Şimdi Ara

GTA San Andreas Görev(Acil)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
19.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arakdaşlar ben gta sa da bir görevde takıldım o grevi bize big smoke veriyor hani united istastyonuna gidiyoruz trenin üstünde adamlar ben motoru kullanıyorum big smoke de arakdamı binip tren üstündeki adamlara ateş edip bazılarını öldürüyor bi türlü geçemiyorum çünkü tam 1-2 adam kalıyor tren sona yaklaşıyor ve adamalr kaçmış sayılıyor bende beceremiyorum nası yapcam o görevi?Acaba treni biraz geçip motordan inip tren gelirken üstündekileri ben mi vurcam çünkü big smoke öldüremiyor lütfen yardım edin?Şimdiden teşekkür ederim

• arkadaşım sende öldürecelsin trenin yanına gel q ya bas ateş
  • Arkadaşım orada trenin biraz önüne geçip onun ateş etmesini bekle.Yada hile yap .Mesela araç kullanırken nişan almayı yazabilirsin.Şifre şu : OUIQDMW.Böylece biraz trenin arkasında kal.Oradan üste nişan al.Hem o şifreyi yazdığında motordan da düşmezsin. Bayssss.
  • quote:

Orjinalden alıntı: proxtitle

arkadaşım sende öldürecelsin trenin yanına gel q ya bas ateş

Hile yapmaya gerek yok bu yol kullanılıyo ben böle geçtim.
  • Ben nsl oldu bilmiyorum ama üst geçit merdiveninden uçup trenin üstüne kondum süper olmuştu en hafıza kalır anım
  • Rayların üstünden değilde kenardan gitmeye çalış yoksa adama denk gelmiyor.
  • walla trenden biraz önce git smoke hepsini vuruyor bende vurdu şahsen!
  • arkadaşlar bende başka tren görevınde takıldım :( keskin nişancı tüfeği ile tren kovalıyorum görevı anlamış değilim Ç(
  • anadolukartalı A kullanıcısına yanıt
    konu hortlatmakta çığır açtın resmen 7 yıl
  • Adam GTA San Andreas takılıyor ya
  • ben treni kullanan adamı (makinisti) öldürmüştüm sonuç olarak tren durmuştu üzerindeki adamları da kolayca öldürdüm (daha köprüyü geçmeden)
  • Tren daha yavaşken platformlara çık ve q ya bas sonra ateş et. Uzi yoksa elinde göreve başlamadan kendi evinden çık ve sağdaki evin damına çık. Çıktığında göreceksin orada bi Uzi olacak. Onu al..

Big Smoke 1-2 sini hatta bazen 3 ünü indiriyor. geri kalanı sana kalmış köprüyü geçene kadar öldürmen şart.. Hatta biri kolay kolay ölmüyor trenin kenarına tutunuyor falan..

Tancredi. Hiç hile kullanamdan PC de oyna bakalım GTA SA.. takılmak neymiş görürsün.. GTA SA zor bir oyundur. HESOYAM OHDUDE JUMPJET yazma da gör.. Ha diyorsan ben hilesiz bitirdim. E o zaman helal olsun sana. Ben hilesiz 1 ayda anca bitirmiştim o da PS2 de..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fuusrodah -- 3 Ağustos 2013; 2:14:33 >
  • motoru adam gibi kullanırsan smoke öldürür adamları kasma...
  • Birincisi takılıyor derken,iyi anlamda söyledim.GTA San Anderas'ı senden öğrenecek değilim.

Anlamadan saçma sapan yorumlar yapma.Hilesiz bitirmişmiş,aferin sana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tancredi

Birincisi takılıyor derken,iyi anlamda söyledim.GTA San Anderas'ı senden öğrenecek değilim.

Anlamadan saçma sapan yorumlar yapma.Hilesiz bitirmişmiş,aferin sana.

Ben sana saçma sapan bir şey yazmadım ama neyse.. Eyvallah. Ben yanlış anlamışım mesajını o zaman.
  • Bu konu ölmez
    Yıllar sonra bu sefer telefonda hilesiz, faresiz oynarken bu görevde takıldım şu biggie ayar oldum 2 adamı vuramıyor en son motordan inip keleş ile taradım öyle geçtim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FearMaster

Arakdaşlar ben gta sa da bir görevde takıldım o grevi bize big smoke veriyor hani united istastyonuna gidiyoruz trenin üstünde adamlar ben motoru kullanıyorum big smoke de arakdamı binip tren üstündeki adamlara ateş edip bazılarını öldürüyor bi türlü geçemiyorum çünkü tam 1-2 adam kalıyor tren sona yaklaşıyor ve adamalr kaçmış sayılıyor bende beceremiyorum nası yapcam o görevi?Acaba treni biraz geçip motordan inip tren gelirken üstündekileri ben mi vurcam çünkü big smoke öldüremiyor lütfen yardım edin?Şimdiden teşekkür ederim

Motordayken düzgün bi açı yakala gerisini arkandaki halleder

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu 10 senelik oyun ne görevi,ne hile kodları...başlığı görende gt4 zanneder acil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Te Amo Querido

Yahu 10 senelik oyun ne görevi,ne hile kodları...başlığı görende gt4 zanneder acil

• arabanın arkasına gelip q ya basacan
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.