Şimdi Ara

---> One Piece [MANGA] <--- !!!-->SPOILER SERBEST<--!!! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
7.919
Cevap
43
Favori
238.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her gelişim daha fazla canımı sıkıyor one piece bölümünün bu kadar ıssız olması ama neyse paylaşıma dwm ..Oda zaten bize blackbeard ın vucüdunun normal olmadığı hakkında ipucu vermişti..İnanılmaz bakın:http://www.onemanga.com/One_Piece/225/17/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GöLGe_TeaM -- 11 Mart 2010; 12:09:29 >
  • çok saçma bu kadar saçma bişi olamaz...inanamıyorum nasıl bu kadar saçmalıyabildiğine...mantıklı bir açıklaması var mı sizce bir kişi de iki meyve olmasının ne yani içinde bir sürü insan mı var bu herifin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GöLGe_TeaM

Her gelişim daha fazla canımı sıkıyor one piece bölümünün bu kadar ıssız olması ama neyse paylaşıma dwm ..Oda zaten bize blackbeard ın vucüdunun normal olmadığı hakkında ipucu vermişti..İnanılmaz bakın:http://www.onemanga.com/One_Piece/225/17/

Burda teachin etrafındaki adamlarını farketti bizimkiler diye düşünmüştüm bende ama değilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lev@ -- 11 Mart 2010; 14:31:45 >

• bukadar saçma bişimi olur arkadaş ya.bırakırım lan ben böle seriyi.narutodan beter oldu.adama bak gitti 2 tane meyve gücü oldu.başlarım böle one piecede odayada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuro no Shinigami

bukadar saçma bişimi olur arkadaş ya.bırakırım lan ben böle seriyi.narutodan beter oldu.adama bak gitti 2 tane meyve gücü oldu.başlarım böle one piecede odayada

Tek diyeceğim harbiden bırak bu seriyi
  • Ne kadar saçma konuştuğunuzun farkında mısınız? Yok seriyi bırakcam yok bilmem ne..Belki yediği meyvenin özelliğindendir?Adam boşuna mı öldürmüş kaptanını bunca yıl aramış o meyveyi.Neymiş yok kara delikmiş bu mu özel meyve?Ayrıca Vegapunk ile bağlantısı olduğunu düşünüyorum çünkü çalışma yaptığı söyleniyordu Vegapunk'un.Oda açıklayacaktır herşeyi yıllar önce düşünen bir mangakadan söz ediyoruz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrah D. Gültekin

quote:

Orijinalden alıntı: Kuro no Shinigami

bukadar saçma bişimi olur arkadaş ya.bırakırım lan ben böle seriyi.narutodan beter oldu.adama bak gitti 2 tane meyve gücü oldu.başlarım böle one piecede odayada

Tek diyeceğim harbiden bırak bu seriyi

sus sen
    zaten naruto konusunda söylediklerinden sonra bişeyden anlamadığın açıkca ortada
    @Kizaru
    bu benim şahsi düşüncem kim ne derse desin.benim dediğim şey bu olaya olan bi yakarış.meyvesinin özelliği olabilir olmayabilir içinden iki insan çıkar vs vs. onu tartışmıyorum.benim dediğim şey iki gücün bb de toplanmasının nekdar saçma olduğudur.

• Narutodan beter oldu diyerek senin herşeyden anladığın çok ortada zaten. One Piece gibi dünyanin en kaliteli manga ve Oda gibi en iyi manga ka ya başlarken sahşi düşünce, narutoyu eleştirenler hiçbirşeyden anlamayanlar. Ahhh yesinler sizin mantığınızı
  • Oda bu kadar büyük mantık hatası yapmaz bence.Elbet mantıklı bir açıklama getirecektir bu olaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi z Z z Z z Z -- 11 Mart 2010; 17:42:14 >
  • odanın kesin mantıklı bir açıklaması vardır
    bunca yıllık seriyi bir fantezi ugruna harcıyacak birisi degildir oda
  • Bende Lufy haki olayını kavradıktan sonra karasakal'ı parçalar diyordum bu gelişme iyi oldu.
  • Meyve gücü sonuç olarak arkadaşlar :) Yapabileceğiniz bir şey yok , gökyüzü adasında enel öldükten sonra meyve gücü ile kendisini diriltmesi gibi. Tüm meyve güçleri eşit olucak diye bi kaide de yok zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monkey D Luffy

Meyve gücü sonuç olarak arkadaşlar :) Yapabileceğiniz bir şey yok , gökyüzü adasında enel öldükten sonra meyve gücü ile kendisini diriltmesi gibi. Tüm meyve güçleri eşit olucak diye bi kaide de yok zaten.

Yok meyve gücü dışında başka bir özellik daha var galiba. Çünkü Marco ''Onun vücudunda zaten bir gariplik vardı'' diyor. Oda'nın mantıklı bir açıklama getireceğine inanıyorum. Bu arada BB daha fazla meyve gücü toplayamıyor heralde ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Espâda -- 11 Mart 2010; 23:31:44 >
  • Bu arada

quote:

One Piece volume 57 came out in stores today, with a whopping 3,000,000 first prints printed and ready for buying. A total not seen since Harry Potter and the Order of the Phoenix, which had only *cough* 2,900,000. But considering the part in the story that OP is at at the moment volume 57's is likely to be sold out in no time at all! Actually as I'm writing this I'm starting to worry if I can actually still get me a copy. Will I have to result to auction for a copy to read?!?! Well, let us hope not! *dashes to the store*.

P.S. For those that still haven't given One Piece a try, check it out. There is a reason why it's the highest selling manga in history. It's that awesome.

• http://www.korsanfan.com/forum/spoiler-marshall-d-teach-teori-t3448.html

Şöyle bir teori ortaya atmışlar, bazı kısımları mantıklı gelmesede ilginç.
  • mantıklı devil may cry 3 de de her kafasını ayrı bi özelligi vardı cerberusun
  • Marco onun vücudunda bir gariplik vardı diyor bizim elemanlar taa seneler öncesinden o değil onlar diyerek aslında bb ye bir kişi olarak davranmadıklarını göstermişler oda da bunca emek verdiği seneler öncesinden düşündüğü olayı yok yere rezil edicek değil heralde

Yukardaki arkadaşın verdiği linkteki teoride bir yerde
  • bakalım neler olacak oda kesinlikle mantıklı bi açıklama getirecek bu kadar başarılı bi mangayı ve bu kadar iyi bi mangakayı hemen yargılamayalım sonuçta normalde güçlü dedigimiz luffye bide haki kazandırması bu kadar güçlü bi karaktere güçlü düşmanlar lazım yoksa bu kadar uzun ömürlü bi manga olur muydu :D oda öldükten sonra bile devam ettirir bence :D:D
  • Teori sağlam, olmuş olabilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kral -- 13 Mart 2010; 12:59:32 >
  • harbi sağlammış teori.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.