Şimdi Ara

===>HTC Desire HD | Ana Konu<=== (654. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.930
Cevap
23
Favori
898.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 652653654655656
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ksf5384

Video cekerken takilma yapiyor guncelleme yaptim .2.3 sizdede ayni sorun varmi

video ya da başka bir sorun olmadı. denedim şimdi videoda sorun yok
  • Arkadaşlar telefonu aldım ama daha elime gelmedi(Vodafone) Yapmam gereken bir işlem varmı (Güncelleme vs.) Önerdiğiniz uygulama ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The MasteR

Arkadaşlar telefonu aldım ama daha elime gelmedi(Vodafone) Yapmam gereken bir işlem varmı (Güncelleme vs.) Önerdiğiniz uygulama ?

hayırlı olsun öncelikle. telefonu eline alınca ilk yapman gereken tadını çıkarmak. 3-4 saat hayran hayran kurcalamak (ben öyle yapmıştım) sonra markete girip aklına gelen en lüzumlu şeyleri indirmek. (msn programları, müzik programları, dizi-sinema programları, haber programları felan) yok o da olmadı biraz forumu kurcalamak, o da kesmezse imzamda oyun-uygulama başlığı var orda işine yarar bişeyler bulabilirsin. saygılar.

• selam arkadaşlar.

htc dhd almayı düşünüyorum bende. sizlere danışmak istedim başta. merak ettiğim bi kaç durum var, yardımcı olabilirseniz ne mutlu bana.

samsung galaxy s ile htc arasında kalmıştım ancak bi antisamsungcu olarak ne kadar iyi de olsa galaxy s den vazgeçtim. iphone 4'ü de fiyatından dolayı eleyip htc dhd almaya karar verdim.

telefonu inceledim, gayet hoş tasarım, arayüz, malzeme kalitesi. ancak benim en çok kullandığım özelliği müzik olacak sanırım. evet böyle de garip bi insanım :)

bi kaç yerde mp3 ses kalitesinin kötü olduğunu okudum, doğrumudur?

htc dhd en uygun nereden alınır?

androidtelefonlari.com güvenilir midir?

saygılarımla.
  • 1- ses kişiden kişiye degişir deneyip bakmalısın. ki zaten pilin dayanmaz

2-teknosadan vb. yerlerden alman mantıklı. en ufak sorunda başın agrımaz kapı kapı gezmezsin.

3- ora sadece kendi getirdigi makineyi satıyor ve grantiside yanlızca kendi makinelerinde gecerli.
  • telefonun dışarıya verdiği sesle müzik dinleyeceksen çok yüksek değil fakat normal tel calmaları vb şeyler için oldukca yeterli, fakat kulaklık sesi oldukça iyi diyebilirim hasta oldum..
  • Güncellemeden sonra baya yüksek ses. Ses konusunda sorun yaşamazsın.

GPS Test diye bir program vardı bende, açık havada 4-5 tane uyduya bağlanırdı ama şuan 1 tane bile görmüyor. Arıza olup olmadığını nasıl anlayabilirim.

Çalışanlar lütfen konum ayarlarında hangi kutular işaretli buraya yazabilir mi ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jxoch -- 7 Temmuz 2011; 12:02:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercanekon

quote:

Orijinalden alıntı: The MasteR

Arkadaşlar telefonu aldım ama daha elime gelmedi(Vodafone) Yapmam gereken bir işlem varmı (Güncelleme vs.) Önerdiğiniz uygulama ?

hayırlı olsun öncelikle. telefonu eline alınca ilk yapman gereken tadını çıkarmak. 3-4 saat hayran hayran kurcalamak (ben öyle yapmıştım) sonra markete girip aklına gelen en lüzumlu şeyleri indirmek. (msn programları, müzik programları, dizi-sinema programları, haber programları felan) yok o da olmadı biraz forumu kurcalamak, o da kesmezse imzamda oyun-uygulama başlığı var orda işine yarar bişeyler bulabilirsin. saygılar.

Teşekkür ederim Birşey daha soracağım. Vodafone'dan aldım telefonu. Güncellemelerde herhangi bir sıkıntı çıkarmı ? Turkcell hat kullanabilirmiyim ?

• arkadaşlar bu telefona samsung galaxy lerdeki gibi swpe klayve yüklenebiliyor mu veya yükleyen var mı?
  • Merhabalar,

HTC DESİRE HD kullanıcıları bu telefondan memnunmu? İyi yanları ve kötü yanları belirtirlerse memnun olurum bide DESİRE S diye modeli arasındaki fark nedir? Cevaplarsanız çok sevinirim.
  • evet sonunda aldım çok başarılı bir cihaz kararsızlara tavsiye ederim yanlız sizlere bir sorum olacak cihazı türkçe nasıl yapabilirim yurtdışından alınma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twinport

Merhabalar,

HTC DESİRE HD kullanıcıları bu telefondan memnunmu? İyi yanları ve kötü yanları belirtirlerse memnun olurum bide DESİRE S diye modeli arasındaki fark nedir? Cevaplarsanız çok sevinirim.

686548654 kez anlatıldı az zaman ayırıp konuya baksan hemen hd. alırsın beklemeden
  • quote:

Orijinalden alıntı: LVolkan

quote:

Orijinalden alıntı: Twinport

Merhabalar,

686548654 kez anlatıldı az zaman ayırıp konuya baksan hemen hd. alırsın beklemeden

686548657 oldu hocam aradaki üçünü kaçırmışsın sen

• quote:

Orijinalden alıntı: matraxks

arkadaşlar bu telefona samsung galaxy lerdeki gibi swpe klayve yüklenebiliyor mu veya yükleyen var mı?

markete gir, 50 çeşit klavye var. yükleniyor tabiki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dmc 12

evet sonunda aldım çok başarılı bir cihaz kararsızlara tavsiye ederim yanlız sizlere bir sorum olacak cihazı türkçe nasıl yapabilirim yurtdışından alınma

markette morelocale2 diye bi program var. onu indir ve aç, dili türkçe seç, bu kadar.
  • @The MasteR

1.sorun, hayır
    2.sorun, evet
  • miui 1.7.1 deki 720 p video kaydı yaparken ekran allak bullak oluyor.
    xda daki tavsiye edilen (the best kernel ever made) lordmod kerneli de kurduk
    ama kar etmedi sorun devam etmede. cuma günü bekleyip yeni versiyonda
    düzeltmiş olmalarını umacağım mecbur. o da olmaz sa çince küfür etmeyi öğretecek bir arkadaş lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: armydc

miui 1.7.1 deki 720 p video kaydı yaparken ekran allak bullak oluyor.
    düzeltmiş olmalarını umacağım mecbur. o da olmaz sa çince küfür etmeyi öğretecek bir arkadaş lazım

ben google çeviriye yazdım bikaç bişey, çeviriyo yaw çinceye
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercanekon

quote:

Orijinalden alıntı: armydc

miui 1.7.1 deki 720 p video kaydı yaparken ekran allak bullak oluyor.

ben google çeviriye yazdım bikaç bişey, çeviriyo yaw çinceye

Bu hafta yani cuma stable versiyon çıkıyor düzelir muhtemelen! Yalnız bahsettiğniz problem bende yok...

• Arkadaşlar telefonun fiyatı ne kadar? Ve Türkiyede nerden alınabilir?
  • 
Sayfa: önceki 652653654655656
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.