Şimdi Ara

GTA 5 Online Bağlanma Sorunu - ÇÖZÜM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
3.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Forumda ve genel araştırmam sonucu çözüm bulamadım buradan yardım isteyeyim dedim umarım doğru yerde açmışımdır konuyu. Rockstar key olarak Gta V almıştım bir süre önce sıkıntısız oynadım ama geçen bi açayım dedim
    GTA 5 Online Bağlanma Sorunu - ÇÖZÜM

Fotoğraftaki sıkıntıyla karşılaştım. Retry diyorum oyuna giriyor ama sağ üst köşede benim nick'im yazıyor yanında offline yazıyor direk story mod giriyor. Verify yapmayı denedim onda da hata verdi anlamadım. Dns değiştirdim. Güvenlik duvarının ayarlarını yaptım ama yok çare olmadı. Yapmadığım veya başka yapmam gereken bir şey var mı ? yardımcı olacak arkadaş olursa çok mutlu olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercnsklc -- 3 Şubat 2017; 18:40:3 >

• Arkadaşlar sorunu çözdüm. Aslında oluyor biraz ama buraya konu açtığımı unutmuştum. Eğer böyle bir sorun yaşıyorsanız GTA'nın kurulu olduğu dizinde 'commandline' diye bir text dosyası var onu açın ardından orada offline yazısı gibi bir şey çıkıyor onu silin ve boş sayfa şeklinde kaydedin oyuna girin.
  • bende commandline yok yeni bir not defteri açsam olurmu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.