Şimdi Ara

===> Yeni Samsung Ultra Touch S8300 | Tanıtıldı! <=== (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
361
Cevap
1
Favori
79.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şekil ve kalite olarak güzel bir cihaz.Foto kaliteside iyi ancak bu devirde wifi olmayan tele 1000lira verilmez(tabiki herkesin önceliği farklıdır)
  • bu tlf icin eglenceli programlar mevcut mu..
  • dostum program degılde widgette programlar var onları yukleyebılırsın ekstra bırsey yukleyemezsin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kutlay1

dostum program degılde widgette programlar var onları yukleyebılırsın ekstra bırsey yukleyemezsin...

nasıl bişey bunlar widgette proğramlar..nasıl kullanılır.. ne işe yarar..bilgi sahibi değilim..son olarakda nerden bulunur..sanırım alacam bu tlf dan..çünkü sansung'un hiç bir tlf nu bu kadar hoşuma gitmemişti..
  • Millet bende bu gün gidip S8300 aldım süper bir telefon herkese tavsiye ederim bütçeyi az bişey sarstı ama olsun genede deger nokia felan halt etmiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: of dead

Millet bende bu gün gidip S8300 aldım süper bir telefon herkese tavsiye ederim bütçeyi az bişey sarstı ama olsun genede deger nokia felan halt etmiş

GÜLE GÜLE KAZASIZ BELASIZ KULLAN DOSTUM HAYILI OLSUN
  • tango123 dostum teli incelediysen solda widget cubugu var tıkladıgında ortaya cıkar bunlar program kısayollarıdır kolayca ulaşman için orda daha fazla widget diye program var ona tıkladıgında gprs ten senın bakıp begendigin pro varsa onları ındırebılırsın mesela ben benzın hesaplayıcı ile sticker diye iki pro vardı onları indirdim...
  • n73 mü değiştirecem aralarında bu telefonda var kararsız kaldım
  • arkadaşlar telefon çok güzel telpa bayisinde gittim baktım beni belki güleceksiniz ama telefonun en çok kızak mekanizmasını beğendim hiç bir oynama ses yok çok mütiş bir kızak yapmışlar ekran renkleri çok güzel şarjı kaç gün gidiyor onu merak ediyorum açıkcası
  • hayırlı olsun arkadasım iyiy gunlerde kullan.bnde almayı dusnuyorum ama ses dusunduryor benı kulalık sesı nasıl fılm seyrederken muzik vede radyoda wi-fi yee gprs dende baglanırsın zaten 3g war sorun degıl ama ses yoksa almıycam yardım edersen sevınırm arkadasım ii gunler
    quote:

Orjinalden alıntı: of dead

Millet bende bu gün gidip S8300 aldım süper bir telefon herkese tavsiye ederim bütçeyi az bişey sarstı ama olsun genede deger nokia felan halt etmiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: kutlay1

tango123 dostum teli incelediysen solda widget cubugu var tıkladıgında ortaya cıkar bunlar program kısayollarıdır kolayca ulaşman için orda daha fazla widget diye program var ona tıkladıgında gprs ten senın bakıp begendigin pro varsa onları ındırebılırsın mesela ben benzın hesaplayıcı ile sticker diye iki pro vardı onları indirdim...

he anladımm..çok sağol..aynı ıpone gibi..güzelmiş ozaman..bakalım nasipse alacam..eee kullanıcılardan hiç yorum gelmiyor..ses hakkında bilgi veren olmadı hiç..bende teknosada bakmıştım..video çekim yaptım..sanki biraz garip gibi geldi bana..bilgisi olan varmı..
  • ses nasıl
  • bu cıhazı kullanan yokmu abıler ? nasıl bır cıhazdır nedır ne degıldır ?

kırmızı mı sıyahımı bırde arkadaslar
  • Ben siyahını aldım arkadaşlar sesi ise müzik sesi açısından kulaklıkla harika dışarıya verdigi ses ise yeterli,konşma sesi olarak ise gayet iyi anlaşılır ona şüpheniz olmasın alın arkadaşlar şarzı bana 2 gün net gidiyor bilgilerinize...
  • bende sıyahını aldım ınanılmaz bır cıhaz!

az once aldım ufak bır sorum olacak cıhaz kapalıyken soldan saga dogru oynatmaya calısınca kapagı azcık ses var o sızdede varmı acaba
  • Arkadaşlar merhaba..Bu telefonu bugün inceledim ve gayet başarılı buldum.Ancak ben menülerde gezinirken bulamadım yada göremedim; mesaj yazarken ekranda QWERT klavye çıkma imkanı sunuyo mu bu telefon?Yani dokunmatik ekranda sanal Q klavye var mı?
  • abıler bırde navıgasyona basınca hafıza kartını yerınden cıkarttınız dıor cıkıyor neden acaba ?
  • Arkadaşlar merhaba..Bu telefonu bugün inceledim ve gayet başarılı buldum.Ancak ben menülerde gezinirken bulamadım yada göremedim; mesaj yazarken ekranda QWERT klavye çıkma imkanı sunuyo mu bu telefon?Yani dokunmatik ekranda sanal Q klavye var mı?
  • arkadaşlar öncelikle merhaba
    bende bu telefonu almış durumdayım ilk izlenimlerim
    telefonun kasası ve kızak mekanızması çok iyi ve şık duruyor
    ekran diğer cep tlf ekranlarıyla karşılaştırılamayacak kadar canlı ve çekici duruyor
    foto ve video kalitesi tatminkar
    ancak
    benim için en önemli özellik olan gps route 66 ile bir türlü başedemedim telefona yüklenmiş görünmesine rağmen serbest metine
    hangi adresi veya şehri yazarsam yazayım bulunamadı diyor bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaş varsa çok sevinirim saygılarımla
  • arkadaşlar
    navigasyonu biraz daha kurcaladığımda türkiye haritasının kilitli olduğunu gördüm
    lisans anahtarlarını eşleştir dediğimde biraz devam edip tamamlandı diyor ancak harita kilidini açmıyor.
    bu konuda ne yapılacağına dair bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim saygılarımla.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.