Şimdi Ara

GT5 TEAM CHAMPIONSHIP - KAYITLAR BA$LADI (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.074
Cevap
0
Favori
45.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gt35
    black forumda takılmıyo ama psn de gayet etkin. bence girmeli turnuvaya. hem bildiğim kadarıyla hakan abinin de tanıdığı

Forumda da aktif ki$iler daha iyi oluyor Eray. Bir oylama yapmak gerekiyor adamlari ara ki bulasin.

Mustafa'nin gelmesi demek bir ki$inin cikmasi demektir. Birisini cikartmak ? Sen katilma bilader demek benim yapmayi istedigim bir i$ degil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EfkanBirkiye

Tamam o zaman ben de Özkan ve Mehmet ile takım oluşturabilirim kabul ederlerse tabi.

Bu Mehmet ben miyim ?
  • Arkadaşlar foruma takılmıyordum ama bu akşam çok eleştiri aldım ve geldim. Benim için gerçekten de her şey olur. Bu tip organizasyonlar da emek veren arkadaşlara karışarak fikir kirliliği yaratmak istemiyorum. Organizasyon komitesi karar alsın biz de uyalım. Herkesin keyif almasını dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: J_Constantine

quote:

Orijinalden alıntı: EfkanBirkiye

Tamam o zaman ben de Özkan ve Mehmet ile takım oluşturabilirim kabul ederlerse tabi.

Bu Mehmet ben miyim ?

Evet.
  • Arkadaşlar GT5 SÜPER GT ŞAMPİYONASI adında yeni başlık açtım...Herkesin bi göz atmasını bekliyorum...
    Bu başlıkta efsane başlıklardan birisi oldu aslında gerekirse başlıkları birleştirebiliriz daha sonra..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F0rtress -- 22 Mayıs 2011; 2:23:35 >
  • arkadaşlar benim fikrim şu: ben ayrıyeten 4. takım olarak girmeyeceğim. yukarda bi arkadaş belirtmiş zaten biraz bu turnuvaya zayıf kalabiliriz anca 4. kişi olarak tampon vazifesi kendi adıma yapabilirim. zaten benim takım beni çıkartmış, bu aşamadan sonra aranıza katılmayacağımı belirtmek istiyorum, hepinize sevgi ve saygılar.
  • Oteki turnuvanin yari$ gunleri pazartesiye alindigi icin katilmiyorum. ben ve kalanlar buradan turnuvaya devam edebiliriz. Katilacak arkada$lar bulunur elbet.

Kalanlar yazsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zala -- 22 Mayıs 2011; 10:47:19 >
  • arkadaşlar mrb. yazdıklarınızı okuyorum. çekinmeden söylüyorum. ben sizlerin arasında zayıf bir sürücüyüm. zaten sürelerimide açıkça yazdım.
    daha öncedende takip ettiğim için sizleri bunu bilerekte olsa eksiğinizi tamamlamak için ve pazar akşamlarıda uygun olduğumdan beni de alabilirsiniz diye yazdım.
    ben çıkabilirim. bunda gücenecek bişey olmaz. zaten hafta içi bizim dernek aktivetelerim oluyo. p.tesi cuma bc2, salı kz3, çarşamaba gt5.
    gt5 ben düzenliyorum. şuan da sadece 25 turluk yarışlar yapıyoruz seviyeler biraz yükselirse puanlamalı yapıcam.
    bu yüzden turnavadan çıkarılmama kırılmam. benim yerime daha iyi bir pilot mutlaka olacaktır. arda mustafa demişsiniz.
    ben daha önce 15 dk. yüzünden ardanın ayrıldığını görmüştüm. mesele 15 dk. değildir büyük ihtimal. arada bazı mevzular olunca ayrıldı okuduğum kadarıyla.
    ardaya ulaşın. tam saat olarak ne zaman müsaitse ona göre saat konusunda biraz esneklik yapabiliriniz.
    tekrar söylüyorum gücenme yok ben kendim ayrılıyorum. herkese iyi eğlenceli yarışlar diliyorum. kendinize iyi bakın

• Arkadaşlar GT5 SUPER GT ŞAMPİYONASI adı altında açtığımız yeni organizasonda takımları şu şekilde oluşturduk...
    TAKIMLAR

1. TAKIM : BEKİR,ONUR,EREN
    2. TAKIM : EFKAN,ÖZKAN,MEHMET
    3. TAKIM : ERAY,OĞUZ, ALAZ (?)
    4. TAKIM : HAKAN,MUSTAFA,FİKRET

Bu listede ismini gören arkadaşların yeni başlığı ziyaret etmesini ve olumlu yada olumsuz herhangi bir konuda görüş bildirmesini bekliyoruz...Lütfen en kısa zamanda katılıcağınızı yada katılamayacağınız bildirin zaman kaybetmeye devam ediyoruz...

