Şimdi Ara

GTA San Andreas

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar affınıza sığınarak bu topici açıyorum...GTA SA nın oyun içindeki geçen konuşmalarını türkçeye çeviren program var mı acaba?oyunun konusuna hakim olmak istiyorumda...

• türkçe yaması var onu kur konuşmaların hepsinin türkçesini alt yazı olarak veriyor

bi bak bulamazsan upload edeyim
    yalnız yarına upload edebilirim
  • GTA SA topiciğinde aradım ya link kırık ya da uzun süre downlolad edilmediğinden dolayı dosya kaldırılımış...uploadını dört gözle bekliyorum üstad...
  • arkadaşım sana bişey diyim şimdi trgamer a gir haberlere tıkla taaaaa 2005 in haberlerine gel orda gezerken bulabilirsin(tabi bu 20-25dk nı alabilir)
  • googleye san adreas türkçe yama yaz orada bulabilirsin
  • www.gtaturk.com
  • bir allahın kulu yok mu upload edecek?
  • bekle kardeş geliyor
    upload ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi combata -- 31 Ekim 2006; 2:59:02 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: combata

bekle kardeş geliyor

walla mı?gecenin bir yarısı beni mutlu ettin yaa...allahta seni mutlu etsin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: iron eagle

quote:

bekle kardeş geliyor

walla mı?gecenin bir yarısı beni mutlu ettin yaa...allahta seni mutlu etsin...

söz verdik napalım
    http://rapidshare.com/files/1366545/GTA_San_Andreas_2.2.rar.html

hayrını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi combata -- 31 Ekim 2006; 3:01:24 >

• saol kardeşimmm...bir tanesin...bu gta nın yeni sürümleri pc ye çıkacak mı?bir bilgin var mı?
  • quote:

saol kardeşimmm...bir tanesin...bu gta nın yeni sürümleri pc ye çıkacak mı?bir bilgin var mı?

kesinlikle çıkacaktır ama kesin tarih ne bilmiyorum yarına onlarıda söylerim ben kaçar ii gec
  • quote:

quote:

saol kardeşimmm...bir tanesin...bu gta nın yeni sürümleri pc ye çıkacak mı?bir bilgin var mı?

kesinlikle çıkacaktır ama kesin tarih ne bilmiyorum yarına onlarıda söylerim ben kaçar ii gec

sanadaaa...bende türkçe yamalı gta sa mı oynayayım...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.