Şimdi Ara

GTA IV Kasma Sorunu Çözümü !! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
5
Favori
322.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NoisyBoy60

beyler bu işe yarıyomu kafayı yicem tüm patchleri yükledim yaw lowda oynuom binalar görünmüyo , highde oynuom takılıyo - kasıyo işe yarıyomu olay günlüğünü yaptım pek bişey değişmedi , oyun güçlendirici kullanıyom yine pek bişey değişmiyo şu notdefteri işe yararmı - 2.1 ghz 4 çekirdek 1gb ekran kartı 3 gb ram grunding laptop

Sende Çözünürlüğü Düşürmeyi Deniyebilirsin 1630x1860 Gibisinden

Yukarda Ayarlada Olması Lazım Onun Ortasını Bul Olmadı Düşürürsün

• oncelikle tesekkurler ben EFLC diye oyun aldim oyunu kurdum fakat gay tonz loadingde donuyor digeri aciliyor fakat evler arabalalar yollar kayboluyor bu verdgin secenekler işe yararmi? sistem windows 7 dual core 2.40 3gb ram intel 1gb hd graphic

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kahramantr

oncelikle tesekkurler ben EFLC diye oyun aldim oyunu kurdum fakat gay tonz loadingde donuyor digeri aciliyor fakat evler arabalalar yollar kayboluyor bu verdgin secenekler işe yararmi? sistem windows 7 dual core 2.40 3gb ram intel 1gb hd graphic

Bu GTAIV için geçerli ama bir dene istersen belki olur ??
  • bu eflc gta 4 un modu zaten bi deniym o zaman tesekkurler insallah olur

• ben en son patchı indirdim sorun kalmadı
  • sorun düzeldi
  • arkdaşlar oyunu ydndn yukledim su hatayi veryor load failed.start new game yazip kapaniyor ve oyunu durdurdu yaziyor bunun nedeni ne?

• ayrica ekran kartim on board oyunun grapics ayarlarnda 59mb olarak gorunuyor ekran ama 1gb lik bellek var nedni nedir acaba patch yapnca duzelyormu siz bi bakablrmsniz oyunun goruntu ayarlarnda sol en altta sizde kac yaziyor yardmlarinizi beklyoru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kahramantr -- 25 Temmuz 2013; 3:31:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FearLeasTR

quote:

beyler bu işe yarıyomu kafayı yicem tüm patchleri yükledim yaw lowda oynuom binalar görünmüyo , highde oynuom takılıyo - kasıyo işe yarıyomu olay günlüğünü yaptım pek bişey değişmedi , oyun güçlendirici kullanıyom yine pek bişey değişmiyo şu notdefteri işe yararmı - 2.1 ghz 4 çekirdek 1gb ekran kartı 3 gb ram grunding laptop

sağol dostum işe yaradı not defteri işi AMA ısınma sorunu kaldı :( onuda bir laptop soğutucu ile çözmeyi düşünüyorum teşekkür ederim . ha bu arada çözünürlük düşüncede binalar görünmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoisyBoy60 -- 30 Temmuz 2013; 12:39:06 >

• kahramantr K kullanıcısına yanıt
    işe yarar dostum commandline , patchler (hepsi) ve ekran kartı güncellemesi çok işine gelir
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    iyi beyler işe yarıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoisyBoy60 -- 30 Temmuz 2013; 12:39:57 >

• NoisyBoy60 N kullanıcısına yanıt
    Birarcık Yükseltmeyi Deneyin Sonuçta Hiç Yokken Kasmadan Oynayabiliyorsun :D
  • FearLeasTR kullanıcısına yanıt
    haklısın dostum :D
  • Konuyu kim actiysa guzel konuymusBenimde kasma sorunum var oyun orjinal 1.0.7 patch'ini yukleyince oyuna tiklayinca social club'tan girmeye calisiyor ama girmiyor
    Oyunun yuklu oldugu yerden gta4.exe'den acin diye birsey duydum ordanda fatal error hatasi veriyorNapacagimi sasirdim

• quote:

Orijinalden alıntı: rainbow05

Konuyu kim actiysa guzel konuymusBenimde kasma sorunum var oyun orjinal 1.0.7 patch'ini yukleyince oyuna tiklayinca social club'tan girmeye calisiyor ama girmiyor
    Oyunun yuklu oldugu yerden gta4.exe'den acin diye birsey duydum ordanda fatal error hatasi veriyorNapacagimi sasirdim

Oyunu Tekrar Kur Sorun Çözülecektir Bu Hata cracklarda genellikle veriyor crack iseniz Güncel Razor Crack İndiriniz
  • quote:

quote:

Konuyu kim actiysa guzel konuymusBenimde kasma sorunum var oyun orjinal 1.0.7 patch'ini yukleyince oyuna tiklayinca social club'tan girmeye calisiyor ama girmiyor

Oyunu Tekrar Kur Sorun Çözülecektir Bu Hata cracklarda genellikle veriyor crack iseniz Güncel Razor Crack İndiriniz

oyun sildim bir daha kurdum şimdide başlamadan oyunu durduyor orjinal oyundadeli edecek beni oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: lookuplook

ben en son patchı indirdim sorun kalmadı

oyunu yeni kurucam pc'ye. direk en son patch'i kursam aradakileri kurmasam sorun olur mu? bir de en son patch i nereden bulabilirim?

not: orjinal değil
  • yararlı konu benim sorun düzeldi eyvallah
  • Patch'i yukluyorum masaustundeki kisayoldan bir turlu giremiyor
    Yok patch'ti şuydu buydu derken oyunu siliP kurdum simdide social club hatasidiyor
    Nasil cozebilirim?(orjinal)

• quote:

Patch'i yukluyorum masaustundeki kisayoldan bir turlu giremiyor
    Yok patch'ti şuydu buydu derken oyunu siliP kurdum simdide social club hatasidiyor
    Nasil cozebilirim?(orjinal)

çıkan hatayı birebir yazabilir misin?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.