Şimdi Ara

*16 Senelik* GTA San Andreas Çözüm Topiki! (Definitive Edition ile yeniden...) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
336
Cevap
0
Favori
153.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kalas yerleştirme görevinde helikopteri tam kalasın altına indireceksin ve yanılmıyorsam shift tuşuna basacaksın.(shift olduğundan emin değilim başka birşeyde olabilir.)
  • RC yarışlarımı Zee nin uzaktan kumandalı minyatür oyuncak dükkanındaki görevlerden mi bahsediyorsun?
  • quote:

Orjinalden alıntı: eser_akar

RC yarışlarımı Zee nin uzaktan kumandalı minyatür oyuncak dükkanındaki görevlerden mi bahsediyorsun?

onlar ve uçak okulu dahil
  • bi bölümde plajda dans etme görevi vardı bi türlü gecemedim oyunu sildim sonunda
  • Los Desperados gibi bir görev.. Son görevden bir önceki görev.. Yanına iki tane Grove Street'ten adam alıp bi yere gitmeni istio.. Ama yanıma nası alıcam o adamları onu bulamadım bi türlü yardımcı olursanız sevinirm
  • Maket uçakla kuryeleri vurma bölümünü hala geçemedim kendine güvenen varsa save mi gönderebilirim
  • buna benzer kaç tane konu var ve gta fan clubde var isterseniz orda paylaşım yapın
  • Polis görevini hiç bitiremedim. 110'u geçmiştim birkaç kere.
  • bir bolum war millet kafayı yemiş we de sn cesarla birlikte bi gorew yapcacan /

gorevde diokı "grand street teki çeteler le bi aile kur" bu gorewi nasıl yapcam hiç anlamadım
  • Son görevden bir önceki görevdesin yanılmıyorsan o görevde daha çok mekan edinmen gerek yani diğer çetelerin olduğu bölgeye git düşman çetesindeki adamları öldür ve savaş başlatmış ol görev alana kadar bölge edinmeye devam et
  • Aile kurma görevinde çetelerin yani sizin çetelerinizin üstüne mouse un sağ tuşu ile nişan alıp üstünde sağlık seviyesini belirten yeşil üçgen i gördüğünüzde 'G' tuşuna basın size katılıyorlar bu şekilde 2 kişiyi daha yanınıza alın respectiniz arttıkça yanınıza alacağınız eleman sayısıda artıyor maksimum 7 kişi alıyosunuz. onlarla beraber kırmızı bölgelerde savaş çıkartıp bölgeleri kazanmanız gerekecek dostum o görev sondan bir önceki görevdir 'los desperados' son görevde officcer tempenny ile uğraşıyoruz kolay gelsin.

Bu arada Ferrari enzo gibi araçlara binmek isteyenler bnde çok kullanışlı bir modern mod mevcut ancak oldukça büyük upload edilmesi güç. birkaç tane daha var ultimate serisi denilen birkaç yama ancak kesmiyor ulaşabilirsiniz herzamanki gibi cris_groovest@cafemaxi.com adresinden elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım iyi oyunlar...

• eser halen mi oynuyorsun?Büyük oyuncusun vallahi.Ben de baştan başlasammı acaba diye düşünüyorum.Güzel bir mod var mı bildiğin?
  • maket uçakla kuryeleri vurma nadir zor bölümlerden biridir.Bak hatırlayınca bile gerildim.
  • şu monster bölümünü geçemiyorum bölümü you toube de izledim adamlar jet gibi gidiyor ama benm oyunda arba ağır ağır anca gidiyor süre ise aynı ilerliyor anlamadım gitti.rica etsem biri o bölümü benim için geçebilirmihttp://uploaded.to/?id=5phxai bu seve dosyası oyunun. he birde unutmadan bu hillerdeki adrenalin modu ne işe yarıyor acaba?
  • Oyunda 6 sayfa konu açılacak kadar bi zorluk görmedim ben ama geçiliyo yani bölümler.Şimdi hatırladım da oyunun başlarında çeteler haritaya dağılmışlardı görevin ad da:buldozerdi herhalde o çok zevkliydi.
  • Arkadaslar Bende Su Kizi Yangindan Kurtarma Bolumunde Sorun Var Zannedersem.Gorevi Bitiriyorum Kizi Evine Goturuyorum Oyun Orada Takiliyor Hic Bir Tus İşlemiyor Bana Bu Gorevi Gecip Dosyalari Tekrar Upload Edip Gonderebilirmi ?

Benim Save Dosyalarim.http://www.dosya.cc/GTASanAndreasUserFiles_1.rar.html
  • ya eser akar bana yardım et gta vice city nin türk city modununda dondurmacı görevini geçemiyorum satışa başlıycam arba müziğini çaldırıcam olmuyor shift tuşuna bsıncada çalmıyor o müzikği naıl çaldırıcaz satışı nasıl başlatıcaz yardım et lütfen

• ESER MSN VERİRİMİSİN YADA BRD SORUYOM KIZ ARKADAŞI GELEN GÖREV GÖREV BİTTİ KIZI KURTARDIM EVE GÖTÜRDÜM KIZ EVE GİRMİO EKRANDA DONUYO YA
  • quote:

Orjinalden alıntı: Xoßi

Arkadaslar Bende Su Kizi Yangindan Kurtarma Bolumunde Sorun Var Zannedersem.Gorevi Bitiriyorum Kizi Evine Goturuyorum Oyun Orada Takiliyor Hic Bir Tus İşlemiyor Bana Bu Gorevi Gecip Dosyalari Tekrar Upload Edip Gonderebilirmi ?

Benim Save Dosyalarim.http://www.dosya.cc/GTASanAndreasUserFiles_1.rar.html

XOBİ BENDE O GÖREVDE KALDIM
  • beyler yardım edin lütfenn gta san andreas da 3 tane adam trenın üstünde bn onları motorla bı adamı vurmaya çalışıom ama bi türlü vuramıom yha sinir oldum kaç kere denedim.Yardım edin lütfen.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.