Şimdi Ara

===> Nokia 6 | Ana Konu - 5.5' FHD IPS - 16MP- SD430 - 32GB - 3 GB RAM <=== (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.379
Cevap
20
Favori
99.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android 9 güncellemesinden sonra ana ekrana dönerken animasyonda bozulmalar meydana geliyor arkadaşlar sizde de böyle bir sorun var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android 9.0 Pie güncellemesi aldıktan sonra Netflix te sorun yaşayan var mı?

• Mart güncellemesi ile sorunlar bakalım düzelecek mi?
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    Android 9.0 Pie dan başka büyük güncelleme gelmeyecek değil mi?

• Avengers.90 kullanıcısına yanıt
    Gelmeyecek/gelmez diye biliyorum.

Zaten şuan Android 10 geliştirme aşamasında o yayınlanana kadar 2019 sonu gelir bizim telefonlara o tarihe kadar destek kesilir.

Gelirse Android 9 Pie için Stabilite güncellemesi gelebilir.

Yani derleme numarası değişir.

Örnek 00WW_6_12H, 00WW_6_50H olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 11 Mart 2019; 22:53:0 >
  • Android 9 sonrası aramalarda ses karşıya kısık gidiyor. Ses kaydı yaparken birşey yok sanki ama aramalarda ses karşıya kısık gidiyor. Başka operatör hatları ile de denedim.

• renesis3 R kullanıcısına yanıt
    Ben bu durumu şöyle söylüyeyim. Eğer karşı telefonda Android 9 yüklüyse sıkıntı olmuyor.

Ama karşı tarafın telefonu Android 9'dan düşükse ses ona çok düşük gidiyor.

Böyle karışık bir mevzu var...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar gece yatarken telefonu şarja takardım, radyo kulesi diye bi app var ondan 7.30 da radyo çalmaya başlardı, 7.40 da da alarmy çalmaya başlardı.

2-3 gündür ben işe geç kalıyorum, saat 8 de telefonu şarjdan çıkarınca radyo çalmaya başlıyor, alarmy zaten süresi geçmiş olduğu için gık bile demiyor. alarmy denen allahın cezası programı bilen bilir, kellesini verir adamı uyandırır sabah, babama güvenmem alarmye güvenirim.

bu telefona ne olmuş olabilir? Acil yardım :(

Güncelleme daha gelmedi.

Orda mısın?

• Avengers.90 kullanıcısına yanıt
    Evet buradayım. Ay sonuna kadar güncelleme gelecektir.
  • Kızılay moda çarşısında eksi birinci katta telefonlar çekmiyor çarşıda gezerken acil durum test mesajı geldi bana

Nokia nın Ankara'daki servisi Kızılay AVM eksi 2. Kat ouno servis ayrıca telefonlar burada bakılmıyor direk İstanbul'a gönderiyorlarmış. Haberiniz olsun.. benim Microfonum bozukmuş video kaydederken çızırtılı ve boğuk sesler çekiyor artık dışarda başka bir yere yaptırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 19 Mart 2019; 0:18:17 >
  • 2.el nokia 6 ta-1033 model telefon aldım. android pie yüklüydü hard reset yapayım dedim

E:[libfs_mgr]dt_fstab: Failed to find device for partition system hatası verdi yeniden başlatınca normal açıldı.

Birde cihazın ekranı kırık garantide kaça değişirler acaba?
    Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi detone74 -- 19 Mart 2019; 10:3:15 >
  • Şarjı bitince parmak izi siliniyordu, az önce bitip kapandı ve silindi. Tekrar eklemeye çalıştığım zaman ise %5 değerini geçmiyor ve kaydetmiyor. Ne kadar garip ve sinir bozucu bir hata. Pil kısmında ise Ekran süresi takılı kaldı sabit 54 dk gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugra-1597 -- 18 Mart 2019; 23:31:41 >
  • Telefonun versiyonunu pie'den Oreo veya nougata nasıl düşürebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi detone74 -- 19 Mart 2019; 12:7:40 >
  • Değişik bir sorun belki ki yazılımsal bir durum. Bir an önce çözüm getirmeliler zaten Android 9 kullanan cihaz sayısı da oldukça az. Güya saf android de sorunun en az olması gerekirken, gel gör ki başımız sorundan doğrulmuyor.

• telefonun karşıya az ses gitmesi sorunu düzelmesi gereken acil bir sorun.
  • Versiyon düşürmez miyiz varmı bilgisi olan

• detone74 D kullanıcısına yanıt
    Eski sayfalarda anlattığım bir yöntem var. O yöntem ile Oreo sürümüne dönebilirsiniz.

Önce Nougat versiyonu yüklemeye çalışıp (yüklenmiyor hata veriyo) sonra Oreo versiyonu yükleyip 8.1 sürümüne dönebilirsiniz.

Mart güncellemesi bu kadar geçiktiğine göre, güncelleme sadece güvenlik güncellemesi ile sınırlı olmayacak diye tahmin ediyorum sanırım 9 Pie için bir stabilite güncellemesi de içerecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 21 Mart 2019; 13:24:37 >
    İnşallah, çünkü çok fazla sorun var. Düzeltmeleri gerek.

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.