Şimdi Ara

GTA 4 multi bitti gitti :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mrblar , cok uzun zamandir isim yuzunden gta da multi player oynayamiyodum belki 1 yili gecmistir... derken buyuk bi bosluk oldu bi oynayim dedim ama her oyun da 5 6 kisi oluyo anlayamadim gitti , artik kimse oynamiyormu boyle bi dayanismami cikti birden yoksa liberty city story de oynayanlarla gta 4 serverlari farkli mi???

• Merhabalar sercan kardeşim :)) Oyun çıkalı çok uzun zaman oldu. Yerine büssürü oyunlar çıktı ama bana göre hiçbiri GTA4'ün yerini tutmasada artık onlar oynanıyor. Hemen hemen herkes bitirdi ve multisini oynayıp oyunu takasladı Bizede Gta5 beklemek düşer :)
  • GTA yı çok severim taaa ki tepeden görünüşlü halinden beri oynarım.
    PS3 ü aldığımda ilk aldığım oyundur GTA4,
    Çok severek aldığım oyundan 2. gün soğudum, görev yaparken "kamyonla motosiklet çalmak" oyun takıla takıla ilerledi, bekledim, olmadı. Kapatıp açtım, olmadı. 2 gün sonra tekrar denedim, yine olmadı. GTA yı çok severim fakat takılan oyunlardan da bir okadar nefret ederim, direk rafa koydum orda öylece duruyor.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakkagan -- 9 Mart 2016; 0:38:11 >
  • Multisinde Çok Lag Var.Adama Silahla Sıkıyorum canı sonradan gidiyor.
  • Ben oynuyorum adam buluyor pek sık olmasada
  • bende ara ara adam bulabiliyorum , ama eskiden girince bi team dm oluyodu deli gibi oynaniyodu :) ama simdi normal dm te bile 3 bilemedin 5 kisi oluyo. bi an uzuldum :) su gta 5 ciksa artik insan ister istemez meraklaniyo
  • bende ps3 ilk aldığım oyunlardan beri bende spotçularda takasladım gitti
  • Oyunu ucuz fiyata satan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: IncredibLe!

Oyunu ucuz fiyata satan var mı?

hocam oyun fiyatı spotçulardan 30 40 tl'ye bulursun fiyatı düştü
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhan.pektan

quote:

Hocam o kadar para vermek istemiyorum, madem Online'da adam da yokmuş.İkinci el 15 TL'ye bile, en fazla 20 lira'ya bulabilirim diye düşünüyorum.
  • Bulursun bi araştır hocam online nadir olarak giren olabilir
  • quote:

quote:

quote:

Hocam o kadar para vermek istemiyorum, madem Online'da adam da yokmuş.İkinci el 15 TL'ye bile, en fazla 20 lira'ya bulabilirim diye düşünüyorum.

Onlinede adam var . Yok mok değil. Denk gelmemiştir konuyu açana
  • Dolu odalara denk gelmek istiyorsanız DH hacıları, otomatik nişan almayı ve polisi kapatın, friendly fire açık olsun full dolu odalara atıyor genelde.
    Ama helikopterciler size takarsa işiniz zor
    Bu arada Gta ele ayağa düşmüş. xXx-.....xXx'ler mi derrsiniz, pilot-_-.. bilmemneler mi dersiniz hepsi doluşmuş.
    Bu Gta'daki oyuncu meseleside aynı Mc ... lara döndü. Mc Kereste, Mc Yaralı
    Bunların ağzına yüzüne vuracaksın sopayı

İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I-C-O -- 25 Ocak 2012; 20:13:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Paypay88

quote:

quote:

quote:

Onlinede adam var . Yok mok değil. Denk gelmemiştir konuyu açana

Arkadaş'ım GTA oyununun online'nında ne gibi bölümler mevcut açıklayabilir misin?

• quote:

Arkadaş'ım GTA oyununun online'nında ne gibi bölümler mevcut açıklayabilir misin?

Free mode var. Koskoca şehirde tamamen özgürsün. İstediğin her deliğe girip çıkabilirsin Helikopter savaşı yapabilir:
    />

ya da lüks spor arabaları alıp baba parası yiyen apaçi stayla gezebilirsiniz. Aha şu şekil
    />

Haa unutmadan
    PeKmEz OlMaZ tAhİnSiZ, dELiKaNlı oLmAz ŞaHiN SiZ !!! ()
    />

Racevar bildiğin yarış.

