Şimdi Ara

gt5 deki amatör bölümü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yeni üyeyim
    gt5 de amator kısmında pickup lı bölümün daytona kısmında
    hiç hata yapmıyorum ama belli bi zamandan sonra tüm kamyonlar beni geçiyor benim kamyon hızlanmıyor nedeni nedir bilen varmı?

• Özelleştirebilir şanzıman al hızı artır geçersin.Hava akımı yapmayıda unutma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapresyonik

Özelleştirebilir şanzıman al hızı artır geçersin.Hava akımı yapmayıda unutma.
    özelleştirilmiş şanzıman var...hava akımını düşünmemiştim ...bu hava akımı bariz fark artırırmı çünkü düzlükde benim 2 katımla gidiyorlar sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: baral76

özelleştirilmiş şanzıman var...hava akımını düşünmemiştim ...bu hava akımı bariz fark artırırmı çünkü düzlükde benim 2 katımla gidiyorlar sanki

Alıntıları Göster
    Kullanılan araçlar arasında ciddi beygir gücü farkı varsa dediğiniz olabiliyor.
    Performans Puanlarına da bakmanızı öneririm. Yarışa girmeden rakip listesine de bir göz atmanızı tavsiye ederim.
  • bu oyunu bana satıcak kımse yokmu arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: taner__1903

bu oyunu bana satıcak kımse yokmu arkadaşlar

Forumun 2.El bolumunde ve playstatin bolumunde istanbul takas grubundan bulabılırsın dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: [-ShaD-]

quote:

Forumun 2.El bolumunde ve playstatin bolumunde istanbul takas grubundan bulabılırsın dostum

çok teşekkürler saolun :) bana o sayfanın lınkını atabillirmsınz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: [-ShaD-]

quote:

çok teşekkürler saolun :) bana o sayfanın lınkını atabillirmsınz

Alıntıları Göster
    arkadaşlar bende 97 model hondayla başladım ama 5. aşamada arçların hepsi beni geçiyor hangi aracı almam lazım 90.000 im var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufyurt35 -- 28 Ağustos 2012; 11:27:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufyurt35

arkadaşlar bende 97 model hondayla başladım ama 5. aşamada arçların hepsi beni geçiyor hangi aracı almam lazım 90.000 im var

Alıntıları Göster
    Kardeş bende hondayla başladım. eğer levelin yeterse 5-6 lvl olması lazım. Subaru imprezza al en baştaki olması lazım 56,000 falandır. 5. leveldeki turnuvadan para kazanıp modifiye et. sana baya para kazandırır ben o arabayla turnuvaya gire gire Ferrari aldım :D ben onu öneririm. İyi oyunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: 3DneBandim

Kardeş bende hondayla başladım. eğer levelin yeterse 5-6 lvl olması lazım. Subaru imprezza al en baştaki olması lazım 56,000 falandır. 5. leveldeki turnuvadan para kazanıp modifiye et. sana baya para kazandırır ben o arabayla turnuvaya gire gire Ferrari aldım :D ben onu öneririm. İyi oyunlar.

Alıntıları Göster
    alacağım dediğin aracı teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Vendetta0

dostum bu önermiş olduğun nasıl bir makinadır böyle arabaların tozunu attırıyor 10 numara kaçıyor bana yetişemiyolar bile tavsiyen için çok teşekkür ederim bu araç level kaça kadar idare eder beni birde bundan sonrahangi aracı almam gerekiyor tekrardan teşşekür ederim

• quote:

dostum bu önermiş olduğun nasıl bir makinadır böyle arabaların tozunu attırıyor 10 numara kaçıyor bana yetişemiyolar bile tavsiyen için çok teşekkür ederim bu araç level kaça kadar idare eder beni birde bundan sonrahangi aracı almam gerekiyor tekrardan teşşekür ederim

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Kaç Levelsin kardeş ?. ben 8 levelde dodge charger almıştım 70,000 cr. ayarlanabilir şanzıman almıp en hızlı ayara getirdim. fazla gaza yüklenince duman veriyor ama 8 lvllik classic muscle car yarışı var 1. lik 12.300 cr falan veriyo ona girmiştim. istersen bi dene . subaruyla para yapması kolay zaten :D dediğim gibi ferrari parası yapılıyo.

