Şimdi Ara

GTA San Andreas Stories PSP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu oyun PSP ye çıkacak mı?yani ben psp almadım almayı düşünüyorum.vice city stories var ve bu PC deki gibi gta mı?görünüş grafikler vs.?bi dergide vice city stories inceleme yazısını okumuştum ve en sonunda san andreas stories de buluşalım demişti bu tiyo olabilir mi?ve psp san andreas ı kaldırır mı sizce ?

• Gta San Andreas ın psp ye çıkacağı henüz belli değil ama benim şahsi fikrim kesin çıkacaktır Psp nin sistemi ise gta sa ı sorunsuz bir şekilde çalıştırmaya yetecek kadar güçlü. Gta vcs için ise şunu söyliyim grafikler belki pc den biraz daha iyi Oyun elimde umd olarak mevcut (zaten gta benim için 1 numaralı video oyunudur.) oyun gayet güzel, grafikler çok hoş, yeni araçlar ve görevler mevcut ayrıca yönettiğimiz karakter de pc deki ile aynı değil bu sefer zenci bir askeri (daha doğrusu asker emeklisini:) yönetiyoruz. Ama oyunda bazı buglar mevcut beni en çok sinir eden ise garajınızda duran bir arabanın belli bir süre sonra oradan kaybolması Her zaman olmuyor ama olduğu zaman da sizi sinir ediyor. Binbir güçlükle bulup oraya koyduğunuz araç birdenbire kaybolabiliyor nedense.. Ama sonuç olarak her zamanki gibi mükemmel bir devam oyunu olmuş gta vcs Yakında gta sa çıkarsa da hiç şaşırmam ve bence çıkacak

NOT: Gta vcs de etraf çok kalabalıklaştığı zaman ve patlama efektleri fazlaca olduğu anlarda yavaşlamalar meydana geliyor ama bu çoğu psp oyununda var bir süre sizi rahatsız etse de çok fazla sorun olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venom800 -- 10 Ocak 2007; 13:18:24 >

• Peki bu konsol yenş mi kaç yıllık?yeni oyunlar ne kadar çıkmaya devam edecek?alsammı sizce?bazıları alma sakın sıkıcı bi alet diyolar??
  • Bi de ben PSP alırken yanında 2 gb kart da almak istiyrum.hangi model almalıyım sizce kaç paradır o?
  • hareketli öğeler çoğalınca yavaşlama mı oluyo vice city storieste?? ne kadar yavaşlıyo peki?? playstationun hiçbi serisinde oyunda yavaşlama olmaz diye biliyodum ben ya..
  • venom800:pcde nasıl bi ekran kartıyla oynadın bilemiyorum ama abartma pcden neresi iyi ps2nin gta vcsi pcden iyi değil grafikleri
  • @Phallus konsol çıkalı epey oldu başkalarının sıkıcı dediğine bakma onlar herşeyden sıkılan tipler Ne versen ellerine bu sıkıcı derler genelde. En iyi kararı kendin verirsin Psp için çıkmış oyunlara bak hepsine göz at istediğin türde oyunlar varsa bu konsol en iyi konsoldur senin için yoksa başka alternatiflere yönel ama önce nasıl oyunlar istediğine ve bir konsoldan ne beklediğine karar ver

@cem11 psp de oluyor bu maalesef ama dediğim gibi çok fazla rahatsızlık verecek kadar olmuyor. Etraf polis kaynıyor ve sende orada araçları patlatıyorsan fps oranı belki 15lere kadar düşüyor ama bu durumda çok fazla kalmayacağımız için genel olarak akıcı bir şekilde oynanıyor oyun.

@slipknotcu_velet pc de vc yi oynarken yanlış hatırlamıyorsam ati radeon 9000pro veya ge force fx5600 vardı bende. kaplamalar belki daha iyi olabilir ama oyun psp için yeniden hazırlandı ve çoğu şey elden geçirildi ve çok iyi bir görüntü elde edildi. Belki bana biraz daha iyi görünmesinin sebebi pspnin mükemmel ekran parlaklığı ve kalitesidir Gta vc pc ye çıktığında bende oldukça kötü bir monitör vardı vestel 14". Haliyle ekran kartı iyi olsa bile görüntüler monitör nedeniyle pek iyi gözükmezdi ama sonuç olarak psp deki vc yeni bir gta oyunu ve grafikleri gerçekten çok güzel

• saol venom800 güzel açıklamışsın ama bu yavaşlama konusuna gelince: yavaşlama olmuyo diyenler de epey fazla. ben de psp aldığım zaman gta fanı olarak bu oyunu yüklicem tabi. bende nası çalıştığını söylerim o zaman seninkinde de bi sorun varsa öğrenmiş olrsun belki de memory stickin yavaştır. bana da hafif yavaşlama olr gibi geliyo çünkü sonuçta süper bi işlemci diil pspninki.. görücez artık
  • Yok yok yavaşlama kesin oluyor bu herkesde böyle. Kullandığım sony hıgh speed ms pro duo 2gb ve başka bir arkadaşım da aldı gta vc yi yani yukarıda belirttiğim gibi üç yıldız yapıp etraftaki araçları pata küte patlattığınız zaman yavaşlama olduğunu çok rahat anlıyorsunuz ama şunu da belirteyim fazla aksiyona girmesseniz oyun çok yüksek bir fps veriyor bu da bir gerçek Valla gta serisinden sonra en çok beklediğim oyun gran turismo 4 mobile Ah bir gelse de artık psp lerimizde şu efsane simulasyonu oynayabilsek Hala çıkış tarihi olarak kesin bir zaman yok sözde psp çıkar çıkmaz onunla birlikte çıkacak oyunlardan biri olacaktı ama nerdee..

• peki memory stickten söz açılmışken şunu soriim: scandisk memory stickler daha iyi diyolar sony'den. ben de scandisk 2gb gaming memory almak istiyorm. iyi midir bu yoksa sony mi??
  • İkisini de test ettim valla aralarında fiyat dışında bir hız farkı yok ama sandisk te oldukça iyi bir hafıza kartıdır hangisini alırsan al iyi performans alacaksın
  • saol bugün baya yardımcı oldun..
  • bence sony den şaşmayın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.