Şimdi Ara

GTA 5 Save Game [YARDIM]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

USB üzerinden PS4 içerisindeki GTA 5 oyununa save game dosyası yüklemek istiyorum. Fakat PS4 içerisinden usbye kopyaladığım dosyayı görürken, internetten indirdiğim gta 5 save game dosyasını sistem içerisine yüklemek istediğimde onu görmüyor. Bana bu konuda yardım eder misiniz?

• Kırılmış sistem kullanmıyorsan internetten indirdiğin oyun kayıt dosyasını olduğu gibi kullanamazsın. Ps4de kayıt dosyaları oynayan hesaba özgü olarak şifreleniyor. Bunu aşmak için tek yöntem "save wizard" adlı uygulama.Onun da ücreti 60 dolar.

Kırılmış sistem için başka bir uygulama vardı ancak o da biraz uğraştırıcı diye duymuştum. internette biraz araştırma yaparsan bulabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keisaku

Kırılmış sistem kullanmıyorsan internetten indirdiğin oyun kayıt dosyasını olduğu gibi kullanamazsın. Ps4de kayıt dosyaları oynayan hesaba özgü olarak şifreleniyor. Bunu aşmak için tek yöntem "save wizard" adlı uygulama.Onun da ücreti 60 dolar.

Kırılmış sistem için başka bir uygulama vardı ancak o da biraz uğraştırıcı diye duymuştum. internette biraz araştırma yaparsan bulabilirsin.
    Anladım demekki imkansız :) teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.