrilik yapıp, ucuz elemanlara görev vermeyin pişman olursunuz....
    Bazı yan görevler yeni soyguncular çıkarıyor piyasaya iyi/kötü. Eski oyunlardan tanıdık bir yüzde var aralarında.
    Çok teşekkür ederiz hocam faydalı bilgiler olmuş.

• siberarmi kullanıcısına yanıt
    hocam bu kağıt alma işi ne oluyor ya ne kağıdı bunlar anlatırsanız sevinirim ?
  • eric cartman61 E kullanıcısına yanıt
    Oyundaki cep telefonun internetinden, finans kısmına giriyoruz orada borsaların sayfası var. Oradan kağıt alım satım işlerini yapabiliyoruz, istediğimiz firmayı seçip.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.