Şimdi Ara

Gta IV KuzeNiko %100 Türkçe Yaması (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
366
Cevap
0
Favori
95.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: sonbaron61

Kolay gelsin de,,,,
    Bitirmeyecekseniz millete ayak çekmeyin burda!

Çok biliyorsan kendin yap. Nedir bu tehdit eder gibi konuşmalar falan. Biraz saygılı olun ! Uğraşıyoruz ve bitiricez.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sh4dy_081991

Ah "W" ah "V" ne fark eder ya sanki türkçe dersi, adamlar uğraşıyor işte bir teşekkür edin, anlaşılacak şekilde çevrilsin gerisi boş...

senin gibi çok adam gördük biz ''k'' harfi yeri ''q'' kullanan neyse senin bu laflarından sonra kâle bile almam
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozmo_90

Çok biliyorsan kendin yap. Nedir bu tehdit eder gibi konuşmalar falan. Biraz saygılı olun ! Uğraşıyoruz ve bitiricez.

Aldırma yahu. Devam et sen heyecanla bekliyoruz valla
  • yamada bi kaç kelimeyi kendimiz deiştirme imkanımız var mı? nasıl yapabiliriz
  • Her bişeyini değiştirebilirsin. Gxt Editör diye bi programı var.

Yamayı bekliyor, uğraşan arkadaşlara kolaylıklar diliyoruz...
  • son eklenen resimler için Hacı_Yatmaz' a teşekkür ederiz .
  • Arkadaşlarımın yaptıkları çevirileri bende oyunda deniyorum ve birkaç SS koyuyorum.

Gta IV KuzeNiko %100 Türkçe Yaması

• İlk eleştiri benden gelsin.Oyunda telefon konuşmalarının bazısı ve P harfindeki kişinin konuşmaları halen ingilizce.Şimdi diyeceksiniz ki bu yama beta versiyon ; eyvallah fakat ben oyunun daha %30 da yım bu kısımların tamamlanması gerekmezmiydi.Saçma sapan cevap vermeyin çocukça yazı yazmayın lütfen sadece fikrimi ve eleştirimi belirttim.Belirttim ki arkadaşlarında bilgisi olsun ilgilensin çünkü şuan oyunun %30 u
    Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fa1yan0s -- 1 Mayıs 2009; 21:33:38 >
  • 2. Kez yazıyorum yaklaşık 1 saattir oynuyorum çeviri hiç umduğum gibi değil.Örneğin playboy x in bir bölümünde 10 kelime ing. konuşuyor 1 kelime türkçe konuşuyor? Şuana kadar oynadığım bölümler hep ing.ceydi örnekler resimde.

• olur oyle problemler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yedemirag

İlk eleştiri benden gelsin.Oyunda telefon konuşmalarının bazısı ve P harfindeki kişinin konuşmaları halen ingilizce.Şimdi diyeceksiniz ki bu yama beta versiyon ; eyvallah fakat ben oyunun daha %30 da yım bu kısımların tamamlanması gerekmezmiydi.Saçma sapan cevap vermeyin çocukça yazı yazmayın lütfen sadece fikrimi ve eleştirimi belirttim.Belirttim ki arkadaşlarında bilgisi olsun ilgilensin çünkü şuan oyunun %30 u
    Kolay gelsin.

çeviriyi oyun içerisindeki görevlerin sırasına göre yapmadığımızı daha önce belirtmemişmiydik ?,%30' da Türkçe değilse %70' de Türkçe' dir .
  • quote:

Orjinalden alıntı: rocker_onur

quote:

Orjinalden alıntı: yedemirag

İlk eleştiri benden gelsin.Oyunda telefon konuşmalarının bazısı ve P harfindeki kişinin konuşmaları halen ingilizce.Şimdi diyeceksiniz ki bu yama beta versiyon ; eyvallah fakat ben oyunun daha %30 da yım bu kısımların tamamlanması gerekmezmiydi.Saçma sapan cevap vermeyin çocukça yazı yazmayın lütfen sadece fikrimi ve eleştirimi belirttim.Belirttim ki arkadaşlarında bilgisi olsun ilgilensin çünkü şuan oyunun %30 u
    Kolay gelsin.

çeviriyi oyun içerisindeki görevlerin sırasına göre yapmadığımızı daha önce belirtmemişmiydik ?,%30' da Türkçe değilse %70' de Türkçe' dir .

Diyorsun ki %70 e kadar böyle oyna ondan sonra türkçe olabilir. Mantıklımı peki!
    Ayrıca benim demek istediğim şu örneğin Playboy X in görevine gittim adam ; 10 kelime ingilizce konuşuyor 11. kelimesi türkçe bu mantıklımı bu olay söylediğinle tutmuyorki.Derimki bu görev ing.olmuş ama arkadaş adam bir tükçe bir ing. konuşunca karman çorman oluyor benim demek istediğim bu.

• Hocam emeklerinize sağlık. Umarım yakın bir zamanda çevirirme işlemini bitirirsiniz. Kolay gelsin ...

@yedemirag

Arkadaşlar uğraşıyorlar, çevirme işlemleri bir bitsin ondan sonra yorum yaparız. Daha Beta sürümü sunulmuş bir yama için yorum yapmak yanlış olur
  • Ya hocam beta olduğunun farkındayım siz yazdıklarımı anlamıyorsunuz bu arkadaşların yaptığı işi takdir ediyorum ama bu arkadaşlar nerdeyse 1 aydır uğraşıyorlar bu yama için fakat yanlış giden birşey var ve eksik var onu dile getiriyorum böylelikle düzeltirler ilgilenirler bugün ben 1 kişiyim yarın bir sürü kişi kalabalık yapacak onun için!
  • Aman yarıda kalmasın.
  • Çeviri olacak diye daha başlamadım oyuna,size başarılar.
  • Kavga yapmayın bakim
  • kolay gelsin arkadaşlar.inşallah yakın zamanda biter.
  • Kimseye aldırmadan sakin kafayla ilerleyin ve %100 yapın arkadaşlar.
    Zaten çoğu kişi bitirdi yada yarıladı ama bitmiş türkçe yama ile tekrar oynayacağımz kesin.
    Mesela KuzenNiko ile oynamaya başlaıdğım hakkaten çok harika oluyordu Türkçe videoları sonuna kadar izliyordum.
    ama artık videolar ingilizce ve direk geçiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: byrd

Kimseye aldırmadan sakin kafayla ilerleyin ve %100 yapın arkadaşlar.
    Zaten çoğu kişi bitirdi yada yarıladı ama bitmiş türkçe yama ile tekrar oynayacağımz kesin.
    Mesela KuzenNiko ile oynamaya başlaıdğım hakkaten çok harika oluyordu Türkçe videoları sonuna kadar izliyordum.
    ama artık videolar ingilizce ve direk geçiyorum.

aynen oyle hayatimda ilk defa bi gta oyununu ara videolarla oynuyorum konusu felan cok saglam oyunun ceviride kaliteli aynen boyle devam edin
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.