Şimdi Ara

===> Yeni Samsung Ultra Touch S8300 | Tanıtıldı! <=== (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
361
Cevap
1
Favori
79.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

SİZ O İĞRENC TLF NUNUNUZU BURDA SATAMAZSINIZ UMARIM...

Her insanın ürününü kullandığı firma hakkında eleştiri hakkı vardır. Bende satın aldığım s8300 hakkında yorumlarımı yazdım. görüşler farklı olabilir, kimisi bu telefonu beğenir kimiside bu telefondaki özelliklerle yetinemez. Ben yetinmedim ve telefon hakkında ne düşünüyorsam onu yazdım. Üstelik satacağım ürünü ''mükemmel bir telefon, her özellik var, çok tavsiye ederim'' gibi kandırmacalar ile alacak şahısıda kandırmaya çalışmıyorum. Telefonun özellikleri, piyasadaki fiyatı bellidir. Bu telefon bazı kesimleri memnun eder bazılarını edemez. Müzik dinleyen fotoğraf çeken biri için oldukça ideal bir telefon ama yaptığı her güncellemede operatörden para kesen bir telefon bana hitap edemez.

BİRAZ SAYGI LÜTFEN

• o soledıgın harbıden dert yanı her guncellemede bıseyler kullanırken optre para bayılmak kotu ama bence bunun bırazda ulke bazında dusunulurse oporotorlerın bır eksıklıgı olduguda da asıkar bu tel 3g yı desteklıyor ama suan 3g yok olsada sanırım pahalı olacak...

ama cıhaz ti ye alınacak bır cıhaz degıl gercekten fıyat performans olarak gusel bır cıhaz !
  • ARKADAŞLAR BU TELEFONUN ÖN KAMERASININ NASIL KULLANILDIĞINI BİLEN VARMI
  • bende 2 haftadir telefonu kullaniyorum cok memnunum hizli guzel ama sarji cok cabuk bitiyor sarki falan cok da dinledigim yok pildendir dedim gittim degistirdim yine ayni sorun enerji tasarrufu icin ne onerirsiniz arkadaslar yardimci olursaniz sevinirim
  • selam arkadaslar bu telefonda yalanci arama diye birsey var o ne demek anlamadim :) hava yapmak icin mi yapmislar
  • Tüm hayallerim yıkıldı desem yeridir...
    Bir cihazın etkileyici dokunmatik performansı göstermesi için kapasitif olmasının yeterli değilmiş anladım artık.
    OmniaHD de böyle olacaksa -ki DH nin röportajındada aynı bu şekilde olduğu izlenimize kapıldım- işimiz var.
    Bana göre 5800 in dokunmatik başarımı bundan daha iyi.
    Hemde 5800 rezistif ekrana sahip bir model.
  • @puitu;
    o özellik benim bildiğim kadarıyla "topuklama" yardımcısı. etkinleştirdikten sonra 1 dakika sonra tanıdık bir numaradan çağrı gelmiş gibi gösteriyor, açıp "alo.. ne karım hastanede doğum mu yapıyor, hemen gideyim" diye ortamdan kaçabiliyorsunuz..
  • ya biriniz de allah rızası için su ön kamera nasıl kullanılıyor onu söylesin
  • volkan dostum o kamera görüntülü görüşme ve o kapasite tr de mevcut olmadıgından maalesef kullanamazsın ancak 3g ye geçince etkin olacak...

ve esrar06 dostuma katılıyorum herkes her ürünü begenecek diye bir kural yok ve enteresandır arkadaş satacagı teli kötülüyor bu bence iyi birşey...
  • başka inceleyen yok mu?
  • bugün kurcalama imkanı buldum kısa bir süre içinde olsa. kasa ve kızak mekanizması çok kaliteli. ele gelişi çok başarılı. dokunmatiği iyi ama ekran küçük geldi bana. ben şöyle yan çevirip şıkır şıkır qwerty klavye kullanabileceğim bir ekran istediğimden bana uygun gelmedi ama arkadaşım çok beğendi mesela. ihtiyaca bağlı. ama üretim ve malzeme kalitesi çok başarılı.
  • arkadaşlar tlfnu 978 TL 5 taksitle sonunda aldım.mal hoşuma gitti gerçekten.
    ancak sormak istediğim bazı özellikler var.
    1.tlf na tema yüklenebiliyor mu, farklı temalar nerden bulabilirim.
    2.dokunmatiği iyi ama yinede hassasiyeti değiştirmem için ayar var mı?
    3. ilk aldığım gün sanal tuş takımlarını kullandım ama şimdi bulamıyorum.sanal tuş takımlarına nerden geçiyoruz.
  • -maalesef tema yüklenemiyor...
    -hassasiyet ayarı maalesef yok...
    -sürgülü kapagı acmadan msj veya baska birsey yazmak ıstedıgınde sanal klavye çıkıyor...
  • tamam kutlay1 kardeş peki ücretsiz oyun yükleyebiliceğim bir site var mı?
    bi de tlf no hafıza kartı alacam şu ilana bi bakar mısınız.bizim tlfonla uyumlu mu bu?fiyatı nasıl sizce?

http://www.sahibinden.com/toshiba_16_gb_sdhc_hafiza_karti_class4_memory_card-12WQQaXQQ14328879WQQpXQQdisplayitem&keyword=16gb%20micro%20sd%20card
  • Samsung Ultr Touchın kutusunu incelediğimde hsdpa,umts,edge/gprs,divx,8.0MP gibi ibareler var ama GPS yazısına dair birşey yok. Kutunun üzerinde GPS işareti olması gerekmiyor mu?
  • nefretim kardeş bu kart memory card senin alacagın micro sd olacak,oyunlarla pek ilgilenmedigim için onu bilemiycem....
    elninom1 dostum yazmaz sebebi normalde ilk açıklamalrında sadece iphone daki gibi bir gps yapılmıstı m8800 pixon dada yoktu mesela ancak daha sonra herikisinede program (route 66 ) yı verdiler olamamasının sebebi budur diye düşünüyorum...
  • abıler bu cıhazda foto cekerken bulanık cıkıyor
    sızde de olemı
  • kardes mutlaka ayar yapmalısın benim fotolar gayet guzel ornek oalarak burada yayınlamıstık....
  • Arkadaşlar daha önceki sayfalarda Hollanda'dan bir s8300 aldığımı yazmıştım. Bu cihazı Türkiye'de bir arkadaşa sattım. Şimdi cihazı sattığım arkadaş bana cihazın hafıza kartında route66 programının olmadığını söyledi. Herhalde bu program navigasyon işlevini görüyor. Route66 programı hakkında bir bilgim yoktu ama cihazda navigasyon olarak google klasörü içinde haritalar diye bir kısım vardı. Buraya tıkladığımda bulunduğum konumun haritası ve gitmek istediğim yeri gösteren aparatlar mevcuttu. Ben navigasyon olarak bunu sanıyordum. Ancak cihazı alan arkadaş navigasyonun daha farklı olduğunu ve sesli uyarı özelliğininde olduğunu söyledi. S8300 kullanan arkadaşlar bilgi verirse memnun olurum.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.