Şimdi Ara

GTA: Chinatown Wars PSP %100 Türkçe Yama YAYINLANDI (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
5
Favori
6.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yama tamamlandı. Ay sonu gelmeden çıkarmayı planlıyorum GTA: Chinatown Wars PSP %100 Türkçe Yama YAYINLANDI 

• AlphadoX kullanıcısına yanıt

Vaayy süper haber son zamanlarda hangi yamayi istersin deseler bunu derdim herhalde Psp nin en yüksek puan almış oyunlarindan birisi olmasi el konsolu icin özel yapilmis bir oyun olmasi herkesin oynamasini tavsiye ettigim oyundur. Psp yi 2 yildir kullanmiyordum bu oyunu yuklemistim cihaz cekmece duruyordu simdi bunu oynamak icin cikardim durdugu yerde bozulmus calismiyor tamire gönderdim forumada ilan actim bakalim bu hafta hallolur ins yamayla guzelce oynariz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birde oyunu yamali olarak hazirmi paylasacaksiniz yoksa ayri olarak sadece yamami paylasacaksiniz acaba

• Renovatio90 kullanıcısına yanıt

Yamalı hazır paylaşacağım. Ayriyetten bir yama kurulumu vs... gerektirmeden direkt oyuna girebilirsiniz GTA: Chinatown Wars PSP %100 Türkçe Yama YAYINLANDI 

• Test isi bittiyse paylasin hocam yarin ya :D

Tamamdır hocam yetiştirmeye çalışacağım GTA: Chinatown Wars PSP %100 Türkçe Yama YAYINLANDI 

• Şu yama çıksın da başka bir şey istemiyorum. Elinize sağlık Türkçe yaması olmayan GTA oyunu kalmadı böylece.

• Oyun Psp'de denendi mi çökmeler oluyor mu bir diğeri Hd Texture Modu Psp de aynı şekilde mi aktif oluyor..

Harika yama ellerine sağlık GTA: Chinatown Wars PSP %100 Türkçe Yama YAYINLANDI 

Mobil PSPde oynuyorum. Çökme yaşamadım, lakin HD texture modundan dolayı arabada hızla giderken oyun kasıyor. Onun çözümünü bilmiyorum maalesef.

• Psp de açılışta the game could not be started hatası veriyor başlamıyor oyun çözemedim

PSP kullanmadım bilmiyorum hocam fakat hata koduyla internetten araştırırsanız çözümü vardır belkiGTA: Chinatown Wars PSP %100 Türkçe Yama YAYINLANDI 

• Oyunu Psp de oynayip deneyen olmadimi hocam Psp de test edilmedimi cunku Psp de calismiyor 2 cihazda denedim acmiyor Psp ye uyumlu degil gibi geldi bana

Elimde PSP yok hocam o yüzden deneyemiyorum fakat ilgilenmeye çalışacağım

• AlphadoX kullanıcısına yanıt

Hocam oyunda araba sürerken kasma var. HD texture modundan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Onun için bir ayar vesaire var mı?

• Kokoshov K kullanıcısına yanıt

Evet hocam HD Texture modundan kaynaklı bende de video çekerken kasmalar yaşandı fakat video dışı tekrar girip denedim bir sorun çıkmadı tam olarak bende çözemedim maalesef.

• çevirideki game.pak dosyasını başka çeviriden aldım psp de çalıştı

• Donald Love D kullanıcısına yanıt

Hocam dosyayı upload edip özelden atar mısınız eğer doğruysa birine daha teyit ettireceğim olursa konuda güncelleme yaparım.

• Psp Street (6.60 PRO-C) ve Psp 2000 (6.60 PRO-B10) modellerinde denenmiş olup sorunsuz çalışmaktadır GTA: Chinatown Wars PSP %100 Türkçe Yama YAYINLANDI 

• Merhaba,oyunda günler ve saatlerde font bozukluğu var. Bir de şu şekilde bazı kısımlarda. Bu problemi çözebilir misin?

GTA: Chinatown Wars PSP %100 Türkçe Yama YAYINLANDI

• GTA Advance (GBA için çıkmış GTA oyunu) oyununu da çevirmeyi düşünür müsün acaba? Bunu bile 10-11 günde yaptıysan boyutu KB'lerle ifade edilen bir oyunu çevirmekte zorlanmazsın diye umuyorum

Emeğine sağlık bu arada. PPSSPP emülatöründe PC'de HD Texture ve Fusion 3D Fix ile beraber deneyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Graphic Violence -- 5 Temmuz 2023; 12:36:41 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.