Şimdi Ara

gt5 deki amatör bölümü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • aynen bende 11 levelim. profesyonel serisinde bir muscle car yarış şampiyonası var. o yarış 1.likte 17 bin veriyor o yarışta 1. ola ola 200,000 cr topladım :)
  • şuanki hedefim 15 levellik 100,000 cr da bir dodge viper var onu alıp muscle car yarışında para topluyacağım. zaten evde değil internet kafede oynadığım için her yarışı yapmıyorum orda başka dodge viperler var . onları al istersen yada corvettede alabilirsin. ikiside musle car ikisiylede o yarışa girebilirsin. :9
  • yaptığın yarışları tekrardan yapınca para verdiğini bilmiyordum bu iyi oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vendetta0

önemli değil. bende o arabayla şpara kazanıp dodge viper alıcam. bi üst seviyede gene muscle car şampiyonası var onda 1.likten 17.000 cr veriyor :) tabi o yarışa senin şuan aldığın arabaylada girebiliyosun ancak arabayı biraz zorlaman lazım :D

Aynı yarışta tekrar tekrar yarışılıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turnali01

quote:

Orijinalden alıntı: Vendetta0

önemli değil. bende o arabayla şpara kazanıp dodge viper alıcam. bi üst seviyede gene muscle car şampiyonası var onda 1.likten 17.000 cr veriyor :) tabi o yarışa senin şuan aldığın arabaylada girebiliyosun ancak arabayı biraz zorlaman lazım :D

Aynı yarışta tekrar tekrar yarışılıyor mu?

aynı yarışları tekrar yarışıp kredi bide performans puanı yükseltebilirsin sana tavsiyem sezonluk etkinliklerdeki yarışları yaparsan kredini çabuk yükseltirsin yanlız zamana karşı bide drift etkinliği sadece 1 kez para veriyor ok...

• Teşekkür ederim...
  • arkadaşlar bu oyunu online oynamak dahamı zevkli oluyor bu saatlik yarşlar çok zor
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.