Şimdi Ara

===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3' QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <=== (153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.441
Cevap
56
Favori
346.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Operation Manager

Konuyu okuduktan sonra şunu satıp, hemen gidip bir iPhone almak istiyorum ama o kadar para çıkmaz. Samsung alayım diyorum ama yine o kadar para çıkmaz. Mecburen buna kaldık yine.
    Usta Xiaomi alabilirsiniz..zamanında ben mi note 3 u 1570 e aldım şuan 2300 lerde ama..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle merhaba arkadaşlar

Ben de Xiaomi mi note 3 var..telefonumdan son derece memnunum..

Amma velakin ablamda telefon alicak benim telefondan istedigini söyledi şuan fiyatları en ucuz 2349 türk lirası..

Telefomdan memnunum kamera işleyiş ekran akıcılık herşey var ama snapdragon 660 işlemci var tek sıkıntı orta segment islemcisi..

Şimdi asıl soruya geliyorum..

Elimdeki telefonu ablama verip Nokia 8 almalimiyim?

Memnun musunuz?

Olumlu ve olumsuz yönleri neler gören yazabilirmi?

Şimdiden teşekkür ederim.

• Hct18116 kullanıcısına yanıt
    Mi Note 3'ten sonra bu cihaz işlemci anlamında oldukça memnun eder.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • John-Reese kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,

Bu kılıftan bende sipariş verdim hatta sanırım silver renk olmalı bu renkten aldım cihazıma uyumlu bir renk olduğu için. Sizden rica etsem kılıfla ilgili ilk izlenimlerinizi aktarabilir misiniz? Telefonu çok kalınlaştırıyor mu, arkadaki ayak işe yarar mı oynuyor mu, cihazı koruyor mu? Yakın zamanda gelecek uzun zaman oldu sipariş vereli ama yine de merak ettim açıkçası.
  • *Ubeyd* kullanıcısına yanıt
    Hocam mate 10 prodan neden Nokia 8 e geçtiniz mate 10 daha iyi bir telefon değil mi ?

• Ses sorunu ile ilgili şöyle bir gelişme yaşandı kendi imkanimla yaptığım 3 kanal erkek ve dişi soketi aparat ile oluşan empedans farkı diye düşünüyorum ses cızırtısi gitti ve daha yüksek ses vermeye başladı. Sonrasında parmak izi okuyucusunun hemen üst kısmında sivri bir ısınma olusturmaya başladı ardındanses düzenli ve güzel şekilde çalmaya devam etti ısı kayboldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flameteam -- 24 Eylül 2018; 9:42:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: excellentwarrior

Merhaba hocam,

Bu kılıftan bende sipariş verdim hatta sanırım silver renk olmalı bu renkten aldım cihazıma uyumlu bir renk olduğu için. Sizden rica etsem kılıfla ilgili ilk izlenimlerinizi aktarabilir misiniz? Telefonu çok kalınlaştırıyor mu, arkadaki ayak işe yarar mı oynuyor mu, cihazı koruyor mu? Yakın zamanda gelecek uzun zaman oldu sipariş vereli ama yine de merak ettim açıkçası.
    Hocam öncelikle kılıf tam oturdu. Eski kullandığım silikon kılıfa göre ince hissettim ama çok da ince değil. Cihazı daha hiç düşürmedim ama koruma bakımından yeterli olduğunu söyleyebilirim. Arka taraf biraz daha sert plastik olmasına rağmen, kılıfın on tarafı biraz daha yumuşak silikondan yapılma yani düşmelerde ekranı koruma konusunda başarılı olur diye düşünüyorum. Arkadaki ayaksa bir kez işime yaradı onda da yemek yiyordum video izlerken koyacak yer bulamadım, hemen açtım ayağı. o zaman acayip kullanışlı olmuştu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John-Reese -- 24 Eylül 2018; 9:24:56 >

• Arkadaşlar telefonu kastırmayacak. Rootsuz çalışabilen güzel launcher varmı ? Önerileriniz nedir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hct18116 kullanıcısına yanıt
    Ben daha önceki sayfalarda mi note 3 ile kıyaslama yapmıştım. Bence kamerası dışında her türlü ondan daha iyi bir telefon. Bundan önceki telefonum mi note 3 tü. Bu telefonun tek ciddi sorunu ekranda çıkabilecek ghost screen olayı.

• John-Reese kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler dostum bekliyorum bakalım ne zaman gelecek..
  • Nokia 8 mi LG G 6 mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: besadamm

Nokia 8 mi LG G 6 mı?
    Nokia 8

• Neden

• besadamm B kullanıcısına yanıt
    Hem işlemci olarak daha iyi, hem daha sorunsuz hem de güncelleme desteği daha iyi.

Yani Nokia 8.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8C1AF27D6 -- 24 Eylül 2018; 13:29:22 >
  • besadamm B kullanıcısına yanıt
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/67307-86939-105083-126279/lg-g6_nokia-8_asus-zenfone-5-ze620kl_xiaomi-mi-a2-128gb/

Ben aldığımda Nokia 8 ile LG G6 arasında 400 TL fark vardı şu anda 100 TL'ye düşmüş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y-ZiyA

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/67307-86939-105083-126279/lg-g6_nokia-8_asus-zenfone-5-ze620kl_xiaomi-mi-a2-128gb/

Ben aldığımda Nokia 8 ile LG G6 arasında 400 TL fark vardı şu anda 100 TL'ye düşmüş.
    Evet hocam ben de fiyat yakın olduğu için kararsızım. Şimdi olsa hangisini alırdinız

• quote:

Orijinalden alıntı: Dogukankaya844

Hocam mate 10 prodan neden Nokia 8 e geçtiniz mate 10 daha iyi bir telefon değil mi ?
    Tamamen duygusal sebepler :) yoksa mate 10 pro satılacak telefon değil. Sonra biraz toparlayınca 2000 ₺'ye kadar telefon baktım, ve tabi ki Nokia 8 bu fiyatlara alınacak en iyi telefon

• Nova.

• Ruthless (Pixel 2) Launcher Red 2.8 sürümünü kullanıyorum. Hızlı, sade, telefonla gelen launcher'a benziyor ama ondan daha fazla özelleştirme seçeneğine sahip ve ekranı çift tıklama ile kapamaya izin veriyor, üstelik ücretsiz ve reklamsız. Tavsiye ederim

• branta kullanıcısına yanıt
    Babamda şu an Galaxy C5 Pro var, o da 1 seneye yakın süredir kullanıyor, ekranda çok hafif bir sarılaşma hariç bir değişiklik yok, o da AMOLED'in normal hayat döngüsünün bir parçası sanırım zaten LCD olsun OLED olsun ekrana daha fazla teknoloji sıkıştırmaya çalıştıkça probleme daha yatkın hale geliyorlar görünüşe göre Servisle uğraşmak, dediğiniz gibi can sıkıcı ama servis bir de telefonu tamir ederken başka bir yerini bozduğunda daha da can sıkıcı bir hale geliyor. Bir daha tamire versem yapılır muhtemelen ama insanı telefondan soğutuyorlar resmen hocam

• 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.