Şimdi Ara

GT5 ile Psn de ne yapılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün Ps3 ve Gt5 im geldi. Henüz arabanın bagajında akşam bakabileceğim ancak :)
    Ilk defa psn e girecegim. (Daha once ps3 um vardi hic online oynamamistim.)

Sorum su; Gt5 ile online da ne yapilir?

İnternette de genel olarak böyle bir bilgi bulamadım.
    Belki hiç Psn e girmediğim için saçma bir soru olabilir, mazur görün.

• Online olarak yarış yaparız bol bol dostum sen psn adreslerımızı ekle benım ve forumdakı arkadasların zamanla bagımlısı olacaksın :) Ama onlıne hemen baslama once oyuna alıs sonra onlıne takılmauya basla bence.Benım psn adresım OnerTR ekleyebılırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [-ShaD-]

Online olarak yarış yaparız bol bol dostum sen psn adreslerımızı ekle benım ve forumdakı arkadasların zamanla bagımlısı olacaksın :) Ama onlıne hemen baslama once oyuna alıs sonra onlıne takılmauya basla bence.Benım psn adresım OnerTR ekleyebılırsın.

aynen biraz tecrübe edinip sonra odalara girersen iyi olur bide özel etkinlikteki yarışlarıda yapabilirsin
  • psn (playstation network) kullanıcı hesabı oluşturduktan sonra ps3 te ps store den oyun satın alabilir demo oyun indirebilir oyunlara ait extra paketleri satın alabilirsin.
    psn oluşturduktan sonra hangi oyun oynarsan oyna online oyunları oynayabilirsin,
    gt5 e gelince online olduktan sonra gt5 e şimdiye kadar çıkmış extar özellikler yüklenecek bazı menü değişiklikleri bazı düzeltmeler v.b gt5 te sadece online kullananlara özel bir bölümde zaman zaman yarışlar açılıyor bunlar dünya sıralamalarına göre çalışan zaman karşı,ve drift yarışları ayrıca başaka yarışlarda ,gene sadece online kullananlara özel bir garaj burdada araçlar satılıyor, bunlar online olmayana yok.
    ayrıca online loby ister kendin oluşturu istersen oluşturulmuş lobylere (en fazla 16 kişilik) gierek yarışabirsin.yarışlara gelince oyunu kuran kişi belli bir araba yada sınıf araç koyar belli güç sınırı oyra buna göre aracını alırsın oyuna girersin online yarışlar 1 turdan 200 tura kadar ayarlanır,online oyunda sadece normal yarış var drift,drag gibi yarışlar yok ama illa yarışmak da gerekmez arkadaşlarınla serbes sürüşler drag,drift denemeleride yapabilirsin. lobylerde sesli yaza yazı ile de konuşabilirsin. online yarışlarda da kredi ve teknik puan kazanılıyor.

• Ya bi şey dicem bende 1mbts internet var online yarış yapamaz mıyım bu hızla ?
  • Arkadaşlar cevaplar için çok teşekkürler.
    Dün oynamaya başladım Gt5 i. İnternete bağladığımda 16 tane güncelleme buldu.
    Sabah saat 11 den bu yana güncellemeleri yüklüyor.
    Bu akşam psn lerinizi eklemeye başlayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sébastian

Ya bi şey dicem bende 1mbts internet var online yarış yapamaz mıyım bu hızla ?

telekomun neti ise kopmalar sık olur. diğerleri ise kablo net falan sorunsuz oynarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: birol özsoy

quote:

Orijinalden alıntı: Sébastian

Ya bi şey dicem bende 1mbts internet var online yarış yapamaz mıyım bu hızla ?

telekomun neti ise kopmalar sık olur. diğerleri ise kablo net falan sorunsuz oynarsın.

Uydunet var bende o zaman sorun olmaması lazım ama mesela PES 2012'de online'a bağlanmak istedim ama hata veriyor sürekli bağlantı kopuyor diye oyundan çıkıp televizyon ayarlarına bakıyorum modeme bağlı gözüküyor anlayamadım bir türlü bu işi.
  • kardeş sn bide gtde dene
  • Her gece en kötü üç günde bir azimle ve zevkle GT5 oynamaya devam ediyoruz. Odamıza herkesi bekleriz. Odanın yaş aralığı 28-45 arası, sevgi saygı çerçevesi içinde muhabbetin bol olduğu bir ortamda yarışmak isteseniz eklemeniz gereken psn leri pm atarım. GT5 oynamadığımız zamanlarda da aynı kadro BF3 oynuyoruz.
  • hocam psn muhalaks eklerseniz sevinirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.