Şimdi Ara

GTA 5 CD Kaç Kez Kurulabiliyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gta 5'in orjinal cdsini aldığımız zaman onu bilgisayara kaç kez kurabiliyoruz? Böyle bi sınır var mı ? Örneğin serial keyi max 3 kez kullanabiliyoruz. Ya da bunlarla hiçbir alakası yok;social clup hesabı olduğu sürece istediğimiz kadar yükleyebiliyor muyuz? Ama aynı anda farklı pclerden girmeyeceğiz.

• Keyi bir kez aktifleştirdikten sonra o hesapla istediğin kadar oyunu yükleyebilirsin.
  • Dijital indirmeli olanı kurdum, format attım. Yeniden kurdum. Sildim ve yeniden kurdum. Sildim ve yeniden kurdum. Sildim ve yeniden kurdum. Bir daha format attım ve yeniden kurdum. Sıkıntı oluşturmadı.
    Not: Her yeniden kurduğumda nitro hizmetim vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetaksakal -- 9 Mayıs 2015; 11:14:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

Keyi bir kez aktifleştirdikten sonra o hesapla istediğin kadar oyunu yükleyebilirsin.

yani serial keyi etkinleştirdiğimiz zaman , social clup hesabıyla istediğim kadar yükleyebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xPRoKiLLerq

quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

Keyi bir kez aktifleştirdikten sonra o hesapla istediğin kadar oyunu yükleyebilirsin.

yani serial keyi etkinleştirdiğimiz zaman , social clup hesabıyla istediğim kadar yükleyebilirim ?

Evet.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.