Şimdi Ara

gta 5 oynatacak 1700 liraya kadar kasa tavsiye... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    O laptop isinmadan catir catir gta 5 oynar oyun fazla abartiliyor lowda gta 4 grafiginde mutlu mesut oynuyor insanlar hd4850 ile catir catir oynaniyorsa 860m ile tatli ayarlarda oynanir sen dert edinme kendine coluk cocugunda lafiyla uzulme onlar icin gtx980den asagisi oynamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nyderrath

Highda rahatça ? Hmm.
    http://www.notebookcheck.net/Intel-HD-Graphics-4000.69168.0.html

vallahi çok rahat eğer isterseniz video dahi atabilriim. kanıtlayacak birşeyim yok zaten. oyunda yapmamı istediğiniz birşeyi söyleyin ben onu yapayım oda bnm imzam olsun benim çekitğim video olduğunu anlarsınız. Hiç sıkıntı değil

• . . . . . kullanıcısına yanıt
    Tamam videoyu at bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinayet13

O laptop isinmadan catir catir gta 5 oynar oyun fazla abartiliyor lowda gta 4 grafiginde mutlu mesut oynuyor insanlar hd4850 ile catir catir oynaniyorsa 860m ile tatli ayarlarda oynanir sen dert edinme kendine coluk cocugunda lafiyla uzulme onlar icin gtx980den asagisi oynamaz

doğrudur rahat oynanıyor ama havalardan mıdır bilemem de turbo farnı açtığım zamanlarda 45 dk sonra biraz ısınma problemi oluyor. o kadar da olsun transformers tarzı birşey beklemiyorum pc den sonuçta 2.500 tl lik. ama bilmeden konuşanlara kızıyorum. gardaş bilmiyorsanız birşey öne sürmeyin. adam belki aynı pc den alacak yanlış yönlendiriyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nyderrath

Tamam videoyu at bekliyoruz.

tamam oyunda yapmamı istediğin birşeyi söyle onu yaparken çekeyim. ve üzerimde nasıl kıyafet olsun + hangi karakter ile ?
  • . . . . . kullanıcısına yanıt
    Bisey kanitlamak zorunda degilsin ugrasma coluk cocukla derim bosa vakit kaybi sen oynuyormusun? Oynuyorsun gerisi meeh :)

• quote:

Bisey kanitlamak zorunda degilsin ugrasma coluk cocukla derim bosa vakit kaybi sen oynuyormusun? Oynuyorsun gerisi meeh :)

gardaş kanıtlama değil ben aldığım keyfe bakarım da yani görsünler sadece bilmeden nasıl yorum yaptıklarını?

böyleleri olunca ben bu foruma güvenemem ki artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: . . . . .

quote:

gardaş kanıtlama değil ben aldığım keyfe bakarım da yani görsünler sadece bilmeden nasıl yorum yaptıklarını?

böyleleri olunca ben bu foruma güvenemem ki artık

kardeşım gelıp burda konu açıp yardım ıstıyorsun sonra ağlıyorsun bırde benı haberdar ediyosun istediğini yapda bnıye beni taglıyorsun

burada çoluk çoçuk dıyenelre lafım siz dogumadan ocne seleron ekran kartıyla oyun atardık biz neyse sen laptopunla oyna gtanı kardeş bıdaha da beni haberdar etme

• Celeron yazilir ekran karti degil intelin islemci model serisi ismidir celeron 300a slot islemcisi efsanedir ozellikle yasin tutarmi bilmem tabi

• neyse arkadaşlar herkese teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.