Gta Racevar. Yarışın aynısı ama bu sefer silahlarda var
    />

Deathmatch var. Herkes tek, iyi olan kazansın. Kısa kes hoca
    />

Team deathmatch var. İstediğin takımı seçip, dişe diş Dualshock'a Dualshock diye kapışıyorsun.
    />

Copsn Crooks Bir takım hırsız (ğırğız) bir takım adalet bekçileri yani polisler. Sırasıyla değişiyor böyle

Turf War var. Takımınla birlikte en fazla bölgeyi ele geçirmeye çalışıyorsun.

Mafia Work Cebinde İphone'un var reis, Petrocic bey oğlum sana telefon üzerinden görev gönderiyor. Cemaatten daha çok ve daha hızlı görev yapmalısın

Team Mafia Work var. Bir üstte dediğimi hatırlıyor musun? Ha? Hatırlıyor musun? Bu onun takım tabanlısı. Kısaca sen takım giyimli bir adamsın, önüne geleni eldivenin ile tokatlıyorsun
    />

Car Jack City var. Şehirde gösterilen arabaları çalıp belirli bir yere götürdüğün bir mod.

Team Car Jack City var haju. Yukarıda dediğimin takım staylası

COOP OLARAKTA
    Hangman Noose
    Deal Breaker
    ve
    Bomb Da Base var.

Hangman Noose'da Petrovic'i hava alanından polis ve özel timlerden kurtarmaya çalışıyoruk reis.
    Bomb Da Base'de gemiye bomba yerleştirmiye çalışıyoruk
    Deal Breaker'da valla tam hatırlayamadım reis ama büyük bir karmaşaya giriyorduk

Coop modlarda en az 2 en fazla 4 kişi silah kardeşi kader ortağı olunabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: I-C-O

quote:

Free mode var. Koskoca şehirde tamamen özgürsün. İstediğin her deliğe girip çıkabilirsin Helikopter savaşı yapabilir:
    />

ya da lüks spor arabaları alıp baba parası yiyen apaçi stayla gezebilirsiniz. Aha şu şekil
    />

Haa unutmadan
    PeKmEz OlMaZ tAhİnSiZ, dELiKaNlı oLmAz ŞaHiN SiZ !!! ()
    />

Racevar bildiğin yarış.

Gta Racevar. Yarışın aynısı ama bu sefer silahlarda var
    />

Deathmatch var. Herkes tek, iyi olan kazansın. Kısa kes hoca
    />

Team deathmatch var. İstediğin takımı seçip, dişe diş Dualshock'a Dualshock diye kapışıyorsun.
    />

Copsn Crooks Bir takım hırsız (ğırğız) bir takım adalet bekçileri yani polisler. Sırasıyla değişiyor böyle

Turf War var. Takımınla birlikte en fazla bölgeyi ele geçirmeye çalışıyorsun.

Mafia Work Cebinde İphone'un var reis, Petrocic bey oğlum sana telefon üzerinden görev gönderiyor. Cemaatten daha çok ve daha hızlı görev yapmalısın

Team Mafia Work var. Bir üstte dediğimi hatırlıyor musun? Ha? Hatırlıyor musun? Bu onun takım tabanlısı. Kısaca sen takım giyimli bir adamsın, önüne geleni eldivenin ile tokatlıyorsun
    />

Car Jack City var. Şehirde gösterilen arabaları çalıp belirli bir yere götürdüğün bir mod.

Team Car Jack City var haju. Yukarıda dediğimin takım staylası

COOP OLARAKTA
    Hangman Noose
    Deal Breaker
    ve
    Bomb Da Base var.

Hangman Noose'da Petrovic'i hava alanından polis ve özel timlerden kurtarmaya çalışıyoruk reis.
    Bomb Da Base'de gemiye bomba yerleştirmiye çalışıyoruk
    Deal Breaker'da valla tam hatırlayamadım reis ama büyük bir karmaşaya giriyorduk

Coop modlarda en az 2 en fazla 4 kişi silah kardeşi kader ortağı olunabiliyor.

Ico neredesin ac konusu bos Kaldi.

• marfoglu
    Herkesi ekledimde katılım yok, oyun ölü doğdu. Çok şaplattım ama ses seda yok.
  • quote:

marfoglu

Betasi cok iyiydi AMA bu seen cok iyi oyunlar geldi Bende oynamak istemiyorum o yuzden yani normal halbuki multisiz cok iyiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marfoglu

quote:

marfoglu

Betasi cok iyiydi AMA bu seen cok iyi oyunlar geldi Bende oynamak istemiyorum o yuzden yani normal halbuki multisiz cok iyiydi.

Evet hacı normal, Daha iyi multiler varken kim bakar Assassins Creed'e

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.