Şimdi Ara

Gta 5 online hata

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar gta 5 onlinede görev veya yarışa girmek istediğimde lobby 'den tam oyuna girecekken bu hatayı veriyor. ALERT Timed out joining GTA online. Please return to Grand Theft Auto V and try again later. Çözümünü bilen var mı

• internet hızında problem var sanırım ethernet kablosu ile bağlanmayı dene
  • Zaten kabloyla bağlanıyorum wife ile bağlandığımda da oluyor. Oyunu ilk oynadığım zamanlar bu sorun yoktu.
  • o zaman büyük ihtimal ttnet kullanıcısısın ara internet hızımda problem var falan de bi çözüm yolu arasınlar vs
    çünkü oyunda internet hızın 6mbit in altına indiği zaman veriyor böyle hataları
  • Arkadaslar gta online oynamak icin internet hizi en az ne kadar olmali tam olarak. ??
  • internet hızıyla alakası yok arkadaşlar bilmeyende bılmıyorum desın sallamaya gerek yok netım sınırsız 100mb ama yınede alıyorum hatayı rockstarsın surum hatası zaten 1 2 gune guncelleme gelır duzelır
  • quote:

Orijinalden alıntı: celenor

internet hızıyla alakası yok arkadaşlar bilmeyende bılmıyorum desın sallamaya gerek yok netım sınırsız 100mb ama yınede alıyorum hatayı rockstarsın surum hatası zaten 1 2 gune guncelleme gelır duzelır

1.Salladığım falan yok, başıma daha önce geldi.
    2.Bunun rockstarla alakası yok tam olarak, 2014 ün konusu ve playstationda yaşanan bir sorun. İnternet hızı problem yaratıyor.
    3.100mb değil 100mbps olur.

Araştırmadan buraya gelip insanların dediklerine laf atamazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cæddy -- 16 Nisan 2015; 16:20:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.