• quote:

Kaç Levelsin kardeş ?. ben 8 levelde dodge charger almıştım 70,000 cr. ayarlanabilir şanzıman almıp en hızlı ayara getirdim. fazla gaza yüklenince duman veriyor ama 8 lvllik classic muscle car yarışı var 1. lik 12.300 cr falan veriyo ona girmiştim. istersen bi dene . subaruyla para yapması kolay zaten :D dediğim gibi ferrari parası yapılıyo.

Alıntıları Göster
    11 levelim Chevrolet Corvette alıcam orta seviyedeki muscle car yarışında 1.liğe 17,000 cr veriyor :D şuan o yarışı dodge charger rt eski modeliyle 1.bitiriorum ama modili baya para lazım. sanada öneririm..

• quote:

11 levelim Chevrolet Corvette alıcam orta seviyedeki muscle car yarışında 1.liğe 17,000 cr veriyor :D şuan o yarışı dodge charger rt eski modeliyle 1.bitiriorum ama modili baya para lazım. sanada öneririm..

Alıntıları Göster
    Para istiyorsanız özel etkinliklere girin nascar orta seviye bölüm başına 20bin'e yakın para veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le Blanc

Para istiyorsanız özel etkinliklere girin nascar orta seviye bölüm başına 20bin'e yakın para veriyor.

Alıntıları Göster
    şuanda 6. leveldeyim daha doğrusu tekrardan başladım yarışlara a spec bölümünde 4.levelde yok japon arabasının yarışları yok 79 model ve öncesinin yarışları derken bende her yarışa uygun araba alayım dedim ne arabalarda iş oldu nede yarışları kazandım bende silip yeniden başladım level 6 dayım Subaru imprezza aldım bu araçlada her yarışa katılamıyorum diğer bölümleri nasıl oynarım biraz daha uğraşıcam sanırım yorumlarınız için teşekkür ederim

• quote:

modifiye et derken neler takıyoruz banada söylermisin ben yanlışmı modifiye ediyorum modifiye ettikten sonra aracı durduramıyorum

• quote:

dodge charger alıp 70,000 cr. ayarlanabilir şanzıman almıp en hızlı ayara getirdim. bu araca takmam gereken birşey varmı bu araçlada yarış kazanmaya başladım tavsiyelerin için çok teşekkür ederim
  • quote:

quote:

dodge charger alıp 70,000 cr. ayarlanabilir şanzıman almıp en hızlı ayara getirdim. bu araca takmam gereken birşey varmı bu araçlada yarış kazanmaya başladım tavsiyelerin için çok teşekkür ederim

Alıntıları Göster
    önemli değil. bende o arabayla şpara kazanıp dodge viper alıcam. bi üst seviyede gene muscle car şampiyonası var onda 1.likten 17.000 cr veriyor :) tabi o yarışa senin şuan aldığın arabaylada girebiliyosun ancak arabayı biraz zorlaman lazım :D

• quote:

önemli değil. bende o arabayla şpara kazanıp dodge viper alıcam. bi üst seviyede gene muscle car şampiyonası var onda 1.likten 17.000 cr veriyor :) tabi o yarışa senin şuan aldığın arabaylada girebiliyosun ancak arabayı biraz zorlaman lazım :D

şu an kaçıncı leveldesin ben 11.levele geldim dodge charger alıp baya masraf yaptım parada kalmadı Subaru imprezza ile dodge charger kaldı elimdeen güçlü şimdi biraz daha para biriktirmem gerekecek araçlar baya zorlamaya başladı güçlenmeye başladı benimhangiaracı almam lazım saygılar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.