Şimdi Ara

===> Nokia 6 | Ana Konu - 5.5' FHD IPS - 16MP- SD430 - 32GB - 3 GB RAM <=== (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.379
Cevap
20
Favori
99.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şuan android9 yüklü. indirdiğim güncellemelerden biri 130mb biri 150mb bu iki güncellemeyle oreoya dönüş olurmu diyorsunuz?

Yani daha önceki farklı cihazlardaki tecrübelerime dayanarak yaklaşık 2gb bir firmware de olmasıda gerekmez mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • detone74 D kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/133164654

Bu mesajımda anlattığım gibi yapmalısın.

December 2017 (7.1.2) Nougat
    April 2018 (8.1) Oreo

Yukarıdaki iki güncelleme dosyasını indir. Öncelikle mutlaka Nougat olanı yüklemeye çalış yüklenmeyecek hata verecek ama telefon yüklendi sanacak. Sonra Oreo olanı yükle yüklenecek ve telefon açılacak.
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    Bu yöntem pie (9) da da işe yarar değilmi. Çok soruyom ama telefonuda kullanmak istiyorum. Bu şekilde kullanılmaz. Benim bariz gördüğüm sıkıntı karşıya sesin çok az gitmesi. Oreo da bu sıkıntı yok sanırım.

Aynen tahmin ettiğim gibi işe yaramadı. Telefon recovery bölümüne giriyor. sorun yok.
    Güncellemeyi tamamlayamıyor hata veriyor. hata verdikten sonra komut yok kısmı geliyor.

cihaz garantili ama Ekranı çatlak bu şekilde garantiye göndersek yazılım atarlarmı acaba ?
    Ben yapmadım o işlemi ama..siz işlemi yarım yapıyorsunuz 155mb. lık 7.1.2 decemberı yüklerken hata verecek tamam telefon yeniden başladığında komut yok diyecek..
    Şimdi tekrar ses açma ve Power butonuyla dos ekranı olan menüye girip 875 mblık March 2018 (8.1 public release) dosyasını yüklemeyi deneyin

Türkiye'deki telefonların kodu ta-1033
    Ayrıca fazla PC den anlamıyorsanız eliniz yatkın değilse lütfen yapmayın bu işlemi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 24 Mart 2019; 18:16:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Şimdi komut yok diyen ekrana gel Ses yükseltme ve power tuşlarına aynı anda basıp basıp bırak recovery bölümüne tekrar girecek.

SD karta April 2018 (8.1) Oreo güncelleme dosyasını at ve yükle

Yüklenecek ve telefon açılacak.
    Bu dediğim 8.1 i yükleyince oluyor. Sistemi güncellemeye çalışırken error veriyor yeniden başlıyor. Anlatımınızı çok iyi anladım. 825mb lık dosyayıda indirdim. Önce 7.1den sonra sistem güncellemeye başlıyor yani yuvarlk logo dönüyor error veriyor. Çok sefer denedim. Sabaha karşı yabancı bir siteden bilgisayardan yüklenebilen 7.1.1 buldum. Sistemi sorunsuz kurdum. Güncellemeyi kontrol ettim android 9 a direkt yükseltiliyor. Ama yükseltmedim. Turkcellde şebekeyi görmediği için (vodafonede sorun yok) hard reset yaptım sistem yeniden başladı. Güncellemeyi yüklemeden kuruluma izin vermedi. Bende 7.1 in üzerine tekrar dediğiniz işlemleri yaptım yine aynı hataları aldım. Şu an bilgisayar başında değilim.

En mantıklısı android 7.1.1 i bilgisayardan yükleyip android 9 için yeni güncelleme beklemek.

Mart güvenlik güncellemesi ile stabilite güncellemesi de gelebilir.

• Arkadaşlar boş bulundum android 9.0 a geçtim. Snapdragon kamera uygulaması vardı çalışmaz oldu ,gece boyunca denemediğim proğram kalmadı , gcam sürümü yükledim bi tane fena değil yalnız stabil değil ve snapdragon kamera kadar detaylı çekemiyor. Stabil çalışan bi gcam uygulaması veya o eski kullandığım uygulamanın çalışan versiyonunu bulabilen var mı. Malum kendi kamera uygulaması berbat ötesi çekim yapıyor. Çok resim çeken biriyim, geceden beri uygulama deniyorum bi yardım edin.

• Yalan Söylemeyen Adam kullanıcısına yanıt
    Snapdragon kamera yazılımını bende kullanıyorum, ciddi anlamda iyi çekiyor. Şuanda Pie için daha portlanmadı, Gcam da adam akıllı yok. Bir tane elimde stabil olan Gcam mevcut fakat Video çekmiyor. Kullanmak isteyen olursa linkini aşağıya bırakıyorum.

https://goo.gl/hZdtyr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugra-1597 -- 24 Mart 2019; 20:23:11 >
  • bugra-1597 B kullanıcısına yanıt
    ön kamera yeşil tonunda çekiyor varmı ayarlarda yapabileceğimiz birşey
    Öyle bir sorunla karşılaşmadım, beyaz dengesini ellemiş olabilirmisiniz ? Ayrıca HDR+ açık şekilde fotoğraf çekmenizi öneriyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: bugra-1597

Snapdragon kamera yazılımını bende kullanıyorum, ciddi anlamda iyi çekiyor. Şuanda Pie için daha portlanmadı, Gcam da adam akıllı yok. Bir tane elimde stabil olan Gcam mevcut fakat Video çekmiyor. Kullanmak isteyen olursa linkini aşağıya bırakıyorum.

https://goo.gl/hZdtyr
    Hocam uygulama yüklenmedi hatası alıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    25'i oldu daha gelmedi güncelleme?

• Yalan Söylemeyen Adam kullanıcısına yanıt
    Yüklü olan uygulamayı kaldırıp yüklemeniz gerek.

• Avengers.90 kullanıcısına yanıt
    Daha yayınlanmadı yayinlanirda gelmezse o zaman bakarız çaresine

• Mart güncellemeleri Nokia modelleri için yavaş yavaş yayınlanıyor.

Nokia 6.1 Plus ve Nokia 7.1 için Mart güvenlik güncellemesi sistem stabilite güncellemesi ile birlikte geldi.

Nokia 6.1 Plus

Nokia 7.1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 26 Mart 2019; 19:39:43 >

Bize ne zaman gelir acaba?

• Avengers.90 kullanıcısına yanıt
    Belli değil yayınlanınca gelir Nisan ayına bile sarkabilir.

• Nokia 6.1 Plus ve Nokia 7.1 ardından Nokia 7 Plus ve Nokia 6.1 içinde Mart güncellemesi yayınlandı.

Nokia 7 Plus

Nokia 6.1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 28 Mart 2019; 18:57:29 >

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.