Şimdi Ara

GT5 Araba Koleksiyonlarımız (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
0
Favori
10.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

quote:

Orijinalden alıntı: arda_tirmas

Bugün iki model daha buldum, McLaren F1 GTR çok nadir çıkıyordu

McLaren F1 GTR Race Car '97
     GT5 Araba Koleksiyonlarımız

• Pescarolo' dan bir tane daha aldım, konsept GT-r' da fena değil

GT-R Concept LM Race Car '02

C60 Courage Peugeot Playstation Le Mans '03

• Bu ikinci eli iyi takip etmek lazım bende ne kadar race car görürsem topluyorum ama daha resimleri usb'ye aktarıp buraya koymak nasip olmadı.
  • Şu 2.el bölümünde Premium araç olsaydı keşke.Standartlar göz zevkimizi bozuyor.

Birde 2.el bölümü kazık ya 0 km premium Ford GT 149 bin Cr,17 bin kmde standart Ford GT 147 bin Cr
  • Arda abi hani GTone'ı yollayacaktın.
  • arkadaşlar koleksiyonlarınız harika bende yaklaşık 2 haftadır oyunu oynuyorum 21. seviyelerdeyim ama para kazanmak çok zor ufak paralar veriyor nasıl büyük paralar kazanabilirim,şu ferrari formula aracına bittim yahu oyundaki tek amacım bu aracı almak ama seviyemde yetmiyor nasıl bi taktik yürüteyim bi yardımcı olun
  • quote:

Orijinalden alıntı: NECO ksk

arkadaşlar koleksiyonlarınız harika bende yaklaşık 2 haftadır oyunu oynuyorum 21. seviyelerdeyim ama para kazanmak çok zor ufak paralar veriyor nasıl büyük paralar kazanabilirim,şu ferrari formula aracına bittim yahu oyundaki tek amacım bu aracı almak ama seviyemde yetmiyor nasıl bi taktik yürüteyim bi yardımcı olun

Save dosyası yedeklenince paran cebinde kalıyor ama önce o parayı kazanmak gerek, a-spec ve b-spec de kısa sürede iyi para veren yarışlar var mesela a-spec 23. level amerikan yarışı ve b-spec 24. level rüya araç yarışı, 1 milyon altındaki arabaları direk alıyorum çünkü pahalı olanlar için günde bir hakkın var

• 4.sezon ile değişen online galerideki nadir araçların hepsini + bulabildiğim tüm NSX'leri aldım.

Böyle hemen alınca pek keyfi kalmadı ama naaplım fırsatı bulmuşken aradan çıkarmış olduk.

Birara hepsinin fotosunu eklerim...
  • @bravoecho
    Merakla bekliyorum, resimleri upload yaparken 800x600 seçeneğini ayarlarsan iyi olur s-image iyi olmuyor

2 yeni model daha

Speed 8 '03

TT-R Abt Touring Car '02

• DTM,GT gibi araçlardan çok normal binek araç toplamak çok daha fazla hoşuma gidiyor..Şuan Mercedes ve BMW'nin tüm araçları elimde var VW'de bitmek üzere bundan sonraki hedefim Ford
  • 3 araba daha eklendi, bu koleksiyon bitmek üzere R8 LMS ve Zonda LM kaldı

Esperante GTR-1 LM '98

Skyline GT-R Gran Turismo (R34) '01

C60 Hybrid-Judd GV5 Playstation Le Mans '04

• Esperante GTR-1 LM '98 güzel yakalamışsın
  • Bende esperante'yi yana yakıla arıyordum. Sezonluk yarışlardan epey para kaldırdım. Ne alsam ne alsam diye düşünürken, 2.el bölümünde esperanteyi yakaladım (2.900.000cr namussuz). Epey para gitti ama değdi yav. + eski amerikan araçlarını topluyorum. Dodge, plymouth, ford... Ne yakalarsam.
  • Ben daha çok günümüz yarışlarında yarışan yarış araçlarını topluyorum. Özellikle touring ve Le Mans GT araçlarını.
  • Nihayet R8 LMS Team Playstation alabildim, görünüşüyle, sesiyle, sürüşüyle harika bir araç, bulursanız kaçırmayın çünkü hiçbir yarıştan hediye gelmiyor

R8 LMS Team Playstation '09

• quote:

Nihayet R8 LMS Team Playstation alabildim, görünüşüyle, sesiyle, sürüşüyle harika bir araç, bulursanız kaçırmayın çünkü hiçbir yarıştan hediye gelmiyor

kardes bana speed 8 03 gonderecektin hani

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Hatırlayamadım ne zaman istemiştin, PSN neydi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Hatırlayamadım ne zaman istemiştin, PSN neydi

psn adresim:zgrmz, müsait bir zamanında gönderirsen sevinirim

bende de 190 E 2.5-16 EVOLUTION II TOURING CAR 92 mevcut, ender bulunan 400 bg gücünde güzel bir touring car, bunu gönderebilirim

•  GT5 Araba Koleksiyonlarımız

• quote:

Nihayet R8 LMS Team Playstation alabildim, görünüşüyle, sesiyle, sürüşüyle harika bir araç, bulursanız kaçırmayın çünkü hiçbir yarıştan hediye gelmiyor

bu ne kadar güzel bir aletmiş yafff daha önce görmedim arda müsait olduğunda banada gönderirsen sevinirim..bende dün nissan silvia s-wed 01 buldum touring car güzel bir makina elinde yoksa bende sana onu gönderirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prostt -- 18 Ocak 2011; 9:47:11 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.