Şimdi Ara

GTA | Resim ve Video Arşivi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
6.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arabalarla da drift yapabilirsiniz , w ve s tuşlarına aynı anda basıp sağ veya sol yön tuşuna basıp drift yapabilirsiniz.
    Arabalar SparkIV programıyla ekleniyor orjinalleriyle değiştirilerek.
  • Bu da benim koleksiyon, birde o porsche e benzeyen arabayı buldummu tamamdır tourismonun yerine onu koycam =) zaten ulaşım için motor kullanıyorum, arabalar koleksiyon amaçlı arada iki tur atıp geri getiriyorum
     GTA | Resim ve Video Arşivi
  • Bir tane videoda ben paylaşayım o zaman

• Bu da Niko'nun hayaleti , evdeyken denk geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: sokak_papagani

Bu da benim koleksiyon, birde o porsche e benzeyen arabayı buldummu tamamdır tourismonun yerine onu koycam =) zaten ulaşım için motor kullanıyorum, arabalar koleksiyon amaçlı arada iki tur atıp geri getiriyorum

comet diyorsun yani.hilesi var istersen hileden hemen önünde olsun

2275550175′ı ara telefonundan

bu arada yüzbaşı olmuşum çok mesudum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Speed_Passion

tamam anladım indiricez bunları peki hangi programla? birde bu youtubda fln drift videoları yapanlar orjinal arabalarla yapılabiliyormu yoksa handling kodlarınımı değiştiriyorlar??

drift modu vardı gtainsidede görmüştüm .o modu yüklemeden o kadar drift yapmak imkansız
  • ya ben gta sa da yüklemiştim çok abartılı oda her araba deli kayıyor full drift yapmakda ben bu normal haliyle yapabiliyorum videodaki kadar değil fakat genede iyi oluyor örneğin dönüşlerde fln 0 dan geçiyorum kayarak çok zevkli
  • ewet bende aynı şekilde 0 çiziyorum.ama videolardaki gibi olsa halkulade oluck. ben drift ve makas manyağıyım gta 4 bu güne kadar oynadığım en zevkli oldu bu sayede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rallyman -- 24 Ağustos 2009; 17:16:18 >
  • ben 0 çiziyorum demedim drift çekerek arabaları 0 dan geçiyorum dedim fakat videolardaki mod dan başka türlü yapılmaz
  • bende o anlamda söylemiştim 0 çizmeyi.yanlış anlaşılma oldu çünkü 0 çizmeyi 7-8 yaşında yapıyodum
  • sen yanlış söylemişsin 0 çizmek 0 çizmektir başka bi anlamı olamaz
  • benim anlatmak istediğim sıfırdan geçmekti .yanlış söylediğimin farkındayım
  • tamam sorun değil strese girdin sende
  • saol ama reklama girmiyormu sizce ? bana öle geldi
  • ney reklama giriyor?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.