Şimdi Ara

GTA 4 HER GÖREV BURDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

http://antiemo.forumup.com/viewtopic.php?t=47&mforum=antiemo

al bakalım cözüm burda :)

yıldızlı olan yeri f o r u m u p olarak degistir bosluk bırakmadan

iSTEDİiginiz her görevi söyleyebilrisiniz yardımcı olurum :)

• hani oyunun %60 larında bir gorev var ya romanın karısını mı ne vuruyorlar bir sey oluyor.sonra lj bizi arıyor arabaya çağırıyor.gidiyoruz adamları takip ediyoruz adam villa gibi bir yere geliyor.sonra bir suru adam olduruyoruz.sonra adam bir jete biniyor.sonra biz de oradaki motorsiklete biniyoruz.sonra onu sahilden takip ediyoruz.sonra işte yukarıdan roman helikopter ile geliyor biz motorsiklet ile kıyıdaki rampadan zıplayıp helikoptere atlıyoruz sonra space tuşuna basılı tut mu ne bir sey diyor;ama orayı beceremedim. yardımlarınızı bekliyorum???
  • space tuşuna hızlı hızlı bas diyor, ancak orda hata var space tuşunun yaptığı görevi başka bi tuşa atayıp geçmelisin orayı
  • space tuşunu nasıl degistirecem peki????
  • quote:

Orjinalden alıntı: red alert2

space tuşunu nasıl degistirecem peki????

türkçe yama indir ordan anlayabilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tlg.RBTR

quote:

space tuşunu nasıl degistirecem peki????

türkçe yama indir ordan anlayabilirsin

tukce yama olmuyor.bana başka bir sey soyleyin lutfen ya.bu gece bitirmeliyim.nasıl degistirecem su space tusunu??arkadaşlar yarımlarınızı bekliyorum.

• arkadasım 1 türkçe yamaya fln gerek yok biraz ing ögrenelim 2 o bölümde nedense bende öle bir sorun yok benim oyunum ORJİNAL cünki pek öle sorun yasamaıstım fakat öyle bir sorun varsada oyun icindeen optionstan yapılabilir fakat tam orayı hatırlayamdım orada zıplaman mı gerekiyor bisiymi alman gerekiyor orayı biraz acarsan sorununu cözerim?
  • Forumda öyle bir konu açmıslar anlatmıslar orada hızlı hızlı space e b asman gerekiyor bende hatırladım simdi son bölüm o :)
  • Yapabıldın mı Peki ?
  • space tuşunu K tusuna ayarladım teşekkurler.ama simdi oynadım tam helikoptere atlarken suya dustum.
  • ya bu sefer de helikoptere cıktım.sonra bizim helikopteri patlattılar BAN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi red alert2 -- 8 Haziran 2009; 11:22:09 >
  • ilginc :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: mettalic555m

ilginc :D

boyle salaklıklar hep benim başıma gelir zaten.orada uzaktan takip mi edecez napıcaz?ben helikoptere binince jeti vurmaya çalıstım.
  • ya rakadaşlar bu helikoptere biniyorum.15-20sn sonra helikoptere roket mi ne geliyor patlıyor suya dusuyor sonra oluyorz.ya bir yardım edin arkadaşlar.su helikoptere bindikten sonrasını tam detaylı bir şekilde anlatabilir misiniz?
  • quote:

ya rakadaşlar bu helikoptere biniyorum.15-20sn sonra helikoptere roket mi ne geliyor patlıyor suya dusuyor sonra oluyorz.ya bir yardım edin arkadaşlar.su helikoptere bindikten sonrasını tam detaylı bir şekilde anlatabilir misiniz?

Ya o roket birşeyi etkilemiyor sen gene normal sürmene devam edeceksin hafif sağ sol yapsada düzeltiver zaten özgürlük anıtına yaklaşınca bitiyor helikopterli sahne.
  • ama bende oyle olmadı ya.off.helilkoptere biniyorum sonra roket vuruyor helikopter arka kuyruğundan kopuyor alev alıyor.suay dusuyor .sonra oluyoruz.
  • arkadaşlar senaryoyu bitirdim.(%60) o serefsiz adamı da oldurdum.oyle bir sinirlenmişim ki adama oldukten sonra bile şarjör boşaltmaya devam ettim.hepinize yardımlarınız için cok teşekkur ediyorum.iyi gunler...
  • bende bişey sormak istiyorum. %16.05:
    little jacob dan görev alıyorum.Anbara gidip çatışmaya giriyorum ama 1-2 dk sonra bilg. inanılmaz kasıyor normalde yapmadığı gibi.
    bölümü de günlerdir geçemedim bi püf noktası falan anlatırsanız sevinirim...
  • o pc ile alakalıdır :) oyun ici ile degil istersen ram veya ekran kartını kontrol et
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.