Şimdi Ara

(gt1030 alindi) (bir kac sorum var ) Bu yaz beni goturecek ekran kartı lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EDİT : Beyler gt1030 alındı. İşlemci fani da alindi sessiz ve iyi soğutuyor. Birde kasanin dışına 120 mm zalman fan takıldı. İslemci de isi sorunu yok. Bu arada fan icerden hava cekiyor ben iceri ufler sanirdim
    Sorun su ki ekran karti astroneer oyununda cok isiniyor. Tam yükte çalışıyor. Gpu id den bakdim. Agir oyunlarda da boyle olacaktir. 74 derecede sabit ve %75 fan hızı var. Oyundan cikinca 10 saniye icinde 45-50 dereceye iniyor. Fan hizida düşüyor tabi. 74 derece sicaklikta 4-5 saat oynamak karti yakar mi ? Nvidia panelinde fan ayari ayari goremedim. Amd ye gore cok dandik sıradan bi panel. Ekran kartina dogru altdan ufleyen usb fan koymayi düşünüyorum. Ya da kartdan hava mi cekecek.? Yonu nasıl olsun fanin ?

Sistem dursun :
    Anakart asus m5a78l-m lx3 am3+
    İslemci amd phenom ii x6 1055t 2.8 ghz. 125 watt
    Ram 8 gb tek modül 1600mhz
    500 gb seagate barracuda 7200 rpm.
    Ekran karti hd6570 asus 2gb 128 bit
    Kasa frizby slim 300 watt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi general4242 -- 23 Haziran 2017; 1:29:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ikinci el gtx 750ti
  • Mukarnas kullanıcısına yanıt
    O da mantikli. Sizce psu yetermi ? Hd6570 e gore ne kadar iyi ? Hd6570 ile aynimi elektrik tuketiyor ? Birde anakart pcl express 2.0 yada 2.1 galiba. Bu kart 3.0 istiyor. Benim icin ne zarari olacak ? Hepsini cevaplarsan sevinirim

• Up

• general4242 kullanıcısına yanıt
    benzer güc tüketiminin yani sira performansi karislastirilamaz, pci ex konusuna takilma 1-2 fps az alirsin en kötü...
  • Mukarnas kullanıcısına yanıt
    İkinci el 225 tl ye hd 7850 buldum. 256 bit . 1 gb ama ve gddr5. Onu önerirmisiniz peki ? 1 gb olmasi sorun cikartmaz mi ? Gtx 750 ti mi hd 7850 mi ? Powercolor mus bu arada

• Yardim millet

• Monitör vga ise gtx750ti
    İkinci el en fazla garantili ise 350 lira verin.

Yok monitörüm de dvi veya hdmi var ve illaki sıfır alacağım dersen gt 1030 alabilirsin.

İki kart için de psu değiştirmek gerekmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cabbar.ağa -- 3 Haziran 2017; 23:45:58 >
  • Monitör 20 inc 1600x900 vga girisi var sadece philips. Neden nickindeki karti onermiyorsun ? Gecmeye mi degmez o karta ? Sıfırı vatanda 300 civarida..

• quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Monitör 20 inc 1600x900 vga girisi var sadece philips. Neden nickindeki karti onermiyorsun ? Gecmeye mi degmez o karta ? Sıfırı vatanda 300 civarida..

Eski nick o benim kullanmıyorum onu artık.

Bu saatten sonra sıfırı alınmaz onun.Yetersiz oyunlar için.

Sadece vga var ise 1030 kullanmak için aktif çevirici alman gerekir. Bence garantili 750ti alıp keyfine bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cabbar.ağa -- 3 Haziran 2017; 23:52:26 >
  • Tamam onceligim o olacak teşekkürler

• general4242 kullanıcısına yanıt
    gtx 750ti
  • kasa slimse lp gtx750ti alman gerekiyor bulman çok zor ondan gt 1030 lp al
  • Overclockmanyagı O kullanıcısına yanıt
    Gtx750 ti sigmaz mi yoksa ?

• Kasa low profile onu atlamisim.

Senin için en iyisi aktif dönüştürücü ve GT 1030 olur.

750ti nin low profile olanını bulamazsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

gt1030al zaten fazlada güç tüketmiyor 30w tdp
    https://www.bilisimport.com/urun/gigabyte-nvidia-2gb-gt1030-2g-gddr5-64-bit-gv-n1030d5-2gl-hdmi-dvi-d?ref=akakce&v=1.78.4

kasa slimse en iyi secenek ozbey08in tavsiyesi oluyor size. bende slim oldugunu atlamisim kusura bakmayin, ikinciel low profil bulmak zor olur, gt 1030 da diger low profil amd lerden iyidir. ama aktif dönüstürücü olayini bir arastir derim.. bazi dönüstürücülerde problem yasandigini daha önce okumustum forumdan.

• Güç kaynağın yetmez gt1030 al.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum vga olması dönüştürücü olsa bile cok sıkıntı olur mu s?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.