Şimdi Ara

GTA : Chinatown Wars PSP İçin Duyuruldu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
4.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çözünürlüğü falan artırırlar heralde direk DS dekinin aynısını önümüze koymazlar.
  • bu çok iyi oldu gta2nin geliştirilmişini düşün ve pspde bu süper işte
  • quote:

Orjinalden alıntı: Blur

Sevenlerine mujde, ben alısamadım oyunun yarısına gelmedem sıkılıyorum. Kendi kendini tekrar eden bir oyun. Sims serisi gibi...

Öyle ben de alışamadım,GTA serisine.Bir süre sonra sıkmaya başlıyor,aynı şeyleri tekrarlamak.
  • Oyunu DS'te oynamıstım hiç guzel değildi hem grafik hem konu.Bakalım PSP'de nasıl olacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: mewtwo2

Oyunu DS'te oynamıstım hiç guzel değildi hem grafik hem konu.Bakalım PSP'de nasıl olacak

Aynen bende sırf GTA merakımdan PC de emulatorle oynadım cok kotu geldi DS te denemedim belki onda daha iyidir
  • umarım gelir bitirmedik gta bırakmak istemiyorum
  • Gta 4 daha iyi olurdu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lahkesis

umarım gelir bitirmedik gta bırakmak istemiyorum

Hocam sen pc oyunları konusunda baya yetenekli ve bilgilisin galiba postlarını takip ediyorum da , özellikle gta da
  • süper bi haber cidden. izometrik bakış açısı gta ya yeni bi nefes getirmiş bu oyunla gördüğüm kadarı ile. psp de daha güzel grafikleri olacağı kesin. diğerleri gibi kare sayısı düşmese bari. gta vice city ve liberty city stories de arada kare sayısı düşüyordu. o kadar hissedilmese de beni rahatsız ediyordu. bunda daha dikkatli davransalar keeşke.
  • İzometrik olsa daha güzel olur hakikaten, seriye bir yenilik katamazlar çünkü. PSP nin yapabilecekleri belli. Herşeyi yaptıklarına inanıyorum.
  • DSi'da bitirmiştim, hikayeyi bitirdinmi yapabileceğin neredeyse hiçbirşey kalmıyor al oyunu oynamamış birine sat o derece.. (Tabii alırsa )

PSP'de daha üstün grafikler ve başarı bekliyorum haydi hayırlısı (Eski GTA serilerinin hastası olduğum için tepeden bakış yada dandik grafik beni pek fazla etkilemedi hehe )
  • DSL de çok güzeldi özellikle dokunmatik ekranla etkileşimli olması vs. Yalnız üstten görünüm olmasın alışana kadar çok zorluk çektim...
  • Oyun 20 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkacak.
  • PsP'de en çok satan oyunlardan biri GTA sanırım Rockstar da iyi kullanıyor bunu...
  • bu oyun yine pspnin iyi satan oyunlarından olcak ama bu gtanın bazı görevleri bana bıkkınlık getiriyor inşallah bunda böyle çok kasan görevler olmaz
  • Bu oyunun DS surumu harika gorunuyordu, youtube videolarindan inceledigim kadariyla. Umarim PSP icinde ayni zevki yasatir. Bu arada bazi arkadaslarin aksine ben eski GTA surumlerini daha cok seviyorum. (Yukaridan oynananlar) Gercekten cok eglenceliydi. Umarim buda oyle olur :)
  • bence çok kötü bir oyun olacak. pcdeki gta 2 gibi birşey. gta2 güzeldi evet ama gta3 ve sonrasının tadı bambaşka.
  • Ne grafik manyağısınız ben DS de oynamıştım çook güzeldi DS i sattıktan sonra PsP de nasipmiş ama psp de ne kdr başarılı olur bilemem DS de hep stylus (dokunmtk ekran kalemi) kullanıyordu Grafikler geliştirilip iyi bir kontrol sağlanırsa tadından yenmez
  • Vay be bu oyun ve PSP ha ds te dokunmatik olayı çok etkili kullanılıyordu bu oyunda bakalim nasıl bir arayüz yapacaklar. GTA 1 ve GTA 2 ye laf atan arkadaşlara
  • İlk SS ler geldi:

GTA : Chinatown Wars PSP İçin Duyuruldu

Benim dusundugum gibi sadece basit iyilestirilmeler yapılmis

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.