Şimdi Ara

GTA 4 Yükleme Uzunluğu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
29.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: aQua~MaDooR`

quote:

Orjinalden alıntı: javocu

GTA benim için bir tutku 10 saat daha beklerim.Bu arada %20'ye geldim.Baya güzel gidiyor oyun.

Tadını çıkar. Aman ha tekrar yüklemek yolunda zorunda kalmayasın.

Yola cıkcak adama; dikkat et yolda düşüp gebermeyesin der gibi. Durduk yere adamın içine kurt düşürüyon.İnsan GTA'yı acmaktan tırsıyo hocam.

• quote:

Orjinalden alıntı: BaqqalGazi

quote:

Orjinalden alıntı: aQua~MaDooR`

quote:

Orjinalden alıntı: javocu

GTA benim için bir tutku 10 saat daha beklerim.Bu arada %20'ye geldim.Baya güzel gidiyor oyun.

Tadını çıkar. Aman ha tekrar yüklemek yolunda zorunda kalmayasın.

Yola cıkcak adama; dikkat et yolda düşüp gebermeyesin der gibi. Durduk yere adamın içine kurt düşürüyon.İnsan GTA'yı acmaktan tırsıyo hocam.

Yani demek istediğim, emin olmadığın şeyleri yapma oyunun üzerine. Mod vs. gibi

• Kardeşim bende dün 2 DVD korsan aldım Tam 5 Saatte yükledim!
  • Tam olarak hatırlamıyorum kaç saat olduğunu ama saatlerce sürdüğünü hatırlıyorum baya zor yüklenmişti :)
  • bende 3.5 saat sürdü
  • quote:

Orijinalden alıntı: RONSPY

4 saatmi İndirdiğin oyunda bi sıkıntı olmasın hocam?

Bnmkide 4 saaat sürdü.Ama sıkıntı fln yok 6 tl'ye aldım
  • Benim Korsan 2 DVD neden 20 dakika bile sürmedi acaba programlarla beraber :S İşlemcim yüzündenmi acaba ?
    AMD Phenom X4 925
    KINGSTON 4 GB DDR3 1333 MHz
    SAMSUNG SPINPIOINT 500 GB
  • Arkadaşlar ben GTA 4 ü yüklerken audio 3.sbc de kaldı ve ilerleme yok bir bilginiz varmı ?
  • YA GTA 4 LİNK İNİ ATAN VARMI AMA ÇOK UZUN OLMASIN nadir.jeff@hotmail.com a atarsanız sevinirim
  • Önceden Kurmuştum zaten 1 -1.30 arası Birşeyde yüklüyor .OLum nasıl Pc almışınız lan. bnmkide sıkıştırılmış 2DWD CD li şu an 5 DK oldu Resimli Kurulumu Geçti GameData Diye Birşey yüklüyor YAni Bilgisayarınız Bilgisayarlıktan çıkmış Yeni Alın derim
  • Pentium 4 ile denedim 3-4 resim geldi yüklendi oyun. Pentium 4'e laf atanlar utansın.
  • Bende dün akşam 22:20 de aldım 2 DVD Korsan sıkıştırılmış baya i5 işlemci 2 çekirdeği çalıştırarak yarım saatte 2 dvdyi pcye kopyaladım diğer kalan işlemlerde gece yarısına kadar sürdü :)
  • kardesım bnde de öyleydi 4 saat bekledim daha yarısı doldu bilgisayar süper dvd iyi onda da problem yok ama sen direk cd de setup yapma içindekileri bilgisiyara at öle dene setup yap bn öle yaptım
  • bendede uzun sürdü 2 saat oldu daha yaraısı bille yüklenmemiştir şuan yükleniyor data3.exe bişelrer yazıyor

pc özellikleri

İntel(R) Core(TM)i7-3632QM CPU @ 2.20ghz 2.20ghz

ram:16GB

3gb ekran kartı

8 çekirdekli

pc süper ama uzun neden sürüyor o kadar
  • Benim ;

GTA 4 = 1 CD (DvD)

3.25 DK Sürüyor (Masaüstüne Atmadan Dosyaları).

Pc Kalitesi Normal Pentium 3 3.00Ghz vs vs

Ayrıca DvD Hızıda 16x :D Halimi Düşünün
  • Fenerbahçeli Üye kullanıcısına yanıt
    :D Senin DvD'de Sorun Vardır Kardeş :D 20Dk Sürmez Gta 4
  • yaw arkadaşlar ben torrentden indiriyorum 4 parça olarak . kurum çok uzun sürermi . korkutmayın beni ya gözünüzü sevim . 5 saat nedir ya . 5 saatte oyun mu kurulur .
  • ben daha doğru dürüst indirecek siteyi bulamıyorum link atarmısınız
  • arkadaşlar rahatsız ediyorsam affedin ben bu forumda yeniyim. arkadaşımdan ödünç gta4 aldım 2DVD ha bire dvd yi değiştir diyor kaç saate biter korkutmayın nolur.. ne yapacağımı bilmiyorum
    şimdiden tşk ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: arino

Arkadaşlar GTA IV'ın orjinal sürümü 89 TL civarı olduğu için param yetmedi.5 TL verip korsan aldım.Eğer oyun 35-40 civarı olsa tabikide orjinal alırdım,fakat 90 TL zor.Neyse bu başka bir konu tabi.
    Oyun 2 DVD baya bi sıkıştırmışlar.4 saattir oyunu yüklüyor.Şuan DATA ları açıyor.audio2.sbc'de bundan sonra audio3.sbc var.2 DVD korsan yükleyen var mı?Varsa bana kurulumun ne sürede bittiğini söyleyebilir mi?

kardes onlar fazla saglam cıkmıyor solım sana
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.