Şimdi Ara

GTA IV En Sonunda PSN'de!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony, Playstation Blog'dan yaptığı duyuru ile Grand Theft Auto IV'ün PSN'de indirilmeye hazır olduğunu vurguladı.

Grand Theft Auto IV DLC eklenti paketleri PSN'de yıllardır bulunsa da oyunun kendisinin PSN'e gelmesi uzun zaman aldı. Şimdi 11 GB'lık yükleme boyutuyla Playstation 3 sahipleri GTA IV'ü 19.99 dolar karşılığında satın alabilirler. Ayrıca içinde "The Lost and the Damned" ve "The Ballad of Gay Tony" içeriklerinin bulunduğu Grand Theft Auto IV: The Complete Edition da oyunseverleri 29.99 dolar karşılığında bekliyor. Bu oyunun yükleme boyutu ise 16 GB.

GTA V'in yakın geleceğe göz kırptığı bu vakitte hâlâ GTA IV'ü oynamayanlardansanız, şimdi tam zamanı!

Kaynak Bölümsonucanavarı

• Artık bu saatten sonra kim alacaksa. Neyse hayırlı olsun diyelim.
  • GTA IV PS3 versiyonu tam anlamiyla rezillik sakin almayiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RenacCros

GTA IV PS3 versiyonu tam anlamiyla rezillik sakin almayiniz.

pc den neyi farklı hocam ? nden rezillik yani ?
  • psnyle ilgili olduğu için buraya baktım yoktu ekledim haberdar olsun millet diye yok yanlış yapmışsak silinebilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cell34

quote:

Oyunda 5 metre onunu goremiyorsun.Her yer asiri bulanik.
    10 saniyede 1 oyunda anlik takilmalar oluyor , eger pesinize polis takarsaniz daha vahim bir durum oluyor.
    PS3 versiyonuna hic ozenilmemis,umarim 5.oyunda bunlar olmaz.

• quote:

quote:

quote:

Oyunda 5 metre onunu goremiyorsun.Her yer asiri bulanik.
    10 saniyede 1 oyunda anlik takilmalar oluyor , eger pesinize polis takarsaniz daha vahim bir durum oluyor.
    PS3 versiyonuna hic ozenilmemis,umarim 5.oyunda bunlar olmaz.

Alıntıları Göster
    hiç yamalarla patchlarla felan düzelmedi mi bu olaylar ? yani oyun ilk ps3 e çıktı ve yni ps3 e özel çıkıp pc gibi sistemi zorlaması ne biliym kaplamaların geç gelmesi takılması felan baya ilginçmiş he ps3 he pc gibi ikisindede aynı sıkıntı oluyo bu durum... ama diğer yerlerde okudğuma göre bazı kişilerde de böle bşey olmadığını pc si iyi olmayna alın ps3 e ama iyi bir pc varsa pc ye alın diyorlar durumu bundan ibaret....

• quote:

hiç yamalarla patchlarla felan düzelmedi mi bu olaylar ? yani oyun ilk ps3 e çıktı ve yni ps3 e özel çıkıp pc gibi sistemi zorlaması ne biliym kaplamaların geç gelmesi takılması felan baya ilginçmiş he ps3 he pc gibi ikisindede aynı sıkıntı oluyo bu durum... ama diğer yerlerde okudğuma göre bazı kişilerde de böle bşey olmadığını pc si iyi olmayna alın ps3 e ama iyi bir pc varsa pc ye alın diyorlar durumu bundan ibaret....

En az 3 - 4 yama cikti ama bir turlu duzeltemediler.

• quote:

quote:

En az 3 - 4 yama cikti ama bir turlu duzeltemediler.

Alıntıları Göster
    baya ilginç ..

• Xbox ve ps3'te oynadım bugüne kadar ps3'te cidden çamur gibi görüntü,xbox'ta da hdd'ye yüklerseniz çok iyi verim alıyosunuz,pc'de zaten yamalarla uçurdular oyunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorkem.IX -- 18 Şubat 2012; 20:10:43 >
  • Kesinlikle görüntü kalitesi çok kötü driver san franciscodan sonra giriyim oynuyum dedim ateriye dönmüş gibi oldum...
  • Yenimi akıllarına geldi koymak zamanında koysaydın ya psn'e oynamayan yoktur zaten gta koleksiyoncusu varsa bilemem.
  • bide oyun kötü olmasa ps3 de xbox360 da iyi sanırım pc de oyun uçtu gitti modlar ile zaten

gta 5 de böyle olmaz diye düşünüyorum sonuçta gta 4 konsolun ilk zamanlarında çıktı o zaman ps3 de multi platformlarda hep kötüydü red dead durum düzeldi zaten grafiklerden memnundum biraz frame düşüyordu okadar oda dert değil yine xbox dan kötüymüş az da olsa ama gta 4 gibi olmadığından eminim kesin gta 5 süper olucak konsollarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mactavish- -- 18 Şubat 2012; 22:56:25 >
  • gec mec yinede iyidir
  • ben daha bu oyunu oynayamadım.yüklemeye kalksam sistem yanar:):) gtavice city ve san andres ile devam:):)
  • SAINT ROW: THE THIRD oynayın, gülmekten yarılırsınız en azından :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: 'AGÜERO'

ben daha bu oyunu oynayamadım.yüklemeye kalksam sistem yanar:):) gtavice city ve san andres ile devam:):)

Birader sen çok geri kalmışsın
  • quote:

ben daha bu oyunu oynayamadım.yüklemeye kalksam sistem yanar:):) gtavice city ve san andres ile devam:):)

yeni sistem topla ozaman :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musculation

quote:

yeni sistem topla ozaman :)

Hocam benim sistem 2005 yılında fırtınaydı.ama çağa ayak uyduramadım.ben 1 gb ram kullanmaya başladığımda 512 mb bellekler bile çok lükstü.

3-4 sene içerisinde mesleğimi elime alırsam süpe rbir sistem dizicem 5000 gb ram olacak
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.