Şimdi Ara

GTA 5 atomıc code sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Dun aldığım oyunda atomic blimp code kısmını redeem code kısmına girdigimde hata (invalid code) ile karşılaştım, bu konuda yaptığım araştırma sonucu yabancı forumlarda da bu sorunla karşılaşanlar olmuş.Bu konuyu acma sebebim burada da ,bu olay başına gelen biri olup olmadığı ve cözume ulaşıp ulaşmadığı bu konuda sizlerden paylaşım bekliyorum eger code u giripte basarılı olan varsa olanlarıda bekliyorum ki cozum icin ortak bir sonuca ulasalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whatewer -- 18 Eylül 2013; 11:53:40 >

• bölgesini yanlış giriyorsundur hocam
  • psn hesabım turkiye oyunuda yesilkoyden region 2 dendi sonucta ikiside region 2 olmalı ama aksam eve donunce tekrar bakarım uk hesabımda var onunla deneyeyim sende sorunsuz calıstı o zaman ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: whatewer

psn hesabım turkiye oyunuda yesilkoyden region 2 dendi sonucta ikiside region 2 olmalı ama aksam eve donunce tekrar bakarım uk hesabımda var onunla deneyeyim sende sorunsuz calıstı o zaman ?

bilmiyorum region megion ama oyunun bölgesi neresiyse psn kodunuda o bölgenin hesabından girmen gerekiyor diye biliyorum
  • Kod u bendede kabul etmedi. Oyun bolge 2 ye ait. Ama uk psn de tr psn de kodu kabul etmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ultra999 U kullanıcısına yanıt
    evet bende bu durumdayım ,sıkıntı acaba herkes de mi ,yoksa bazı kişilerde mi onu cözmek icin actım konuyu dedigim gibi turk oyunculardan aynı hatayı alan yada almayan vasa paylasırlarsa sevinirim ama gta5 forum ve communityps deki forumlarda aynı problemle karsılasanlar mevcut oldugu gıbı olmayanlarda mevcutmus konuyla ılgılı rockstar support a da mail attım auto reply ile donus yaptılar bugun tekrar mail atacagım dondukler cevap bolge (region ) aynı mı diye atmıslar bakalım insallah cozulur eger cozersem konuya cevap donerım cozen bırı olursa da bizide aydınlatırsa memnun oluruz.
  • region bolge ıkısıde aynı sonucta turkıye avrupa oldugu ıcın 2. bolge oyunda aldıgım yere sordugumda 2. bolge oldugu soylendı bakalım artık.
  • sorun cozuldu yabancı sitede bir arkadasın yaptıgı yontemden denedim bilgisayardan internetten ps store a girin
    oradan redeem code i giriniz oyle yapınca oluyor en azından ben basarılı oldum.en azından purchased yazısı cıktı tabii eve gidip yuklemeyi yapacagım 400 kb . Yapıp basarılı olanlar yazsın arkadaslar umarım sizde cozersiniz
  • quote:

sorun cozuldu yabancı sitede bir arkadasın yaptıgı yontemden denedim bilgisayardan internetten ps store a girin
    oradan redeem code i giriniz oyle yapınca oluyor en azından ben basarılı oldum.en azından purchased yazısı cıktı tabii eve gidip yuklemeyi yapacagım 400 kb . Yapıp basarılı olanlar yazsın arkadaslar umarım sizde cozersiniz

Eve gidince deneyecegim cok tesekkurler. Birde kodu kabul eden ps store un tam linkini verirmisiniz?

• Ultra999 U kullanıcısına yanıt
    Re: GTA V Atomic blimp dlc not working
    Options
    on ‎18-09-2013 12:03 PM

I have just done it via online and it has worked. Had the same problem as you all when doing it on console

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-gb/home/games

burada hem cocugun yazdıkları mevcut hemde link

• whatewer kullanıcısına yanıt
    Oldu cok tesekkurler :)

• whatewer kullanıcısına yanıt
    Yalniz simdide ps3 ten nereden yukleyecegimi bulamadim :).

• Verdiğiniz link oyunlar ana sayafasına giriyor. Redeem Code'u nereye yazacağız? Acount Management'ta Accounta girip" Redeem prepaid Card" kısmına mı?Şayet burayaysa o da çalışmıyor.Çocuğun yazdıklarını da bulamadım.
  • oyunu satın aldıklarım kısımdan bulacaksın ultra

redeem codes sen psn e girdikten sonra psn ismine tıkla sol ust kosede orada redeem codes var orada sonra kodu oraya gireceksin ama once psn hesabını gireceksin
  • quote:

oyunu satın aldıklarım kısımdan bulacaksın ultra

redeem codes sen psn e girdikten sonra psn ismine tıkla sol ust kosede orada redeem codes var orada sonra kodu oraya gireceksin ama once psn hesabını gireceksin

Hocam konunun üstünden cok gecmis ama bi sıkıntı da bnde var
    Yani kod girdim atomic indrdim kodda hic sorun cikmadi
    Ama bn bunu aldgmi nerden bulacagimi bulamadım:)

• hdfilmdepo_09 kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben ps3 ü sattıgımdan tam cevap veremiyecegim
    ama soyle bir durum var sen zaten psn den indirdiysen oyundaki telefonunda reheber de cıkıyordu atomic diye
    ya da mesajlarda ama cok uzun zamandır oynamıyorum o yuzden kesin cozum oneremiyorum
  • Evet direk tr psnde girdim kodu buldu hemen indrdi kurulum tamamlandi dedi

Ama telde yada baskabiyerde goremedim levelim 14 ondanmi acaba?
    Yinede zahmet edip cevap yazdgin için teşekkürler

• hdfilmdepo_09 kullanıcısına yanıt
    level ile alakalı bir durum oldugunu sanmıyorum

soruyu birde gtav oyuncular klubune sorabilirsin net bilgi verebilirler sana
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.