Whiteangel,Smurf gibi arkadaşlarımızda en az bu 12 kişi kadar katılımı hakettiler konuya ilgileriyle onların bize kızmamasını dilerim...Bu yazılan kişilerden eksilme olursa ve eğer sizde bize herhangi bir kırgınlık duymazsanız eklemek isteyeceğim ilk 2 kişi sizlersiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F0rtress -- 22 Mayıs 2011; 14:56:30 >
  • Diger turnuvada pazartesi gunleri yari$amayacak olanlari,turnuva di$i kalanlari ve yeni katilacak arkada$lari bekliyorum.

Yeni bir organizasyon yapabiliriz. Araclari da degi$tirelim biraz farkli olsun.
  • Alaz abi pazartesi akşamları katılamayacağını bildirdiği için
    ERAY VE OĞUZ un takımına 1 kişi alınacak arkadaşlar...CANKAT abi veya White angel katılmak isterlerse öncelikle bu ikiliden ilk katılanı almayı düşünüyoruz...Yok eğer istemezlerse konuyla ilgilenen kurallara uyabileceğine inanan arkadaşları bekliyoruz...
  • Burda devam edilirse özellikle seri değişirse misal dtm olur binek araç olur gelmek isterim
  • quote:

Orijinalden alıntı: J_Constantine
    Burda devam edilirse özellikle seri değişirse misal dtm olur binek araç olur gelmek isterim

Katilim olursa muhakkak seri degi$ecek..oncelik DTM araclarda.
  • Öncelikle haftasonu şehir dışındaydım ve konuyu takip edemedim. Hangi takımdan olduğumun bir önemi yok. Benim amacım yarışmak ve keyif almak. Araçlarla ilgili de fikirler öne sürülmüş.Bence lag olayından etkilenmeyi azaltmak ve yakın mücadeleler için daha yavaş araçlarla yarışmak daha mantıklı.
    Son olarak tek marka kupası olacaksa benim tek isteğim premium bir araç olmasıdır.Kokpit kamerası için..

Bu arada hala psn e giremedim.Önce mail faciası sonrasında bezginlik ve zaman sorunu.Bugün o sorunu da çözeceğim umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umut_Mutlu -- 23 Mayıs 2011; 10:12:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut_Mutlu

Öncelikle haftasonu şehir dışındaydım ve konuyu takip edemedim. Hangi takımdan olduğumun bir önemi yok. Benim amacım yarışmak ve keyif almak. Araçlarla ilgili de fikirler öne sürülmüş.Bence lag olayından etkilenmeyi azaltmak ve yakın mücadeleler için daha yavaş araçlarla yarışmak daha mantıklı.
    Son olarak tek marka kupası olacaksa benim tek isteğim premium bir araç olmasıdır.Kokpit kamerası için..

Bu arada hala psn e giremedim.Önce mail faciası sonrasında bezginlik ve zaman sorunu.Bugün o sorunu da çözeceğim umarım.

umut eski turnavaya devam etmek için ise yeni konu açıldı oradan takip et istersen, alazın yeni yarışlar düzenleyecek onun içinse buradan devam et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whiteangel206 -- 23 Mayıs 2011; 11:05:05 >
  • Umut , konuya ve psn hic girmedigin icin bazi $eylerden haberin yok

Bir ba$ka ba$lik altinda turnuva yapiliyor. Yari$lar her Pazartesi gunu duzenlenecek o turnuvada. Yer varsa bakip katilirsin.

Bize de 12 ki$i lazim. Bulursak yeni organizasyon yapariz. Bulamazsak birakiriz.

Carsi_Burada ve Devilers96'ya pm atacagim. Gelirlerse 2 ki$i orda. Ben ve Sinan 4 eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala

Umut , konuya ve psn hic girmedigin icin bazi $eylerden haberin yok

Bir ba$ka ba$lik altinda turnuva yapiliyor. Yari$lar her Pazartesi gunu duzenlenecek o turnuvada. Yer varsa bakip katilirsin.

Bize de 12 ki$i lazim. Bulursak yeni organizasyon yapariz. Bulamazsak birakiriz.

Carsi_Burada ve Devilers96'ya pm atacagim. Gelirlerse 2 ki$i orda. Ben ve Sinan 4 eder.

alaz benim bc2 iptal olunca öbür tarafa yazmıştım. tamam dediler. akşama ordayım. eray ve oğuzla takım olduk. kusurabakma kardeşim. yanlışım olmamıştır umarım.
  • Obur konuyu takip etmedigim icin gormedim Sinan... Sorun yok. Bol $ans sana..
  • Selamlar Selamlar Selamlar

Arkadaşlar nedir son durum kısaca biri özetleyebilirmi rica etsem.. Belki pazar olmazda başka bir güne uyar yer varsa bende geri dönebilirim yarışlara :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***GTO***

Selamlar Selamlar Selamlar

Arkadaşlar nedir son durum kısaca biri özetleyebilirmi rica etsem.. Belki pazar olmazda başka bir güne uyar yer varsa bende geri dönebilirim yarışlara :)

özet : başka bir başlık altında Onur ve Bekir bir yarış organize etti. 12 kişilik. ama şu anda kadroları dolu.
    pazartesi bana uymadığı için ben katılmadım. Erdinç katılmadı. Umut yetişemedi. Bilal kayıp daha sayayım mı ?
  • 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.