Şimdi Ara

GTA 4 RECEP İVEDİK (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
6.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: LeanBack

quote:

Orjinalden alıntı: sh4dy_081991

Yapmadıkları bi bu kalmıştı, saçma sapan şeyler oyundan soğutur insanı

ya de get işine şaçma safan diyosun ya adamlar gırgırına yapmiş işte

Ki ayrıca oyundan niye soğuyasın ki Gayet güzel olmuş
  • video nerde?
  • video kaldırılmış
  • quote:

Video bulunamadı
  • Sonsahne koparıyo adamı yha
  • Kaldırılması isabet olmuş, hiç hoşlanmıyorum böyle şeylerden nesine gülüyorsunuz altı üstü saçma saçma kro esprileri işte... Recep İvediği sevmiyorum ve GTA'ya da yakışmıyor öyle şeyler
  • quote:

Kaldırılması isabet olmuş, hiç hoşlanmıyorum böyle şeylerden nesine gülüyorsunuz altı üstü saçma saçma kro esprileri işte... Recep İvediği sevmiyorum ve GTA'ya da yakışmıyor öyle şeyler

Kimse senin sevmeni beklemiyor zaten
  • Müthiş bi şey valla yaa
  • Bi sahne var adamla tartışıyor adam birşeyler diyor niko "gonuşma laayn" diye cevap veriyor. Mükemmel olmuş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DarkKiller

quote:

Kaldırılması isabet olmuş, hiç hoşlanmıyorum böyle şeylerden nesine gülüyorsunuz altı üstü saçma saçma kro esprileri işte... Recep İvediği sevmiyorum ve GTA'ya da yakışmıyor öyle şeyler

Kimse senin sevmeni beklemiyor zaten

Başkasının sevmesi veya benim sevip sevmemi beklemesi zaten beni ilgilendirmez ben kendi yorumumu yaparım işime bakarım benim için bir anlam ifade etmiyor komikte bulmuyorum sadece saçmalık olarak görüyorum, benim için olay bitmiştir bu durumda başkasınında buna karışmasına gerek yok.
  • güzel
  • Çok güzel yha
  • 2 saattir gülüyorum.Valla gece gece güldürdünüz beniBu arada 100. mesajımı attım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeRozan -- 3 Mayıs 2009; 22:28:45 >
  • quote:

Başkasının sevmesi veya benim sevip sevmemi beklemesi zaten beni ilgilendirmez ben kendi yorumumu yaparım işime bakarım benim için bir anlam ifade etmiyor komikte bulmuyorum sadece saçmalık olarak görüyorum, benim için olay bitmiştir bu durumda başkasınında buna karışmasına gerek yok.

qonusma layn
  • quote:

quote:

qonusma layn

Saçmalama ya.
  • quote:

quote:

qonusma layn

• Mükemmel olmuş Arabanın üstünden düşerken "layyn" diye bağırdığında yerlerdeydim
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.