Şimdi Ara

Gta IV KuzeNiko %100 Türkçe Yaması (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
367
Cevap
0
Favori
95.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ustam hafta souna kadar bıtırın allah ıcın yav bıde v harflerını w yapmasanız 10 nm olur du walla olsun sızın s...niz sagolsun

valla super zevklı olacak tam tr olunca sayenızde fılm bıgın oynayacafız meledı

iyi calısmalar iyi aksamalr

allah kolaylık ve sabır versın

niko ve roman sızınle olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: THe RoOKiE

niko ve roman sızınle olsun

• Arkadaşlar çeviri grubuna ben de katıldım. İnşaallah en yakın zamanda yamamız biter. Şuan senaryo kısımlarını yani görevlerdeki konuşmaların altyazılarını çeviriyoruz. Gerçekten zor bir iş sabır ve gayret gerekiyor. Ben de elimden geleni yapıyorum.
  • quote:

ustam hafta souna kadar bıtırın allah ıcın yav

seneye sarkmazsa iyidir
  • quote:

ustam hafta souna kadar bıtırın allah ıcın yav bıde v harflerını w yapmasanız 10 nm olur du walla olsun sızın s...niz sagolsun

Kendinle çelişkide misin?
  • quote:

Orjinalden alıntı: aQua~MaDooR`

quote:

ustam hafta souna kadar bıtırın allah ıcın yav bıde v harflerını w yapmasanız 10 nm olur du walla olsun sızın s...niz sagolsun

Kendinle çelişkide misin?

Benimde dikkatimi çekti ama olsun
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mzkaplan -- 21 Mayıs 2009; 18:54:02 >
  • bu oyuna türkçe yama yapmak gerçekten yılan hikayesine döndü... Ama uğraşanlara ve sabır edenlere teşekkür ederim gerçekten zor bir iş yapıyorssunuz...
  • kolay gelsin.bi an önce hepsi biter inşallah.
  • bende yardımcı olmak istiyorum bana da belli bir bölüm verirseniz çevirebilirim.şu anda çevirilmeyen yerleri çeviriyorum hani aynı işi 2 kere yapmış olmayalım.
  • bu nasıl Türkçe yama.Türkçe de ''W'' harfi var mı ?
  • Ah "W" ah "V" ne fark eder ya sanki türkçe dersi, adamlar uğraşıyor işte bir teşekkür edin, anlaşılacak şekilde çevrilsin gerisi boş...
  • quote:

Orjinalden alıntı: sh4dy_081991

Ah "W" ah "V" ne fark eder ya sanki türkçe dersi, adamlar uğraşıyor işte bir teşekkür edin, anlaşılacak şekilde çevrilsin gerisi boş...

Düzeltilirse daha hoş olur, Türkçemizi katletmeye gerek yok açıkçası.
  • quote:

Ah "W" ah "V" ne fark eder ya sanki türkçe dersi, adamlar uğraşıyor işte bir teşekkür edin, anlaşılacak şekilde çevrilsin gerisi boş...

Özürdilerim Atatürk'ün getirdiği inkilabı savunduğum için.
    "w" ve "v" arasında çok fark var. Ben gördüğüm zaman yadırgıyorum. Kimse böyle yapın diye emir de vermedi sadece rica ettik güzel olur dedik. Emeklerine saygısızlık etmedik. Aksine teşekkürde ettik. Niye böyle aradan çıkma isteği duydun ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi igneli -- 30 Nisan 2009; 17:31:52 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: igneli

quote:

"w" ve "v" arasında çok fark var. Ben gördüğüm zaman yadırgıyorum. Kimse böyle yapın diye emir de vermedi sadece rica ettik güzel olur dedik. Emeklerine saygısızlık etmedik. Aksine teşekkürde ettik. Niye böyle aradan çıkma isteği duydun ki?

oyun içerisinde böyle birşey görmeyeceksiniz,ne kadar sorun yapıldı bu konu .

• quote:

Orjinalden alıntı: rocker_onur

quote:

Orjinalden alıntı: igneli

quote:

oyun içerisinde böyle birşey görmeyeceksiniz,ne kadar sorun yapıldı bu konu .

Sağol

• Bekliyoruz kolay gelsin!
  • Kolay gelsin de,,,,
    Bitirmeyecekseniz millete ayak çekmeyin burda!
  • Kolay gelsin.İnşallah en yakın zamanda biter...
  • Roman veya Diğer karakterlerle gezerken ingilizce kötü oluyo oraları muhakkak yaparsanız seviniriz..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.